• Informacje na temat:

  kate winslet piosenkarka

Artykuły na temat: kate winslet piosenkarka
 • Klich nie walczy z kilogramami

  Kasia Klich trzyma stronę apetycznych kobiet. "Uwielbiam gotować i jeść" - mówi "Super Expressowi" znana piosenkarka. I deklaruje, że nie zamierza się odchudzać. Tak jak Kate Winslet walczy z dyktatem rozmiaru zero.

 • Kate Winslet: Naturalnie piękna

  Aktorka Kate Winslet, tegoroczna zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Lektor", została wyróżniona tytułem "Ultimate Natural Beauty".

 • ...i Jennifer Lopez, już trzykrotnie wychodziła za mąż. Kate Winslet (39 l.) zanim poznała obecnego męża, dwa razy się rozwodziła.(...) (52 l.) wychodziła za mąż "tylko" 3 razy. Jej mężami byli Freddy Moore, Bruce Willis i Ashton Kutcher. Tyle samo razy sakramentalne "tak" wypowiadała Jennifer Lopez (45 l.). Obecnie piosenkarka...

 • Kobiety Roku 2004

  Kate Winslet ( "Zakochany bez pamięci" ) i Uma Thurman ( "Kill Bill" ) zostały okrzyknięte Kobietami Roku 2004. Coroczny plebiscyt, w oparciu o głosy swych czytelników, przeprowadził brytyjski magazyn "GQ".

 • ...dzieją się po coś. Jak w dowcipie o Panu Bogu i powodzi. Ludzie utonęli, bo zignorowali tratwy, które im podsyłał. Urodziłam czwartego!" - zdradziła gwiazda. Kate Winslet miała spory problem, aby(...) w stanie urodzić takiego klocka no i ostatecznie cesarka" - opowiadała tancerka. Piosenkarka jest mamą dwóch synów. Obu rodziła metodą cesarskiego cięcie, które doradziła jej mama. Wszystko po to...

 • Kate Winslet vs Nicole Kidman & Robbie Williams

  To, że Kate Winslet i Nicole Kidman od dawna rywalizują między sobą jako aktorki, choćby o to, której z nich uda się otrzymać Oscara lub Złotą Palmę w Cannes, nikogo nie dziwi. Ale chyba nikt nigdy nie przypuszczał, że obu paniom przyjdzie konkurować także na listach przebojów, a na to właśnie się zapowiada.

 • 2013 pod znakiem baby boom!

  .... Większość czasu spędzała w Szwecji, gdzie zresztą rodziła w jednej z najlepszych tamtejszych klinik. Druga córka otrzymała imię Stella! Kate Winslet po raz trzeci niebawem zostanie mamą. Do tej pory(...), że wychowanie takiej gromadki do łatwych nie należy. To bez wątpienia była najbardziej medialna ciąża na świecie! Wszyscy niemal oszaleli na punkcie "royal baby". Potomek księżnej Kate i księcia...

 • Wenecja: Polański o Złotego Lwa

  22 tytuły - wśród nich nowy obraz Romana Polańskiego "Carnage", z Kate Winslet i Jodie Foster - będą walczyć o Złotego Lwa na 68. festiwalu w Wenecji. Międzynarodowe święto kina rozpocznie się w środę 31 sierpnia. Potrwa 11 dni.

 • Cameo Superstars

  ..., że włos się jeży na głowie, a mowa tu o naprawdę wielkich nazwiskach: David Bowie, Ian McKellen, Kate Winslet, Ben Stiller, Chris Martin, Daniel Radcliffe, Robert De Niro - by wymienić jedynie kilka(...) w kategorii gościnnych występów gwiazd dużego ekranu. Zresztą zobaczcie sami: "Dr House" Skoro przed chwilą widzieliśmy Hugh Lauriego brylujące w "Przyjaciołach", zostańmy jeszcze chwilę...

 • Madonna nie zagra siebie

  Madonna odrzuciła ofertę brytyjskiego komika Ricky'ego Gervaisa i nie weźmie udziału w nagraniu telewizyjnej komedii. Przyczyna? Piosenkarka nie chce grać... Madonny!