• Informacje na temat:

  kate winslet rozwód

Artykuły na temat: kate winslet rozwód
 • Kate Winslet: Jej małżeństwo wisi na włosku!

  Zagraniczne media spekulują na temat poważnego kryzysu w małżeństwie Kate Winslet (41 l.)!

 • Winslet i Mendes podzielili majątek

  Brytyjska aktorka Kate Winslet i reżyser "American Beauty" Sam Mendes po ponad roku zakończyli wszystkie formalności rozwodowe. Para ma już za sobą także podział majątku.

 • Kate Winslet: Nie podrzucam dzieci niańkom!

  Gdy ktoś wyraża niezdrową troskę o jej dzieci, mówiąc: O mój Boże, biedne dzieci. Tak wiele przeszły..., Kate Winslet (37 l.) wpada w furię. Aktorka ma dwoje dzieci: Mię (13 l.) i Joego(...). Nie są podrzucane niańkom. Ja i ich ojcowie nie dzielimy się opieką po połowie. Nie jestem mamą na pół gwiazdka. Moje dzieci mieszkają ze mną" - tłumaczy oburzona Winslet. Kate ma córkę z reżyserem...

 • Winslet z nowym chłopakiem

  Kate Winslet po raz pierwszy zaprezentowała się publicznie z nowym partnerem - brytyjskim modelem Louisem Dowlerem.

 • Oskar rozbija małżeństwa?

  Z badań przeprowadzonych przez naukowców z University of Toronto wynika, że zwyciężczynie w kategorii najlepszej aktorki są znacznie bardziej narażone na rozwód, niż ich koleżanki, którym nagroda(...), Bette Davis, Halle Berry i Kate Winslet. Dlaczego Oskar rozbija małżeństwa uzdolnionych aktorek? "W społeczeństwie wyższy status został historycznie przyznany mężczyźnie, a niższy kobiecie. Badania...

 • Oscar rozbija małżeństwa?

  Najważniejsza nagroda filmowa świata, zwiększa ryzyko... rozwodu wśród aktorek - donoszą naukowcy. Doświadczyło już tego wiele gwiazd, a ostatnio - Sandra Bullock. Czy nad Oscarem wisi klątwa?

 • ...i Jennifer Lopez, już trzykrotnie wychodziła za mąż. Kate Winslet (39 l.) zanim poznała obecnego męża, dwa razy się rozwodziła.

 • Czy rzeczywiście nic ich nie łączy?

  Kate Winslet twierdzi, że Leonardo DiCaprio, jest jej największym oparciem. Aktorka wyznaje, że nie wie, co poczęłaby bez swojego przyjaciela, którego poznała na planie filmu "Titanic" w 1997 roku.

 • Cezary: Triumf "Artysty". Sukces Polańskiego

  Belgijsko-francuski film "Artysta" otrzymał w piątek, 24 lutego, wieczorem, w Paryżu najwyższą francuską nagrodę filmową - Cezara - za najlepszy film. Cezarem za najlepszą adaptację filmową uhonorowano Romana Polańskiego i Yasminę Rezę za "Rzeź".

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (11-13 lipca) w kinach debiutują trzy filmy, które zadowolić powinny wszystkich miłośników X Muzy. Na wielbicieli komedii czekać będzie sensacyjna historia "Taxi 3" . W kinach pojawią się również dreszczowiec "Życie za życie" i dramat wojenny "Czas Apokalipsy. Powrót" , czyli nowa wersja klasycznego filmu Francisa Forda Coppoli. Oprócz premier pełnometrażowych, od piątku, 11 lipca, będzie również można oglądać krótki film polski - "Undo" Marcina Waśki.