• Informacje na temat:

  kate winslet plotki

Artykuły na temat: kate winslet plotki
 • Kate Winslet wygrała z tabloidem

  Aktorka Kate Winslet i jej świeżo poślubiony małżonek Ned Rocknroll wygrali sądową batalię z tabloidem "The Sun". Brukowiec nie będzie mógł opublikować półnagich zdjęć ukochanego gwiazdy "Titanika".

 • Kate Winslet znów jest w ciąży

  Dwoje dzieci Kate Winslet już wkrótce będzie miało rodzeństwo. Gwiazda kina ogłosiła właśnie, że po raz trzeci zostanie mamą. Ojcem maleństwa jest Ned Rocknroll, którego aktorka poślubiła pół roku temu.

 • Kate Winslet znów została mamą

  Angielska aktorka Kate Winslet od 7 grudnia znów wciela się w rolę, którą opanowała do perfekcji - świeżo upieczonej mamy. Laureatka Oscara w wieku 38 lat urodziła trzecie dziecko. "Obydwoje czują się świetnie" - zapewnia rzecznik gwiazdy.

 • Winslet i Mendes podzielili majątek

  Brytyjska aktorka Kate Winslet i reżyser "American Beauty" Sam Mendes po ponad roku zakończyli wszystkie formalności rozwodowe. Para ma już za sobą także podział majątku.

 • Kate Winslet nie dostała roli

  Kate Winslet zaprzeczyła doniesieniom o swoim występie w powstającym właśnie filmie biograficznym o kreatorce mody Vivienne Westwood.

 • Nie myśli o diecie

  Kate Winslet podkreśla, że nigdy nie zamierza przejść na dietę. Gwiazda swoją postawą chce przekonać młode dziewczyny do tego, że okrągłe kobiece sylwetki są również atrakcyjne.

 • Gwiazdy przeciwko operacjom plastycznym

  To, że Kate Winslet uwielbia swoje krągłości, nie jest żadną nowością. Aktorka postanowiła jednak iść o krok dalej i aktywnie sprzeciwić się ciążącej na kobietach Hollywood (i nie tylko) presji pięknego wyglądu.

 • Chce się naturalnie zestarzeć

  Zdaniem australijskiej aktorki Cate Blanchett operacje plastyczne to próba oszukania czasu, z którym i tak nikt nie wygra. Zdobywczyni Oscara nigdy nie pójdzie pod nóż, bo jak mówi - "chce się naturalnie zestarzeć".

Wideo na temat: kate winslet plotki
 • Niezgodna

  W dystopijnym Chicago nastoletnia Beatrice Prior, próbuje zmierzyć się z problemami jakie stawia przed nią społeczeństwo, które dzieli ludzi na podstawie cech charakteru - Prawość (szczerość), Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwagę), Serdeczność (pokojowe nastawienie) i Erudycja (inteligencję). Występuje ona ze swojej frakcji i dołącza do konkurencyjnej grupy, gdzie zakochuje się w pewnym tajemniczym mężczyźnie.

 • Rzeź

  Dwie pary małżeńskie, Alan (Christoph Waltz) i Nancy (Kate Winslet) oraz Michael (John C. Reilly) i Penelope (Jodie Foster), spotykają się, aby odbyć rozmowę na temat bójki swoich dzieci. Początkowo niewinna konwersacja stopniowo zaczyna przeradzać się w jeden, wielki chaos. Do głosu dochodzą wzajemne pretensje i oskarżenia. Poruszone zostają także kontrowersyjne tematy niezwiązane z pierwotnym celem dyskusji - począwszy od mizoginizmu, poprzez uprzedzenia rasowe, a skończywszy na homofobii....

 • Mildred Pierce

  Mini-serial w 5. częściach w reżyserii nominowanego do Oscara Todda Haynesa z Kate Winslet w roli głównej. Zapłaciła wszystkim, by zdobyć wszystko. Jednak dla Mildred Pierce gra jest warta poświęceń. Jako zmagająca się z rzeczywistością doby Wielkiego Kryzysu samotna matka z Los Angeles, Mildred stara się spełnić oczekiwania swojej najstarszej córki Vedy (Evan Rachel Wood), wbrew presji społecznej i zdradom kolejnych kochanków. Niezwykłe epickie dzieło filmowe.