• Informacje na temat:

  katherine heigl z córką

Artykuły na temat: katherine heigl z córką
 • Halle Berry walczy o córkę

  Halle Berry przygotowuje się do batalii sądowej. Zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Czekając na wyrok" będzie walczyć z byłym partnerem Gabrielem Aubrym o prawo do opieki nad ich córką Nahlą.

 • Zabójcza Katherine Heigl w zwiastunie "Home Sweet Hell"

  Gwiazdę serialu "Chirurdzy", Katherine Heigl, zobaczyć będziemy mogli na kinowym ekranie w czarnej komedii "Home Sweet Hell". Pojawił się właśnie zwiastun tej produkcji

 • "Chirurdzy": Izzie znów dołączy do zespołu serialowych chirurgów?

  Katherine Heigl odeszła z serialu w 2010 roku, a wątek postaci, w którą się wcielała został z dnia na dzień ucięty. Być może, już niebawem będziemy mieli okazję dowiedzieć się co przez ostatnie lata robiła doktor Izzie.

 • Heigl: Dylematy młodej mamy

  Gwiazda serial u "Chirurdzy" - Katherine Heigl - przyznaje, że niełatwo jest być pracującą matką oraz że z trudem przychodzi jej zostawianie córki Naleigh i wyjście do pracy.

 • Tęskni za rolą pani doktor

  Katherine Heigl chce jednak zamienić rolę kochanej mamy, na ambitnej lekarki?

 • Będzie się bawić na "Wielkim weselu"

  "Brzydka prawda", "Wpadka", "Pan i pani Killer", "Jak upolować faceta", "27 sukienek" - to tytuły jej najbardziej znanych filmów. Za rolę Dr Stevens w "Chirugach" została nagrodzona Emmy - Katherine Heigl już 12 lipca w komedii "Wielkie wesele".

 • Znana aktorka znów adoptuje

  Katherine Heigl (33 l.), była gwiazda serialu "Chirurdzy", trzy lata temu adoptowała córkę z Korei Południowej. Teraz amerykańskie tabloidy donoszą, że jej rodzina powiększy się o następną dziewczynkę.

 • Halle Berry będzie walczyć o córkę

  Halle Berry przygotowuje się do batalii sądowej. Zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Czekając na wyrok" będzie walczyć z byłym partnerem Gabrielem Aubrym o prawo do opieki nad ich córką, Nahlą.

 • Odchodzi na pewno!

  ..."Chirurdzy" bez Katherine Heigl? Owszem! Po wielu miesiącach spekulacji, aktorka ostatecznie potwierdziła, że opuszcza serial.

 • Kobieta o wielkim temperamencie

  Świat usłyszał o niej po raz pierwszy w 1994 roku, za sprawą komedii "Tata i małolata", w której grała córkę Gerarda Depardieu. Dzisiejszą sławę Katherine Heigl zawdzięcza głównie serialowi "Chirurdzy" oraz rolom w takich filmach, jak "27 sukienek", "Brzydka prawda" czy "Jak upolować faceta". W piątek, 12 lipca, na ekrany polskich kin trafia jej najnowsza produkcja, komedia "Wielkie wesele".

Wideo na temat: katherine heigl z córką
 • Pan i Pani Kiler

  Wysokobudżetowa komedia sensacyjna autora kasowych hitów "Legalna blondynka" i "Brzydka prawda", z najgorętszą parą tego lata - Ashtonem Kutcherem ("Amerykańskie ciacho", "Co się zdarzyło w Las Vegas") i Katherine Heigl ("Chirurdzy", "27 sukienek"). Jen (Katherine Heigl), seksowna specjalistka z branży komputerowej, poznaje na urlopie wymarzonego faceta - Spencera (Ashton Kutcher). Ich wakacyjny romans szybko kończy się na ślubnym kobiercu. Pewnego dnia przerażona Jen odkrywa, że jej ukochany...

 • Jak upolować faceta

  Adaptacja bestsellerowej powieści Janet Evanovich. 30-letnia Stephanie Plum (Katherine Heigl), to mieszkanka New Jersey, która została niedawno zwolniona z praca i jest świeżo po rozwodzie. Spłukana i zdesperowana, prosi swego kuzyna Vinniego (Patrick Fischler), by dał jej szanse zarobić szybką gotówkę jako łowca nagród. Jej pierwszym zadaniem jest wytropienie lokalnego policjanta Joe Morelli (Jason O'Mara), poszukiwanego za morderstwo. Okazuje się nim ten sam mężczyzna, który w szkole...

 • Brzydka prawda

  Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.