• Informacje na temat:

  katherine heigl z mężem

Artykuły na temat: katherine heigl z mężem
 • Katherine Heigl wspomina traumatyczny poród!

  Katherine Heigl (39 l.) opublikowała na Instagramie przejmujące wyznanie!

 • Zabójcza Katherine Heigl w zwiastunie "Home Sweet Hell"

  Gwiazdę serialu "Chirurdzy", Katherine Heigl, zobaczyć będziemy mogli na kinowym ekranie w czarnej komedii "Home Sweet Hell". Pojawił się właśnie zwiastun tej produkcji

 • Katherine Heigl jest w ciąży!

  Rodzina Katherine Heigl (37 l.) za kilka miesięcy się powiększy!

 • Katherine Heigl z e-papierosem

  Gwiazda filmu "Brzydka prawda" - Katherine Heigl - stara się rzucić palenie przy pomocy elektronicznego papierosa. 31-letnia aktorka, która na początku tego roku odeszła z obsady popularnego serialu "Chirurdzy", postanowiła podjąć walkę z nałogiem nikotynowym w ten nowoczesny sposób.

 • Gwiazdy po latach: "Roswell: W kręgu tajemnic"

  Miasteczko Roswell w Nowym Meksyku jest sławne z powodu katastrofy UFO, do której rzekomo doszło tam w 1947 roku. Również tu, ale współcześnie, mieszka dwoje młodych ludzi, Liz (Shiri Appleby) i Max (Jason Behr), których połączy miłość, gdy on uratuje jej życie. Uduchowiony i mądry Max, jego piękna siostra, Isabel (Katherine Heigl) i najlepszy przyjaciel, Michael (Brendan Fehr), który bywa...

 • To pewne: Heigl odchodzi z "Chirurgów"

  Po tygodniach spekulacji, gwiazda "Chirurgów" - Katherine Heigl - potwierdziła, że na stałe odchodzi z obsady tego serialu.

 • Kto założył taką sukienkę?

  Aktorka Katherine Heigl, 33-letnia gwiazda serialu "Chirurdzy", na paryskiej premierze filmu "Jak upolować faceta" (One for the Money), gdzie gra główną rolę, pojawiła się z mężem Joshem Kelleyem w kreacji odsłaniającej plecy. Jak wam się podoba?

 • Wyrzucona z serialu!

  Krytykowała, obrażała, szantażowała, ale kroplą, która 1 marca przelała czarę goryczy producentów "Chirurgów" , stała się nieobecność Katherine Heigl na planie. Kontrakt został rozwiązany, a głośne "przepraszam" nie usprawiedliwia zachowania aktorki.

 • Odchodzi na pewno!

  ..."Chirurdzy" bez Katherine Heigl? Owszem! Po wielu miesiącach spekulacji, aktorka ostatecznie potwierdziła, że opuszcza serial.

 • Kobieta o wielkim temperamencie

  Świat usłyszał o niej po raz pierwszy w 1994 roku, za sprawą komedii "Tata i małolata", w której grała córkę Gerarda Depardieu. Dzisiejszą sławę Katherine Heigl zawdzięcza głównie serialowi "Chirurdzy" oraz rolom w takich filmach, jak "27 sukienek", "Brzydka prawda" czy "Jak upolować faceta". W piątek, 12 lipca, na ekrany polskich kin trafia jej najnowsza produkcja, komedia "Wielkie wesele".

Wideo na temat: katherine heigl z mężem
 • Pan i Pani Kiler

  Wysokobudżetowa komedia sensacyjna autora kasowych hitów "Legalna blondynka" i "Brzydka prawda", z najgorętszą parą tego lata - Ashtonem Kutcherem ("Amerykańskie ciacho", "Co się zdarzyło w Las Vegas") i Katherine Heigl ("Chirurdzy", "27 sukienek"). Jen (Katherine Heigl), seksowna specjalistka z branży komputerowej, poznaje na urlopie wymarzonego faceta - Spencera (Ashton Kutcher). Ich wakacyjny romans szybko kończy się na ślubnym kobiercu. Pewnego dnia przerażona Jen odkrywa, że jej ukochany...

 • Jak upolować faceta

  Adaptacja bestsellerowej powieści Janet Evanovich. 30-letnia Stephanie Plum (Katherine Heigl), to mieszkanka New Jersey, która została niedawno zwolniona z praca i jest świeżo po rozwodzie. Spłukana i zdesperowana, prosi swego kuzyna Vinniego (Patrick Fischler), by dał jej szanse zarobić szybką gotówkę jako łowca nagród. Jej pierwszym zadaniem jest wytropienie lokalnego policjanta Joe Morelli (Jason O'Mara), poszukiwanego za morderstwo. Okazuje się nim ten sam mężczyzna, który w szkole...

 • Brzydka prawda

  Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.