• Informacje na temat:

  katie holmes brzuch

Artykuły na temat: katie holmes brzuch
 • Pierwsza Dama Katie Holmes

  Katie Holmes rozpoczęła zdjęcia do mini serial u "The Kennedys", w którym wciela się w rolę legendarnej Pierwszej Damy USA - Jackie Kennedy .

 • Tom Cruise nie jest ojcem Suri?!

  Autor najnowszej biografii Toma Cruise'a (46 l.) utrzymuje, iż Katie Holmes (29 l.) została zapłodniona... spermą założyciela sekty scjentologicznej, której aktor jest gorliwym wyznawcą. W ten sposób miał narodzić się nowy "mesjasz".

 • Najśmieszniejsze rodzinki

  Podobno najlepiej z rodziną wychodzi się tylko na zdjęciu. Są jednak serialowe familie, które mogą przyprawić nas o ból... brzucha. Oczywiście ze śmiechu, a że śmiech to zdrowie, dlatego warto przyjrzeć się najlepszym serialom komediowym w ostatnim czasie.

Wideo na temat: katie holmes brzuch
 • Sherlock Holmes: Gra cieni

  Akcja rozgrywa się rok po wydarzeniach z pierwszego filmu, w 1891 roku. Genialny detektyw Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i jego oddany przyjaciel Dr John Watson (Jude Law) ponownie łączą swoje siły, by pokonać największego złoczyńcę świata - Profesora Moriarty (Jared Harris).

 • Sherlock Holmes

  Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr. Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców? Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego...

 • Nie bój się ciemności

  Sally (Bailee Madison) przyjeżdża do Rhode Island, zamieszkać ze swoim ojcem (Guy Pearce) i jego nową narzeczoną Kim (Katie Holmes). Ojciec pochłonięty jest remontem, a z macochą trudno jej się porozumieć. Mimo przestróg, dziewczynka sama zwiedza starą wiktoriańską willę. Ciekawość prowadzi ją w głąb posiadłości do ukrytej piwnicy. Ponad sto lat temu, w tajemniczych okolicznościach, zginął w niej pan domu. Sally słyszy głosy wołające o pomoc i nieświadoma zagrożenia uwalnia coś, co od wieków...