• Informacje na temat:

  kathy bates zdjęcia

Artykuły na temat: kathy bates zdjęcia
 • W telegraficznym skrócie: "Gra o tron", "The Originals", "Dziecko Rosemary"...

  Twórcy "Gry o tron" podpisali umowę na kolejne dwa sezony serialu, Claire Holt wytłumaczyła, dlaczego zrezygnowała z "The Originals", "Wielki powrót" z Lisą Kudrow może zostać wskrzeszony, znamy tytuł 4. serii "American Horror Story", pojawiły się pierwsze zdjęcia promujące "Dziecko Rosemary", a wiadomość o ciąży Mili Kunis potwierdziła się!

 • Złote Globy 2015: Kolejny "photobomb" Benedicta Cumberbatcha

  Znów to zrobił! Pamiętacie głośny "photobomb" Beneditcta Cumberbatcha przed oscarową galą w 2014 roku, kiedy brytyjski aktor nagle "storpedował" grupowe zdjęcie U2? Tym razem, podczas gali wręczenia Złotych Globów, jak "filip z konopi" wyskoczył zza pleców Meryl Streep.

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Królowa Kathy Bates

  Kathy Bates, nominowana w tym roku do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej za drugoplanową rolę w filmie "About Schmidt" , dołączyła do obsady obrazu "W 80 dni dookoła świata". Aktorka wcieli się w filmowej adaptacji klasycznej powieści autorstwa Juliusza Verne'a w królową Wiktorię.

 • Kathy Bates gwiazdą talk show

  Kathy Bates, zdobywczyni Oscara za "Misery" , dołączyła do obsady romatycznej komedii "Little Black Book", której akcja toczyć się będzie w środowisku telewizyjnym. Film przygotowywany w Revoution Studios to historia kobiety, która znajduje elektroniczny notatnik swojego chłopaka, co pociąga za sobą nieoczekiwane skutki. Drugim nowym "nabytkiem" aktorskim projektu jest Julianne Nicholson

 • De Niro, Bates i Keitel na moście w Peru

  Robert De Niro ( "Nawrót depresji gangstera" , Kathy Bates ( "About Schmidt" ), Gabriel Byrne ( "Spider" ) i Harvey Keitel ( "Czerwony smok" ) będą gwiazdami filmu "The Bridge of San Luis Rey". Produkcja ma być adaptacją powieści wydanej w 1927 roku, której akcja rozgrywa się w osiemnastowiecznym Peru.

 • Nawiązuje kontakt z kosmitą

  Jennifer Connelly i Kathy Bates negocjują swój udział w ramake'u klasycznego obrazu science fiction z 1951 roku "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia".

 • Gwiazdy w pajęczynie

  Julia Roberts, Oprah Winfrey, John Cleese, Steve Buscemi, Cedric the Entertainer, Reba McEntire, Kathy Bates, Thomas Haden Church i Andre 3000 użyczą swych głosów animowanym bohaterom filmowej adaptacji niezwykle popularnej powieści autorstwa E.B. White'a, "Pajęczyna Szarloty".

 • Gwiazdy na odwyku

  Kathy Bates ( "W 80 dni dookoła świata" ), Malcolm McDowell ( "Ja, szpieg" ), Jennifer Jason Leigh ( "Obłęd" ), Rupert Graves ( "Skaza" ) oraz Ian Hart ( "Marzyciel" ) wystąpią w filmie zatytułowanym "Funny Farm". Akcja opowieści będzie rozgrywała się w prywatnej klinice odwykowej.

 • Ron Livingston pod lupą Brittany Murphy

  Ron Livingston ( "Adaptacja" , serial "Kompania braci" ) zagra główną rolę męską w romantycznej komedii "Little Black Book". Aktor wcieli się w postać chłopaka ciekawskiej pracownicy telewizji (Brittany Murphy - "Nikomu ani słowa" , "Nowożeńcy" ), która dowiaduje się kilku spraw o jego przeszłości. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w sierpniu.

Wideo na temat: kathy bates zdjęcia
 • Odrobina nieba

  Takie filmy zdarzają się raz na dziesiątki lat! "Odrobina nieba" to najpiękniejsza historia miłosna od czasów "Love Story" i najzabawniejsza słodko-gorzka komedia od oscarowego sukcesu klasycznych dziś "Czułych słówek". Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood - Kate Hudson ("Nine. Dziewięć", "Jak stracić chłopaka w 10 dni", nominacja do Oscara za "U progu sławy") wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń,...

 • O północy w Paryżu

  Woody Allen przedstawia swój największy hit kasowy od 25 lat, który osiągnął lepszy wynik niż przebojowa "Vicky Cristina Barcelona". Tym razem Woody Allen spełnia nasze najskrytsze fantazje w Paryżu - po namiętnej podróży do Barcelony ("Vicky Cristina Barcelona"), przezabawnym nowojorskim flircie w "Co nas kręci, co nas podnieca" i pełnej pokus przygodzie miłosnej w Londynie ("Poznasz przystojnego bruneta"), twórca najwyżej ocenianych komedii ostatnich lat powraca do miasta, w którym, jak...

 • Titanic

  10 kwietnia 1912. Przez dwie poprzednie dekady technologia regularnie karmiła nas swymi cudami i ludzie zaczęli wierzyć, że postęp nie zna granic. Cóż lepiej wyrażało przekonanie człowieka o panowaniu nad naturą niż pierwsza podróż "Titanica", największego i najbardziej luksusowego środka komunikacji, jaki kiedykolwiek zbudowano ludzkimi rękami ? Ale cztery dni później świat zmienił się na zawsze. Pierwsza podróż "statku marzeń" zakończyła się koszmarem przechodzącym wszelkie wyobrażenia....