• Informacje na temat:

  katie melua piosenkarka

Artykuły na temat: katie melua piosenkarka
 • Przeżyła załamanie nerwowe

  Piosenkarka Katie Melua swoją sławę przypłaciła zdrowiem. Gwiazda zdradziła, że niedawno przeszła załamanie nerwowe. "Przeszłam załamanie i było ze mną naprawdę źle... Musiałam na jakiś czas usunąć się w cień" - wyznała piosenkarka.

 • Katie Melua: Po pierogach muszę...

  Uwielbiana w Polsce gruzińska wokalistka Katie Melua zachwala nadwiślańską gościnność.

 • Grzeszczak: Nie potrafię nasycić się sukcesem

  Kim jest piosenkarka, której płyty sprzedają się w Polsce lepiej niż krążki Adele czy Björk? Sylwia prawie nie udziela wywiadów, ale dla SHOW zrobiła wyjątek.​

 • Katie Melua wspomina Dawida Podsiadłę

  Gwiazda pop Katie Melua doskonale pamięta duet z Dawidem Podsiadłą.

 • Katie Melua w Polsce

  Urodzona w Gruzji wokalistka zaśpiewa dziś (15 października) we wrocławskiej Hali Orbita. Przed Katie Melua wystąpi znana z przeboju "Little White Lies" Jenniffer Kae.

 • Katie Melua: Płyta i Polska

  Pochodząca z Gruzji popularna piosenkarka Katie Melua szykuje nowy album. Płyta będzie promowana m.in. na dwóch koncertach w Polsce jesienią tego roku.

 • Katie Melua w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

  W najbliższy piątek gościem specjalnym "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" będzie brytyjska piosenkarka i kompozytorka Katie Melua.

 • Katie Melua w "Fabryce gwiazd"

  Do "Fabryki gwiazd" zawita kolejny gość specjalny. Już 5 grudnia w czasie Gali na żywo wystąpi Katie Melua.

 • Katie Melua wspiera karierę muzyczną męża

  Brytyjska piosenkarka gruzińskiego pochodzenia, Katie Melua zachwycona jest perspektywą wspólnego muzykowania z mężem, Jamesem Toselandem. Były sportowiec pod wpływem swojej małżonki zdecydował się nagrać własną płytę.

 • "Ciepło płynące od Polaków": Katie Melua Numerem Jeden!

  - Zdecydowanie czuję ciepło płynące od Polaków - mówiła niedawno w wywiadzie dla INTERIA.PL piosenkarka Katie Melua. Wyniki najnowszego notowania Oficjalnej Listy Sprzedaży potwierdzają, że mająca gruzińskie korzenie artystka jest uwielbiana w naszym kraju.

Wideo na temat: katie melua piosenkarka
 • Paranormal activity 4

  Kolejna odsłona kultowej serii. Spokój w podmiejskim domu jest tylko pozorny. Minęło 6 lat od chwili, gdy w niewytłumaczalny sposób z tego domu zniknęli jego mieszkańcy. Ale przekleństwo, ciążące nad okolicą, nie zniknęło wraz z nimi. Oto nowa historia i nowa rodzina, prowadząca normalne życie. Tyle tylko, że ich nowi sąsiedzi są jacyś... inni. W dodatku od czasu, gdy się wprowadzili, zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Ale to, że światła się zapalają i gasną, że słychać jakieś dziwne odgłosy,...

 • Nie bój się ciemności

  Sally (Bailee Madison) przyjeżdża do Rhode Island, zamieszkać ze swoim ojcem (Guy Pearce) i jego nową narzeczoną Kim (Katie Holmes). Ojciec pochłonięty jest remontem, a z macochą trudno jej się porozumieć. Mimo przestróg, dziewczynka sama zwiedza starą wiktoriańską willę. Ciekawość prowadzi ją w głąb posiadłości do ukrytej piwnicy. Ponad sto lat temu, w tajemniczych okolicznościach, zginął w niej pan domu. Sally słyszy głosy wołające o pomoc i nieświadoma zagrożenia uwalnia coś, co od wieków...

 • Paranormal Activity

  Dla młodej, dobrze zarabiającej pary koszmar rozpoczyna się w dniu, w którym wprowadza się ona do położonego na przedmieściach nowego domu. Od tej chwili towarzyszy jej przeświadczenie, iż poza nimi w domu mieszka "coś", co nie pozwala im spokojnie żyć i uaktywnia się w nocy. Szczególnie kiedy śpią. A przynajmniej próbują. Wrażenie to szczególnie dotyczy Katie, która przez całe życie czuła się osaczona przez paranormalne siły. Dla jej chłopaka, Micah obsesją staje się zbadanie, co tak...