• Informacje na temat:

  katie holmes po rozstaniu z tomem cruisem

Artykuły na temat: katie holmes po rozstaniu z tomem cruisem
 • Katie Holmes w końcu znalazła nową miłość?

  Katie Holmes (35 l.) od rozwodu z Tomem Cruisem (51 l.) nie była w stałym związku. Amerykańskie media donoszą, że w końcu się zakochała, a jej wybrankiem jest aktor Jason Segel (34 l.)!

 • Katie Holmes prawnikiem?

  Katie Holmes planuje powrót do studenckiej ławki. Aktorka ma już dość pracy w Hollywood i panującej tam atmosfery. Teraz chce zostać adwokatem.

 • Katie Holmes spotyka się z przyjacielem byłego męża?!

  Katie Holmes (36 l.) znów była widziana z Jamiem Foxxem (47 l.)!

 • Nicole Kidman: Nadal kocham Toma

  Nicole Kidman (38 l., "Tłumaczka" ) otworzyła swe serce przed dziennikarką magazynu "Ladies Home Journal", zwierzając się z nieustannego i szczerego uczucia, jakim darzy swego byłego męża - Toma Cruise'a (42 l., "Mission: Impossible 3" ). Amerykański aktor od niedawna jest ojcem córeczki, którą ma ze swą narzeczoną Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ).

 • Katie Holmes tajemniczo o Tomie

  Numer amerykańskiego "Elle" z Katie Holmes na okładce miał trafić do kiosków w sierpniu, ale w związku z wiadomością, że gwiazda "Jeziora Marzeń" odchodzi od męża, wydawcy magazynu postanowili kuć żelazo póki gorące i włączyć je do sprzedaży już teraz. Okazało się bowiem, że mimo iż Katie udzieliła pismu wywiadu już w maju, jej wyznania są w kontekście rozstania z Cruisem wyjątkowo aktualne...

 • Katie Holmes wraca na Broadway

  Katie Holmes cały czas tęskniła za aktorstwem, a teraz, gdy po pięciu latach małżeństwa rozstała się z Tomem Cruisem, postanowiła wrócić do pracy. Jesienią aktorka ma pojawić się w przedstawieniu na Broadwayu.

 • Nicole Kidman wspiera Katie Holmes

  Katie Holmes straciła męża, ale zyskała dzięki temu nową przyjaciółkę. Aktorka, która od jakiegoś czasu potajemnie planowała rozwód z Tomem Cruisem, znalazła wsparcie u jego drugiej żony, Nicole Kidman, z którą znany scjentolog rozwiódł się w 2001 roku.

 • Cruise & Holmes: Szybki rozwód?

  Zaledwie w kilka dni po ogłoszeniu zaręczyn pomiędzy Tomem Cruisem (43 l., "Zakładnik" ) i Katie Holmes (27 l., "Wizyta u April" ), bukmacherzy rozpoczęli przyjmowanie zakładów, w których obstawiać można... jak szybko para rozstanie się. Specjaliści typują, że małżeństwo nie przetrwa nawet roku.

 • Katie Holmes dręczona przez scjentologów

  Żaden rozwód do łatwych nie należy, ale Katie Holmes (33 l.) oprócz złamanego serca ma jeszcze inne zmartwienia.

 • Cruise-Holmes: Kidman życzy szczęścia

  Nicole Kidman (38 l., "Tłumaczka" ) nie dość, że zaakceptowała nowy związek swego byłego męża Toma Cruise'a (43 l., "Wojna światów" ) z Katie Holmes (27 l., "Batman - Początek" ), to w dodatku życzy zakochanej parze dużo szczęścia.

Wideo na temat: katie holmes po rozstaniu z tomem cruisem
 • Sherlock Holmes: Gra cieni

  Akcja rozgrywa się rok po wydarzeniach z pierwszego filmu, w 1891 roku. Genialny detektyw Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i jego oddany przyjaciel Dr John Watson (Jude Law) ponownie łączą swoje siły, by pokonać największego złoczyńcę świata - Profesora Moriarty (Jared Harris).

 • Sherlock Holmes

  Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr. Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców? Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego...

 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.