• Informacje na temat:

  kate ross

Artykuły na temat: kate ross
 • Rose Hanbury pojawiła się na bankiecie w Pałacu Kensington! Co na to Kate i William?

  ...zagranicznej prasy, Kate miała uznać, że William za bardzo zbliżył się do jej wieloletniej przyjaciółki, Rose Hanbury. Pojawiły się nawet oskarżenia o romans!  Podobno Kate zażądała od męża, by ten(...) wiedzą. Nawet my, Żydzi" - wyjawił.  O krok dalej poszedł "Globe", który oświadczył, że niewykluczony jest nawet rozwód Kate i Williama.  "Książę William i Kate rozmawiają już z prawnikami, ponieważ...

 • Kate Winslet droga do Oscara

  Początki miała trudne, w szkole aktorskiej nie wróżono jej wielkiej kariery. Na przekór wszystkiemu odniosła sukces. Kate Winslet ma dziś na swoim koncie Oscara, trzy Złote Globy, dwie nagrody BAFTA, jedną Emmy. Już w marcu gwiazdę będzie można zobaczyć w roli bezwzględnej Jeannine Matthews w "Zbuntowanej", ekranizacji drugiej części serii bestsellerowych powieści Veroniki Roth.

 • Księżna Kate wywołała skandal na dworze? Miała skłócić się z przyjaciółką

  Skandal na brytyjskim dworze. Jak donoszą zagraniczne media, Kate (37 l.) miała posunąć się do czegoś zaskakującego. Podobno chce zaszkodzić byłej przyjaciółce...

 • MTV Movie Awards: "Strażnicy Galaktyki" i "Sąsiedzi" z 7 nominacjami

  Stacja MTV ogłosiła dziś nominowanych do nagrody MTV Movie Awards 2015. Najwięcej szans na statuetki Złotego Popcornu mają trzy produkcje: "Strażnicy Galaktyki", "Gwiazd naszych wina" "Sąsiedzi"; wszystkie otrzymały po 7 nominacji.

 • Kate i William naprawdę zmagają się z kryzysem małżeńskim? Najnowsze doniesienia

  Co chwilę media zalewa fala niepokojących spekulacji na temat małżeństwa Kate (37 l.) i Williama (36 l.). Teraz postanowiono sięgnąć do przeszłości. Dziennikarze wypominają księciu rzekomy romans sprzed lat...

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Księżna Kate boleśnie poniżona! Brytyjskie media wyjawiają kulisy sprawy! Będzie rozwód?

  Problemy w rodzinie królewskiej budzą wielkie emocje. Choć ostatnio cała Wielka Brytania skupia się na porodzie Meghan Markle (37 l.) i konflikcie między nią, a resztą rodziny królewskiej, to wciąż w tle pozostaje problem w małżeństwie Kate (37 l.) i Williama (37 l.).

 • "Nie rób scen": Magdalena Popławska w nowym serialu TVN-u

  Trwają zdjęcia do nowego serialu komediowego produkcji TVN - "Nie rób scen" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. W rolach głównych wystąpią Joanna Brodzik, Aleksandra Popławska, Monika Mariotti oraz Magdalena Popławska.

 • Księżna Kate w czwartej ciąży? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

  Kate (37 l.) i William (37 l.) rozważają rozwód? Takie doniesienia od jakiegoś czasu krążą w mediach. Teraz pojawiły się kolejne, zgoła inne, plotki. Wedle nich księżna Cambridge może być w czwartej ciąży! Jak do tych spekulacji mają się najnowsze zdjęcia żony księcia?

 • Ciało Kate Winslet

  "Lektor" Stephena Daldry'ego, pomimo wybitnie niefestiwalowego profilu i honorowego miejsca poza konkursem, to pierwszy ważny film tegorocznego Berlinale. Z absolutnie wspaniałą rolą Kate Winslet.

Dyskusje na temat: kate ross