• Informacje na temat:

  katie holmes jej coreczka

Artykuły na temat: katie holmes jej coreczka
 • 10 scen z życia: Katie Holmes

  Katie Holmes urodziła się 18 grudnia 1978 r. w miejscowości Toledo (stan Ohio). Była najmłodszym z piątki dzieci gospodyni domowej, Kathleen, oraz wziętego prawnika, Martina Josepha Holmesa(...). Burzliwy debiut Katie była jedną z kandydatek do głównej roli w filmie "Burza lodowa". Producenci uznali jednak, że jest za stara i zatrudnili Christinę Ricci jako Wendy. Holmes na otarcie łez...

 • Nowa praca Katie Holmes

  Aktorka Katie Holmes wyznała, że zamierza zająć się projektowaniem ubrań dla dzieci.

 • "Rodzina Kennedych": Katie Holmes i Jackie Kennedy niczym siostry!

  Ukochana pierwsza dama Ameryki. Ikona stylu. Jackie Kennedy była i jest uwielbiana przez twórców z Hollywood. Najsłynniejsze aktorki marzą, by chociaż przez chwilę wcielić się w nią na ekranie. Taką szansę otrzymała Katie Holmes w 2010 roku, gdy wygrała casting do miniserialu "Rodziny Kennedych" (oryg. "The Kennedys").

 • Katie Holmes "królową piękności"

  Katie Holmes, Rosie O'Donnell i córeczka Anny Nicole Smith - Dannielynn znalazły się na liście najbardziej wpływowych gwiazd, sporządzonej przez magazyn "OK!".

 • Katie Holmes martwi się, że nikt nie lubi Suri

  Po uwolnieniu się od Toma Cruise'a (50 l.) Katie Holmes i Suri wiodą spokojne życie w Nowym Jorku. Sielanka? Wcale nie. Okazuje się, że jest pewna kwestia, która spędza 33-letniej aktorce sen z powiek.

 • Katie Holmes na zabójczej diecie

  Katie Holmes (27 l., "Batman - początek" ) planuje szybko zrzucić zbędne kilogramy. Aktorka, która dwa tygodnie temu (18 kwietnia) urodziła córeczkę, już planuje jak wrócić do formy, aby w dobrym nastoju stanąć na ślubnym kobiercu wraz ze swym przyszłym mężem Tomem Cruisem (44 l., "Mission: Impossible 3" ).

 • Katie Holmes zostanie projektantką

  Aktorka, która obecnie jest twarzą marki Miu Miu, wyjawiła, że wraz ze swoim stylistą pracuje nad kolekcją ubrań dla dzieci. Inspiracją dla nowego pomysłu Katie jest jej córeczka Suri - podaje portal Femalefirst.

 • Katie Holmes jako Jackie Kennedy

  Pierwsza dama Ameryki. Ikona stylu. Jackie Kennedy była i jest uwielbiana przez twórców z Hollywood. Najsłynniejsze aktorki marzą, by chociaż przez chwilę wcielić się w nią na ekranie. Taką szansę otrzymała Katie Holmes w 2010 roku, gdy wygrała casting do miniserialu "The Kennedys".

 • Katie Holmes wyprano mózg?

  W wywiadach, jakich udziela ostatnio 29-letnia aktorka, przewija się wyłącznie jeden motyw - jej szczęśliwego życia z idealnym mężem Tomem Cruise'em (46 l.) i ich wspaniałą córeczką Suri. Wydaje się, że wszystko inne przestało się dla Katie liczyć.

 • Cruise i Holmes razem w filmie?

  Tom Cruise ( "M: i: III" ) planuje pomóc swojej narzeczonej, Katie Holmes ( "Batman - Początek" ) w zrobieniu kariery. Aktor chce, by zagrała u jej boku w kolejnym filmie. Cruise obecnie zajęty jest promocją nowego filmu "Mission: Impossibble III" oraz opieką nad córeczką Suri, która urodziła się w zeszłym tygodniu.

Wideo na temat: katie holmes jej coreczka
 • Sherlock Holmes: Gra cieni

  Akcja rozgrywa się rok po wydarzeniach z pierwszego filmu, w 1891 roku. Genialny detektyw Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i jego oddany przyjaciel Dr John Watson (Jude Law) ponownie łączą swoje siły, by pokonać największego złoczyńcę świata - Profesora Moriarty (Jared Harris).

 • Sherlock Holmes

  Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr. Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców? Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego...

 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...