• Informacje na temat:

  kathleen turner aktorka

Artykuły na temat: kathleen turner aktorka
 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska wyrusza na tournée po Ameryce!

  Ashley (w 1974 roku), Kathleen Turner (1990), Ashley Judd (2003), Anika Noni Rose (2008) i Scarlett Johansson (2013). Nakręcony na podstawie dramatu Williamsa film z Elizabeth Taylor był w 1959 roku(...)Toronto, Chicago i Nowy Jork - oto miasta, w których wiosną występować będzie Małgorzata Kożuchowska! Aktorka i pozostałe gwiazdy Teatru Narodowego grające w "Kotce na gorącym blaszanym dachu...

 • Oburzony Nicolas Cage

  Nicolas Cage pozwał Kathleen Turner za to, że w niekorzystnym świetle opisała jego zachowanie na planie filmowym.

 • „rodzinka.pl”: Kożuchowska na gorącym blaszanym dachu...

  Kiedy Małgorzata Kożuchowska dowiedziała się, że dostała główną rolę w znanej na całym świecie sztuce, którą wcześniej grały największe gwiazdy kina i teatru z Elizabeth Taylor, Kathleen Turner(...) pod wielkim wrażeniem aktorskiego kunsztu Małgorzaty Kożuchowskiej i twierdzą, że rola Maggie jest wprost stworzona dla niej. Aktorka należy do zespołu Narodowego od 2005 roku. "Kotka na gorącym...

 • Owacja dla Daniela Radcliffe'a

  Hollywoodzkie gwiazdy: Glenn Close, Kathleen Turner i Dominic Cooper zgotowały młodemu aktorowi Danielowi Radcliffe'owi gorącą owację, nagradzając jego debiut na deskach Broadway'u.

 • Scully na scenie West Endu

  Gillian Anderson, gwiazda serial u "Z Archiwum X", słynna agentka Dana Scully, podąża krok za krokiem za hollywoodzkimi gwiazdami. Po Nicole Kidman, Jerry Hall, Kathleen Turner i Daryl Hannah, teraz ona wystąpi na deskach londyńskiego teatru na West Endzie.

 • Daryl Hannah zagra Marilyn Monroe

  Amerykańska aktorka Daryl Hannah, znana z kreacji w filmach "Wall Street", "Orły Temidy" i "Łowca androidów", na deskach londyńskiego teatru wcieli się w jedną z najsłynniejszych ról Marilyn Monroe. Gazeta "The Evening Standard" doniosła, że 40-letnia aktorka zagra w scenicznej wersji filmu "Słomiany wdowiec", z którego pochodzi słynna scena z podwiewaną białą sukienką Monroe.

 • Scarlett Johansson podbiła Broadway

  Scarlett Johansson okazała się prawdziwym magnesem dla widzów tłumnie odwiedzających teatry na Broadwayu. Pierwsze tydzień od premiery "Kotki na gorącym, blaszanym dachu", z jej udziałem, przyniósł 843 215 dolarów zysku z biletów.

 • Angelina Jolie i Szekspir

  Angelina Jolie, która ostatnio wcieliła się w Larę Croft, kultową bohaterkę gry komputerowej, w przeboju "Lara Croft: Tomb Raider" , ma chyba zamiar zasadniczo zmienić swój wizerunek. Niedługo będzie można ją oglądać na deskach niewielkiego londyńskiego teatru. Aktorka zagra... Ofelię.

 • Michael Douglas kończy 60 lat

  Michael Douglas - aktor, producent, reżyser, laureat Oscara za rolę Gordona Gekko w "Wall Street" i mąż znanej aktorki Catherine Zeta Jones - kończy w sobotę, 25 września, 60 lat. Znany jest z niezapomnianych ról, m.in. inspektora Kellera z "Ulic San Francisco", awanturnika Jacka Coltona z filmu "Miłość, szmaragd i krokodyl" i detektywa Currana z filmu "Nagi instynkt" .

 • Kożuchowska na gorącym blaszanym dachu

  Już w najbliższy piątek, 15 listopada, Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy zaprezentuje się widzom Teatru Narodowego jako Maggie - bohaterka dramatu Tennessee Williamsa "Kotka na gorącym blaszanym dachu".