• Informacje na temat:

  kate towarzyszyła

Artykuły na temat: kate towarzyszyła
 • Księżna Kate powraca do obowiązków po urlopie macierzyńskim

  Księżna Kate (36 l.) po kilkumiesięcznym urlopie macierzyńskim powraca do swoich obowiązków. Na początek wraz z dziećmi wzięła udział w lekcji na świeżym powietrzu. Na miejscu nie mogło zabraknąć fotoreporterów.

 • Królowa jest tylko jedna (relacja z koncertu Kate Bush)

  "Magiczny", "wspaniały", "poruszający" - takie określania pojawiały się w recenzjach pierwszych dwóch z 22 zaplanowanych koncertów powracającej po 35 latach na scenę Kate Bush. W piątek, 29 sierpnia, obejrzałem trzeci z nich - każdy z wymienionych wyżej epitetów jest trafny. Żaden nie oddaje w pełni niezwykłej atmosfery spektaklu, który przygotowała brytyjska wokalistka.

 • Księżna Kate: Jaki jest powód jej trudnych relacji z królową?

  Jeszcze do niedawna księżna Kate podczas publicznych wystąpień pozwalała sobie na zdecydowanie więcej luzu i spontaniczności. Nie jest tajemnicą, że nie podobało się to Elżbiecie II, która postanowiła przywołać wybrankę wnuka do porządku...

 • "Dzień dobry, kocham cię!": Faceci są jak podatki

  - Basia Kurdej-Szatan to nasza Kate Hudson - tak o najpopularniejszej krajowej blondynce mówi Olga Bołądź. Byłe koleżanki ze studiów po latach spotkały się na planie komedii "Dzień dobry, kocham cię". A towarzyszył im nie byle kto, bo sam Hugh Grant! A właściwie to jego polski odpowiednik, w osobie debiutującego na dużym ekranie przystojniaka - Aleksego Komorowskiego. O miłości od pierwszego

 • Podano termin porodu księżnej Kate!

  Pałac Kensington poinformował o planowanym terminie porodu drugiego potomka księżnej Kate i księcia Williama..., pierwszego od dwóch miesięcy pojawienia się publicznie księżnej Kate.

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • Maria Borrallo - ona jest nianią dzieci księżnej Kate i księcia Williama. Wychowa trzecie royal baby

  Kim jest niania książęcych dzieci? Maria Teresa Turrion Borrallo od lat cieszy się ogromnym zaufaniem Kate (36 l.) i Williama (35 l.). George i Charlotte od dawna są pod jej opieką. Teraz pod jej skrzydła trafiło kolejne "royal baby", Louis.

 • Noel Gallagher: Nie tworzę sztuki. Tworzę pop

  Były lider słynnej brytyjskiej grupy Oasis i zarazem urodzony gawędziarz Noel Gallagher opowiada o swoim drugim solowym albumie - "Chasing Yesterday".

 • Księżna Kate odbyła sekretną wizytę. Dlaczego ją ukrywano?

  Ta wizyta księżnej Kate (33 l.) była utrzymywana w wielkiej tajemnicy. Gdy odwiedziła więzienie dla kobiet, zaskoczyła tym nawet same osadzone. Dopiero po jakimś czasie Pałac Kensington wydał oficjalne oświadczenie na ten temat.

 • KFF: 20 filmów powalczy o Złoty Róg

  Poskromić lwa, zwanego życiem - 20 filmów startuje w konkursie filmów dokumentalnych 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego