• Informacje na temat:

  kate pomagała

Artykuły na temat: kate pomagała
 • Skandaliczne zachowanie Meghan Markle! Księżna Kate była oburzona!

  Kłótnia księżnej Kate (37 l.) i Meghan Markle (37 l.) od wielu miesięcy rozgrzewa media na całym świecie. Mogłoby się wydawać, że panie zawarły rozejm po urodzinach małego Archiego, jednak nie do końca jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać.

 • Maika Monroe: 21-latka z Kalifornii

  Ma charyzmę Jamie Lee Curtis i dziewczęcy urok Gwen Stefani. Maika Monroe - 21-latka ze słonecznej Kalifornii - to jedno z największych odkryć aktorskich ostatnich lat. Jej talent przetestowali już Sofia Coppola, Jason Reitman i Adam Wingard. Polska publiczność pozna go szerzej dzięki horrorowi "Coś za mną chodzi" (w kinach od 13 marca).

 • Meghan Markle mówi wprost, co myśli! Co na to księżna Kate?!

  Media analizują każdy ruch księżnej Kate (36 l.) i Meghan Markle (37 l.), węsząc konflikt. Jednak bardzo wiele je łączy. Jak w końcu jest z tą wzajemną niechęcią między księżnymi?

 • Podwójne życie Kate Winslet

  Kate Winslet ( "Marzyciel" , "Zakochany bez pamięci" , "Titanic" ) zagra główną rolę w filmie "Little Children", który wyprodukuje hollywoodzkie studio New Line Cinema. Obraz będzie adaptacją powieści Toma Perrotta, a na fotelu reżysera zasiądzie Todd Field, autor głośnego dramatu "Za drzwiami sypialni" .

 • Kryzys w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama? To miałoby być tego dowodem

  Od kilku dni media donoszą o rzekomo pogłębiającym się kryzysie w małżeństwie książęcej pary. Dowodem miałoby być zachowanie Kate (35 l.) i Williama (34 l.) na ślubie Pippy.

 • Kate Moss chce być aktorką

  Kate Moss zamierza spróbować swych sił jako aktorka. Pomóc ma jej w tym brytyjski reżyser Mike Figgis ("Zostawić Las Vegas").

 • Niedawno świat obiegła radosna nowina o trzeciej ciąży księżnej Kate. Niestety, teraz dowiadujemy się o smutnym wydarzeniu, które wstrząsnęło Kate i Williamem, a także pozostałymi członkami(...), który podczas uroczystości zaślubin Kate i Williama musiał odczytać fragment Biblii. Jak dowiadujemy się z prasy, Anthony Gordon Lennox zmarł nagle, po krótkiej chorobie. Nie ma się co dziwić, że...

 • Wszystko w rękach Kate Bush

  Szefowie brytyjskiego oddziału wytwórni EMI z niecierpliwością czekają na najnowsze wydawnictwo Kate Bush. Słynna wokalistka już od dziesięciu lat nie wydała nowego albumu, mówi się jednak, że od pewnego czasu znów nagrywa nowe piosenki. Wytwórnia liczy na to, że nagrania okażą się sukcesem i podratują jej marne ostatnio wyniki sprzedaży.

 • W takich luksusach będzie rodzić księżna Kate. Dwór czeka na... bliźnięta?

  Apartament, domowa kuchnia i najlepsi lekarze. Porodówka księżnej Kate (36 l.) robi wrażenie. Termin rozwiązania przewidziany jest na kwiecień. Brytyjska prasa co rusz informuje, że Kate urodzi... bliźnięta.

 • Gwiazdy "Titanica" pomagają

  Aktorzy i reżyser słynnego filmu "Titanic" przekazali ponad 20 tys. funtów ostatniej żyjącej pasażerce transatlantyku, Millvinie Dean, która ma kłopoty z opłaceniem domu opieki - podały w poniedziałek, 11 maja, brytyjskie media.

Wideo na temat: kate pomagała
 • Nathan Fillion jakiego nie znacie

  i romansu. Głównym bohaterem jest Richard Castle (Nathan Fillion), który pomaga pięknej policjantce Kate Beckett (Stana Katic) w rozwiązywaniu kolejnych kryminalnych zagadek. Ten rozwiedziony, samotnie wychowujący córkę pisarz dzięki współpracy z Kate odnajduje utraconą wenę twórczą. Jednak prawdziwie nowy rozdział w jego życiu, dopiero się przed nim otwiera... 5. sezon przynosi odpowiedzi, na które