• Informacje na temat:

  kathryn joosten

Artykuły na temat: kathryn joosten
 • Gwiazda "Gotowych na wszystko" nie żyje!

  Kathryn Joosten, wcielająca się w postać Karen McCluskey w serialu "Gotowe na wszystko" przegrała walkę z rakiem płuc. Zmarła w sobotę, 2 czerwca, otoczona przez członków rodziny, w swoim domu w Westlake Village w Kalifornii. Miała 72 lata.

 • Aktorka z "Gotowych na wszystko" ma raka

  Aktorka Kathryn Joosten, znana z roli w serial u "Gotowe na wszystko" zmaga się z nawrotem raka płuc.

 • Gwiazda ma raka

  Kathryn Joosten, znana z roli w serialu "Gotowe na wszystko" zmaga się z nawrotem raka płuc.

 • Dobry sąsiad

  ...wrócili na Wisteria Lane, Dave obiecuje jej, że dopilnuje, by wszyscy sąsiedzi zaczęli ją traktować z szacunkiem. Pierwszą ofiarą jego diabolicznego planu będą: pani McCluskey (w tej roli: Kathryn Joosten - nagrodzona w 2008 roku po raz drugi Emmy) i jej kot... Każdy ceni dobrego sąsiada. A jeśli nie jesteś pewny, czy on jest tak miły za jakiego chce uchodzić, zrób wszystko, żeby go lepiej poznać.

 • Gwiazda "Gotowych..." nie żyje

  Kathryn Joosten, wcielająca się w postać Karen McCluskey w serialu "Gotowe na wszystko" przegrała walkę z rakiem płuc. Zmarła w sobotę, 2 czerwca, otoczona przez członków rodziny, w swoim domu w Westlake Village w Kalifornii. Miała 72 lata.

Zdjęcia na temat: kathryn joosten
Wideo na temat: kathryn joosten
 • Wróg numer jeden

  Był najbardziej poszukiwanym człowiekiem na świecie. Polowały na niego setki agentów wielu tajnych służb. Wydawało się, że jest nieuchwytny. Osama bin Laden. Jednak dzięki uporowi i zdecydowaniu młodej agentki CIA niemożliwe stało się faktem. Grupa najlepiej wyszkolonych amerykańskich marines wytropiła kryjówkę najgroźniejszego terrorysty wszech czasów. I w końcu padł rozkaz: zlikwidować...

 • Wizyta

  Film opowiada historię przeciętnej amerykańskiej rodziny, w której dzieje się coś złego. Coś naprawdę złego... Brat i siostra po tygodniu spędzonym u dziadków zaczynają zachowywać się dziwnie. Wkrótce matka odkrywa, że jej rodzice mają pewien mroczny sekret.

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!