• Informacje na temat:

  katey sagal plotki

Artykuły na temat: katey sagal plotki
 • "Synowie Anarchii": Kurt Sutter szykuje spin-off

  ...września. W rolach głównych wystąpią Lee Jones, Stephen Moyer, Flora Spencer-Longhurst, Katey Sagal. Co ciekawe, w drugoplanowej roli pojawi się piosenkarz Ed Sheeran, który zapowiada, że "nie gra miłego(...)Twórca serialu o klubie motocyklowym "Sons of Anarchy", Kurt Sutter, przygotowuje spin-off popularnej serii, potwierdzając tym samym pojawiające się ostatnio w sieci plotki na ten temat. Fabuła...

 • "Świat według Bundych": Wielki powrót Bundych?

  ...mam nadzieję, że wszystko się uda". Poza Christiną Applegate zainteresowani udziałem są również Ed O'Neill i Katey Sagal. Choć raczej nie pojawią się oni w kontynuacji na dłużej (grają obecnie w innych serialach - O'Neill we "Współczesnej rodzinie", a Sagal w "The Bastard Executioner") to popierają pomysł Faustino i na pewno pomogą mu w jego realizacji. Serial "Świat według Bundych" był...

Wideo na temat: katey sagal plotki
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.