• Informacje na temat:

  kate prince

Artykuły na temat: kate prince
 • Księżna Kate pokazała księcia Luoisa! Ależ on urósł!

  Księżna Kate (36 l.) 23 kwietnia 2018 roku urodziła swoje trzecie dziecko - synka Louisa. Od tamtej pory księżna pokazała maleństwo tylko na jego chrzcie. Teraz zostało opublikowane najnowsze zdjęcie chłopca!

 • Prince. Kim jest największy pracuś w historii muzyki?

  "Art Official Age" oraz "Plectrumelectrum" stworzony wraz z grupą 3rdEyeGirl to dwie nowe płyty Księcia Popu, czyli Prince'a. Lista jego zasług jest równie bogata co lista kontrowersji.

 • The Little Prince

  Rozbitkowie na wyspie przeskakują najpierw do dnia narodzin Aarona, a potem do roku 1988. Jin zostaje odkryty przez ekipę naukowców Danielle Rousseau. Kate odkrywa, że ktoś zna tajemnicę prawdziwego pochodzenia Aarona. W tym samym czasie gwałtowne skoki w czasie sprawiają, że pozostali na wyspie rozbitkowie muszą zmierzyć się ze śmiertelnym zagrożeniem.

 • Prince na Oscarach

  W niedzielę 27 lutego (w poniedziałek w nocy naszego czasu) po raz 77. zostaną wręczone najważniejsze nagrody przemysłu filmowego - Oscary. Do listy prezenterów w czwartek, 24 lutego, dołączył Prince z aktorem Seanem Pennem (Oscar za rolę w "Rzece tajemnic" w 2004 roku).

 • Opublikowano oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa!

  ...9 lipca odbył się chrzest najmłodszego członka rodziny królewskiej, księcia Louisa. Właśnie ukazały się oficjalne zdjęcia z tego wyjątkowego dnia! Możemy na nich oglądać Kate (36 l.), Williama (36 l.), ich dzieci, ale nie tylko.

 • "Bez uprzedzeń"

  Szkocka grupa Texas od lat ma w naszym kraju wielu zwolenników, a ostatnia wizyta zespołu w Polsce oraz udane koncerty w ramach Inwazji Mocy i na sopockim festiwalu znacznie powiększyły ich grono. Bo czy można oprzeć się urokowi głosu i osobowości Sharleen Spiteri? I choć każdy pretekst do rozmowy z Sharleen wydaje się wystarczająco dobry, tym razem Jarosław Szubrycht rzeczywiście miał o co pytać. Ukazała się płyta „Greatest Hits”, pierwsza kompilacja z przebojami Texas. A tych, trzeba...

 • Książę William zażartował z koronawirusa. Internauci nie kryją oburzenia!

  ...myślicie? Czy William powinien przeprosić?      #crownavirus ‘Prince William jokes he and Kate are 'spreading' coronavirus’ - Sky News https://t.co/y3yEjDVjJc " additional="— Jessica Hubbard...

 • Beckinsale chce Wonder Woman

  Kate Beckinsale ( "Pearl Harbor" , "Aviator" , "Van Helsing" ) przyznała, że chce zagrać tytułową bohaterkę filmowej adaptacji popularnego komiksu "Wonder Woman". Wśród kandydatek do tej roli wymieniano już m.in. Kim Basinger, Jessicę Biel, Jennifer Aniston, Sandrę Bullock i Katie Holmes.

 • Alfabet "Glee"

  ...i Shirley MacLaine. Większość aktorów najmilej wspomina dziś wizytę Kristin Chenoweth. - Zawsze miała dla nas upominek - zdradzają. Lea z kolei za najlepszą uważa wizytę Kate Hudson, z którą połączyła ją(...) owiana tajemnicą. O jak ostre słowa  Mimo sukcesu serialu i zachwytów artystów, pojawiły się też głosy krytyki. Jednym z negatywnie nastawionych do przedstawionego na ekranie coveru był Prince, który...

 • Koncertowy tydzień w cieniu Księcia

  Sprawdźcie, jakie ciekawe koncerty odbywają się w Polsce w najbliższym tygodniu, choć królem polowania wydaje się mistrz ceremonii tegorocznego Open'era - Prince!