• Informacje na temat:

  katie holmes scjentologia

Artykuły na temat: katie holmes scjentologia
 • Katie Holmes musi ukrywać swój związek!

  Katie Holmes (37 l.) za cenę spokoju zgodziła się na warunki, jakie postawił jej były mąż, Tom Cruise (54 l.) podczas rozwodu.

 • Victoria Beckham i scjentologia

  Czyżby Victoria Beckham dołączyła do takich gwiazd jak Tom Cruise i jego narzeczona Katie Holmes, czy John Travolta? Wymienieni są aktywnymi wyznawcami scjentologii, a niedawno byłą wokalistkę Spice Girls przyuważono z książką opartą na pracach założyciela Kościoła Scjentologicznego.

 • 10 scen z życia: Katie Holmes

  Katie Holmes urodziła się 18 grudnia 1978 r. w miejscowości Toledo (stan Ohio). Była najmłodszym z piątki dzieci gospodyni domowej, Kathleen, oraz wziętego prawnika, Martina Josepha Holmesa(...). Burzliwy debiut Katie była jedną z kandydatek do głównej roli w filmie "Burza lodowa". Producenci uznali jednak, że jest za stara i zatrudnili Christinę Ricci jako Wendy. Holmes na otarcie łez...

 • Jennifer Lopez i scjentologia

  Czyżby kolejne gwiazdy dołączyły do wyznawców Kościoła Scjentologicznego? Tajniki tej religii, przez wielu uznawanej za sekciarską, zgłębiają Jennifer Lopez i jej mąż Marc Anthony.

 • Cruise zdradzał Katie z guru sekty?!

  Przy okazji rozwodu Katie Holmes (33 l.) i Toma Cruise'a (50 l.) amerykańskie tabloidy wyciągają na światło dzienne coraz pikantniejsze (i - przyznajmy - coraz bardziej absurdalne) szczegóły dotyczące ich małżeństwa. Ale może tkwi w nich jednak ziarno prawdy?

 • Protest przeciwko Katie Holmes

  Antyscjentologiczna grupa Anonymous planuje protesty w związku z broadwayowskim debiutem żony Toma Cruise'a - Katie Holmes.

 • Katie Holmes się buntuje

  Dzięki temu Katie ma możliwość nawiązania z powrotem kontaktu ze swoimi dawnymi przyjaciółmi. Planuje także odwiedzić rodzinę w Ohio. "Chce naprawić swoje stosunki z rodziną" - mówi poinformowana osoba. Zamierza także w tajemnicy przed Tomem (teraz już chyba jej się to nie uda) porozmawiać z duchownymi w sprawie powrotu do katolicyzmu. Tego Tom na pewno nie zniesie. Odkąd przeszedł na...

 • Cichy poród Katie Holmes

  Przyszła mama Katie Holmes (26 l., "Batman - Początek" ) przygotowuje się w ciszy i spokoju do narodzin swego pierwszego dziecka. Wszystko "przez" scjentologów, którzy podobno przyozdobili ściany jej domu napisami przypominającymi jej o zachowaniu ciszy podczas pracy. Gwiazda może urodzić w każdej chwili.

 • Tom Cruise bił Katie?

  Według doniesień amerykańskich tabloidów Tom Cruise (50 l.) regularnie stosował przemoc wobec swoich pracowników. Również kobiet... Czy w zaciszu swojej wielkiej willi bił też Katie Holmes (33 l.)?

 • Scjentologiczny poród Katie Holmes

  Tom Cruise (43 l., "Wojna światów" ), który jest praktykującym scjentystą, jest za tym, żeby Katie Holmes (26 l., "Batman - Początek" ) rodziła w spokoju. Wyznawcy tej religii twierdzą, że cisza podczas porodu jest zdrowa dla matki i dla dziecka. Na razie nie wiadomo jednak, gdzie przyjdzie na świat dziecko słynnej pary, ale jeśli będzie to w domu aktora w Beverly Hills, to utrzymanie ciszy

Wideo na temat: katie holmes scjentologia
 • Sherlock Holmes: Gra cieni

  Akcja rozgrywa się rok po wydarzeniach z pierwszego filmu, w 1891 roku. Genialny detektyw Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i jego oddany przyjaciel Dr John Watson (Jude Law) ponownie łączą swoje siły, by pokonać największego złoczyńcę świata - Profesora Moriarty (Jared Harris).

 • Sherlock Holmes

  Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr. Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców? Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego...

 • Nie bój się ciemności

  Sally (Bailee Madison) przyjeżdża do Rhode Island, zamieszkać ze swoim ojcem (Guy Pearce) i jego nową narzeczoną Kim (Katie Holmes). Ojciec pochłonięty jest remontem, a z macochą trudno jej się porozumieć. Mimo przestróg, dziewczynka sama zwiedza starą wiktoriańską willę. Ciekawość prowadzi ją w głąb posiadłości do ukrytej piwnicy. Ponad sto lat temu, w tajemniczych okolicznościach, zginął w niej pan domu. Sally słyszy głosy wołające o pomoc i nieświadoma zagrożenia uwalnia coś, co od wieków...