• Informacje na temat:

  kate ritchie

Artykuły na temat: kate ritchie
 • "Kocham ten hałas!"

  i basistą Venom, o prawdziwym zmartwychwstaniu, Kate Bush, pieniądzach i stopach Kinga Diamonda.

 • Madonna: Co z adopcją?

  Czy 2-letni chłopiec z afrykańskiego Malawi oficjalnie zostanie synem Madonny (48 l.)?

 • Była żona Brada Pitta z upiorem

  Jennifer Aniston i Gerard Butler mają szansę pojawić się obok siebie na ekranie w komedii.

 • Nominacje do Empire Awards 2001

  Brytyjski magazyn "Empire" ogłosił nominacje do swoich corocznych nagród. Najlepszych artystów i najciekawsze tytuły ubiegłego roku czytelnicy pisma wybrali, głosując w dziewięciu kategoriach. Po cztery nominacje uzyskały filmy: "Gladiator" i "Billy Elliot". W trzech kategoriach wyróżniono "Przekręt". Nie obyło się jednak bez niespodzianek.

 • O czym będziemy plotkować?

  Kolejny ślub Britney Spears, rozstanie Beckhamów, kolejne adopcje Madonny i Angeliny Jolie, powrót Michaela Jacksona na listy przebojów - bukmacherzy typują jak będzie wyglądał plotkarski 2007 rok.

Wideo na temat: kate ritchie
 • Sherlock Holmes

  Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr. Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców? Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego...

 • Sherlock Holmes: Gra cieni

  Akcja rozgrywa się rok po wydarzeniach z pierwszego filmu, w 1891 roku. Genialny detektyw Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i jego oddany przyjaciel Dr John Watson (Jude Law) ponownie łączą swoje siły, by pokonać największego złoczyńcę świata - Profesora Moriarty (Jared Harris).

 • Rock'N'Rolla

  Kiedy rosyjski gangster zamyka szemraną transakcję sprzedaży ziemi, w Londynie pojawiają się miliony dolarów, a wszyscy kryminaliści zaczynają snuć plany przejęcia pieniędzy. Każdy, od groźnego króla podziemia po seksowną księgową i od skorumpowanego polityka po żałosnych drobnych złodziejaszków stara się, sam albo w porozumieniu ze wspólnikami, położyć rękę na pieniądzach i pokrzyżować plany konkurentom.