• Informacje na temat:

  katie holmes depresja

Artykuły na temat: katie holmes depresja
 • Tom Cruise odejdzie z sekty dla Katie?

  Chodzą słuchy, że Tom Cruise (50 l.) tak bardzo tęskni za Katie Holmes (33 l.) i Suri (6 l.), że mocno rozważa zerwanie ze scjentologami.

 • Ile gwiazdy zarabiają na rozstaniach? Najgłośniejsze rozwody

  ...milionów dolarów - równowartości połowy swojego majątku. Według plotek aktorka Nicole odeszła z 85 milionami dolarów, co wcale nie wygląda tak źle!  Tom Cruise i Katie Holmes To jednak nie koniec historii o życiu miłosnym Toma Cruise’a. Nową żoną aktora została Katie Holmes. Niektóre źródła mówią, że to scjentolodzy wybierali odpowiednią kandydatkę dla Cruise’a.  Padło właśnie na młodszą...

 • "Jezioro marzeń": Co słychać u gwiazd serialu?

  Katie Holmes (Joey) Nieśmiała dziewczyna z sąsiedztwa, skrycie podkochująca się w swoim najlepszym przyjacielu często wzbudzała nasze współczucie. Cieszyliśmy się, gdy Joey wreszcie wpadła w ramiona Pacey’a. Holmes zwróciła na siebie uwagę w 2005 r., kiedy zagrała Rachel Dawes, do której wzdychał tytułowy superheros w przeboju kinowym "Batman - Początek". Rok później cały świat przyglądał się...

 • Gwiazdy lecą na ślub Toma Cruise'a

  Brooke Shields (41 l.,"Nasz włoski mąż") udowodniła, że zapomniała i wybaczyła Tomowi Cruise'owi (44 l., "Wojna światów" ) jego gorzkie słowa pod jej adresem. Shields spakowała się i poleciała do Włoch na ślub gwiazdora z Katie Holmes (27 l., "Batman-Poczatek" ), który odbędzie się w sobotę, 18 listopada.

 • Samokrytyka Toma Cruise'a

  Toma Cruise przyznał, że w dwóch wywiadach udzielonych trzy lata temu w najpopularniejszych w USA programach telewizyjnych mógł powstrzymać się od pewnych zachowań.

 • Tom Cruise: Złoty chłopiec

  Wywołuje skandale, należy do sekty i rozwodzi się po raz trzeci. Ale wciąż odnosi sukcesy zawodowe: zarabia krocie, a jego słynny uśmiech ubezpieczono na 10 milionów dolarów!

 • Brzydal, ale wyjątkowo zdolny

  Forest Whitaker musi już być przeraźliwie znudzony słuchaniem, że jest brzydki, ale zdolny. Nie można zaprzeczyć, że jest to jeden z tych aktorów, których potencjał tkwi w wyglądzie. W piątek, 15 lipca, aktor obchodzi 50. urodziny!

Wideo na temat: katie holmes depresja