• Informacje na temat:

  katherine heigl adoptowała dziecko

Artykuły na temat: katherine heigl adoptowała dziecko
 • Katherine Heigl wspomina traumatyczny poród!

  Katherine Heigl (39 l.) opublikowała na Instagramie przejmujące wyznanie!

 • Katherine Heigl z e-papierosem

  Gwiazda filmu "Brzydka prawda" - Katherine Heigl - stara się rzucić palenie przy pomocy elektronicznego papierosa. 31-letnia aktorka, która na początku tego roku odeszła z obsady popularnego serialu "Chirurdzy", postanowiła podjąć walkę z nałogiem nikotynowym w ten nowoczesny sposób.

 • Kocha być mamą

  Popularność Katherine Heigl przyniósł serial "Chirurdzy" i komedia romantyczna "27 sukienek". Teraz znów bawi widzów do łez, tym razem jako żona płatnego zabójcy… A prywatnie? Sprawdza się w roli mamy!

 • Heigl adoptuje dziecko z Korei

  Znana z serial u "Chirurdzy" aktorka Katherine Heigl i jej mąż Josh Kelley zdecydowali się na adopcję - poinformowała rzeczniczka aktorki Melissa Kates.

 • Paulina Sykut-Jeżyna (35 l.) zostanie mamą po raz pierwszy. Dziecko prezenterki i jej męża, Piotra, ma przyjść na świat w grudniu. Informacja o ciąży Natalii Kukulskiej (40 l.) była prawdziwym zaskoczeniem! Piosenkarka zostanie mamą po raz trzeci - ma już nastoletniego syna Jasia oraz córkę Anię. Katherine Heigl (37 l.) jest mamą dwóch adoptowanych córek. Dziewczynki niebawem będą miały...

 • Heigl: Dylematy młodej mamy

  Gwiazda serial u "Chirurdzy" - Katherine Heigl - przyznaje, że niełatwo jest być pracującą matką oraz że z trudem przychodzi jej zostawianie córki Naleigh i wyjście do pracy.

 • Heigl zaadoptowała dziewczynkę!

  Katherine Heigl ("Chirurdzy") spełniła swoje obietnice i razem z mężem Joshem Kelleyem adoptowała swoje pierwsze dziecko. Ich wybór padł na 10-miesięczną koreańską dziewczynkę Nance Leigh.

 • Heigl: Nie jestem dziewczyną Bonda

  Popularność przyniósł Katherine Heigl serial "Chirurdzy" i komedie romantyczne "27 sukienek" i "Wpadka". Teraz znów bawi widzów do łez, tym razem jako żona płatnego zabójcy. A prywatnie? Sprawdza się w roli mamy!

 • Ellen Pompeo wraca do formy!

  ..., że niespełna 40-letnia kobieta - dwa tygodnie po urodzeniu dziecka - może wrócić do dawnej formy" - zwierza się jedna z przyjaciółek aktorki. Ellen Pompeo jest drugą aktorką, obok Katherine Heigl, które w ostatnich kilku tygodniach zostały matkami. Przypomnijmy, że Heigl adoptowała 10-miesięczną Koreankę - Naleigh.

 • Będzie się bawić na "Wielkim weselu"

  "Brzydka prawda", "Wpadka", "Pan i pani Killer", "Jak upolować faceta", "27 sukienek" - to tytuły jej najbardziej znanych filmów. Za rolę Dr Stevens w "Chirugach" została nagrodzona Emmy - Katherine Heigl już 12 lipca w komedii "Wielkie wesele".

Wideo na temat: katherine heigl adoptowała dziecko
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...