• Informacje na temat:

  katie holmes wiek

Artykuły na temat: katie holmes wiek
 • Najbardziej rozpieszczone dzieci gwiazd

  Suri Cruise Bez wątpienia córeczka Toma Cruise'a i Katie Holmes zajmuje pierwsze miejsce na liście najbardziej rozpieszczonych dzieci Hollywood. Mało tego, jest więcej niż pewne, że czterolatka to(...) wersja tej, którą od Salvatore'a Ferragamo kupiła Katie. Przedmiot tak bardzo spodobał się Suri, że Holmes musiała poprosić projektanta, by dla jej córki stworzył jej miniaturową wersję. Ale to nie...

 • Katie Holmes boi się ciemności

  Już 26 sierpnia do kin trafi nowa produkcja Guillermo del Toro ("Hellboy", "Labirynt fauna") zatytułowana "Nie bój się ciemności". Główne role w obrazie zagrali Katie Holmes, Guy Pearce i Bailee Madison.

 • Kate Holmes w horrorze

  Guillermo del Toro już w sierpniu wyjawi największy koszmar swojego dzieciństwa. Widzowie obejrzą film "Nie bój się ciemności", w którym jedną z głównych ról gra Kate Holmes.

 • "Dawca pamięci": Nic nie jest takim, jakie się wydaje

  "Dawca pamięci" to ekranizacja światowego bestsellera Lois Lowry, jednej z najczęściej nagradzanych amerykańskich powieści młodzieżowych ostatnich dekad. W wizjonerskiej opowieści o świecie, w którym ludzie zapomnieli, czym są miłość, pamięć i... kolory wystąpiły ikony Hollywood - Jeff Bridges i Meryl Streep.

 • Miłość? Tylko w Paryżu!

  Nowa komedia Woody'ego Allena "O północy w Paryżu" oraz western science fiction "Kowboje i obcy" z Danielem Craigiem i Harrisonem Fordem to największe hity obfitującego w kinowe premiery tygodnia. W sumie na ekrany kin trafia w piątek aż 9 produkcji!

Wideo na temat: katie holmes wiek
 • Sherlock Holmes: Gra cieni

  Akcja rozgrywa się rok po wydarzeniach z pierwszego filmu, w 1891 roku. Genialny detektyw Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i jego oddany przyjaciel Dr John Watson (Jude Law) ponownie łączą swoje siły, by pokonać największego złoczyńcę świata - Profesora Moriarty (Jared Harris).

 • Sherlock Holmes

  Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr. Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców? Robert Downey Jr. odtwarza w filmie postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego...

 • Wiek Adaline

  Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek....