• Informacje na temat:

  katy perry aktorka

Artykuły na temat: katy perry aktorka
 • Katy Perry

  ...(ur. 25 października 1984 w Santa Barbara, Kalifornia)- amerykańska piosenkarka, kompozytorka i aktorka...

 • Katy Perry: Wyszarpany sukces córki pastora

  Amerykańska wokalistka Katy Perry, która zawita dziś (24 lutego) do Kraków Areny, zanim zaczęła ścigać się rekordami Michaela Jacksona, zaliczyła całą serię upokarzających niepowodzeń.

 • Kristen Stewart ma romans z byłym Katy Perry?

  ...portal The Spoof. Czy to ona była przyczyną rozstania muzyka z Katy Perry? Na pierwszy rzut oka może się tak wydawać, jednak portal The Spoof znany jest ze swojego satyrycznego opisywania plotek. A może(...)Wszyscy pamiętają romans Kristen Stewart z reżyserem Rupertem Sandersem. Aktorka zdradziła z nim swojego ówczesnego chłopaka Roberta Pattinsona, do czego się zresztą przyznała. Pattinson ponoć jej...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Orlando Bloom znalazł już następczynię Katy Perry?

  Aktor latem rozstał się z Katy Perry (33 l.), z którą był związany przez kilka miesięcy. Czyżby już znalazł jej następczynię? Takie pogłoski pojawiły się w zagranicznych mediach po tym, jak aktor na czerwony dywan przyszedł w towarzystwie włoskiej aktorki Mayi Sansy (42 l.). Para chętnie pozowała razem do zdjęć w objęciach i wyglądała, jakby byli szczęśliwą i zakochaną parą. Jak się...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Sandra Bullock daje milion Japonii

  Sandra Bullock nie zapomina o potrzebujących. Aktorka przekazała amerykańskiemu Czerwonemu Krzyżowi okrągły milion dolarów na rzecz pomocy ofiarom potężnego trzęsienia ziemi w Japonii.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Rozmus znowu wygrał!

  Dziewiąty odcinek 3. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Roberta Rozmusa. Aktor wystąpił jako R.Kelly w utworze "I Believe I Can Fly" i już po raz drugi triumfował na scenie show. Oto, co działo się w sobotę, 2 maja, w "TTBZ".

 • Kristen Stewart nadal jest zazdrosna o Pattinsona!

  ...i nie może znieść faktu, że Robert umawiał się z jej byłymi przyjaciółkami - Katy Perry, Dylan Penn i Riley Keough. Uważa, że w ten sposób chciał się na niej odegrać. Źródło jednego(...)Kristen Stewart i Robert Pattinson byli idealną parą dopóki aktorka nie zaczęła romansować z Rupertem Sandersem. To wtedy ich związek się rozpadł i choć potem na krótko wrócili do siebie, to Robert...

 • "Niestety mam piersi"

  Piosenkarka pop Katy Perry jak serialowa aktorka Marta Wierzbicka - narzeka na swój biust.

Zdjęcia na temat: katy perry aktorka