• Informacje na temat:

  kate termin

Artykuły na temat: kate termin
 • Księżna Kate i książę William spodziewają się dziecka? Sensacyjne wieści tabloidu

  Jeden z zagranicznych tabloidów poinformował właśnie, że księżna Kate (38 l.) i książę William (37 l.) spodziewają się narodzin bliźniaków. Podano nawet termin porodu!

 • Recenzja Stankiewicz "Lucy and the Loop": Najlepszy powrót w historii polskiej muzyki?

  Po ośmioletnim artystycznym niebycie Kasia Stankiewicz naszykowała nam projekt multimedialny i multidyscyplinarny. Rozmach ogromny. A efekt? Efekt absolutnie genialny.

 • Znamy termin porodu księżnej Kate! To już oficjalne

  Już wszystko jasne! Księżna Kate (35 l.) i książę William (35 l.) swoje trzecie dziecko powitają na świecie w kwietniu 2018 roku. Radosną wieść przekazano za pośrednictwem profilu Pałacu Kensington na Twitterze.

 • Peter Sarsgaard u boku Kate Hudson

  Peter Sarsgaard ( "Nie czas na łzy" , "Centrum świata" , "K-19" ) najprawdopodobniej wystąpi w dreszczowcu "The Skeleton Key". Główną bohaterkę tego projektu zagra nominowana do Oscara Kate Hudson ( "U progu sławy" , "Jak stracić chłopaka w 10 dni?" , "Rozwód po francusku" ). Zdjęcia rozpoczynają się w kwietniu.

 • Księżna Kate zdradziła termin porodu!

  Księżna Kate Middleton (33 l.) urodzi najpóźniej pod koniec kwietnia.

 • Pokłóciły się o wieczór panieński

  Piosenkarka Lily Allen postanowiła wykreślić słynną modelkę Kate Moss z listy weselnych gości. Powód? Gwiazdy postanowiły urządzić wieczory panieńskiego tego samego dnia!

 • Już wiadomo, kiedy księżna Kate urodzi! Jest dokładny termin!

  Trzecia ciąża księżnej Kate (36 l.) wzbudza ogromne emocje na zmianę z planowanym ślubem księcia Harry’ego (33 l.) z Meghan Markle (36 l.). Teraz pojawiła się kolejna informacja, która zelektryzowała światowe media.

 • Danny DeVito i Kate Hudson na planie

  Hollywoodzka wytwórnia Paramount Pictures przygotowuje się do realizacji kolejnej komedii romantycznej, zatytułowanej "How To Lose A Guy In 10 Days". Reżyserem filmu ma być Danny DeVito ( "Człowiek z Księżyca" , "Na skróty", "Marsjanie atakują!"), a do głównej roli kobiecej producenci starają się pozyskać Kate Hudson ( "U progu sławy" , "Dr T i kobiety" , "Wszystko o Adamie" ).

 • Podano termin porodu księżnej Kate!

  Pałac Kensington poinformował o planowanym terminie porodu drugiego potomka księżnej Kate i księcia Williama..., pierwszego od dwóch miesięcy pojawienia się publicznie księżnej Kate.

 • Matthew McConaughey romansuje z Kate Hudson

  Matthew McConaughey ( "U-571" , "Frailty " ) dołączył do Kate Hudson ( "U progu sławy" ) i wystąpi w najnowszym filmie w reżyserii Danny'ego DeVito, komedii "How to Lose a Guy in 10 Days".

Wideo na temat: kate termin
 • Underworld: Przebudzenie

  Trwająca od tysiącleci wojna między Wampirami i Lykanami przybiera jeszcze brutalniejszą formę w oszałamiającej produkcji w formacie 3D Underworld: Przebudzenie. Czwarta i najbardziej spektakularna część popularnej sagi przenosi akcję na zupełnie nowy poziom. Tym razem legendarna wojowniczka Selene (Kate Beckinsale) musi stawić czoła najpotężniejszemu przeciwnikowi, z jakim miała do tej pory do czynienia. Odkrywa także szokującą tajemnicę, która odmieni wszystko, o co kiedykolwiek walczyła....

 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...

 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...