• Informacje na temat:

  kawalerka

Artykuły na temat: kawalerka
 • Robert Gonera nie może znaleźć taniej kawalerki. Ceny mieszkań szokują!

  ...- Właśnie szukam mieszkania do wynajęcia w Warszawie - mówi "Dobremu Tygodniowi" Robert Gonera. - Może być kawalerka, byle w dobrym punkcie i zadbana, tak w cenie do dwóch tysięcy złotych. Znaleźć coś fajnego wcale nie jest łatwo. Bo choć z Wrocławia do stolicy nie jest aż tak daleko i zawsze można przyjechać na nagranie czy casting, aktor chciałby teraz zawodowo mocniej zaistnieć. - Muszę na...

 • Olga Bołądź w romantycznej komedii "Słaba płeć?"

  9 czerwca rozpoczęły się prace na planie "niepoprawnej romantycznie" komedii "Słaba płeć?" z główną rolą Olgi Bołądź. Obraz trafi na ekrany kin 8 stycznia 2016.

 • Eryk Lubos wciąż mieszka w kawalerce!

  Choć zapewne mógłby sobie pozwolić na drogi apartament, Eryk Lubos (42 l.) nie zamierza wyprowadzać się ze swojej kawalerki. Dlaczego?

 • Operator Michael Coulter na planie polskiego filmu

  Co łączy: "Notting Hill", "To właśnie miłość", "Cztery wesela i pogrzeb" i realizowany właśnie film "Słaba płeć?" - operator Michael Coulter. Twórca zdjęć do największych brytyjskich hitów przyjechał do Polski, by pracować z Olgą Bołądź, Marietą Żukowską i Piotrem Głowackim. Efekt ich współpracy na początku przyszłego roku będzie można podziwiać w kinach.

 • Laura Łącz wynajmuje 11 kawalerek

  Laura Łącz (58 l.) gra w serialu "Klan" wyłącznie dla przyjemności! Bo przecież nie dla pieniędzy...

 • Grzegorz Jarzyna spotka się z widzami

  We wtorek, 20 stycznia, o godz. 20:15 w Kinie Pod Baranami odbędzie się specjalny seans filmu "Między nami dobrze jest". Gościem pokazu będzie reżyser, Grzegorz Jarzyna - wizjoner polskiego teatru. Wydarzenie będzie okazją do rozmowy zarówno o wystawionej przez artystę na scenie TR Warszawa, cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej, jak i o jej filmowej adaptacji.

 • Darek K. sprzedał mieszkanie Górniak bez jej wiedzy!

  Nie jest tajemnicą, że diwa nie zawraca sobie głowy tak przyziemnymi sprawami jak finanse. Jeszcze parę lat temu za domowy budżet odpowiadał ojciec jej synka, który na popularnej żonie nieźle się obłowił. Edyta chyba nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, co do niej należy, bo fakt, że Darek sprzedał jej mieszkanie, odkryła dopiero teraz! "Górniak jest wprost zrozpaczona. Liczyła, że kawalerka...

 • "Między nami dobrze jest" w kinach

  W piątek, 9 stycznia, w warszawskim kinie Muranów odbędzie się premiera filmu w reżyserii Grzegorza Jarzyny "Między nami dobrze jest" na podstawie utworu Doroty Masłowskiej. Jak powiedział Jarzyna, obraz Polski w filmie "nie jest tragiczny, jest podany w dość sympatyczny sposób".

 • Klan

  Małgosia pozostaje w szpitalu na obserwacji. Domaga się spotkania z Adamem. Tymczasem u Grażynki trwają dysputy na temat sprzedaży kawalerki. Kasia i Maciek...

 • "Między nami dobrze jest": Zbiorowy portret współczesnych Polaków

  9 stycznia w warszawskim kinie Muranów odbyła się premiera filmu w reżyserii Grzegorza Jarzyny "Między nami dobrze jest" na podstawie utworu Doroty Masłowskiej. "Między nami dobrze jest" to druga filmowa koprodukcja Narodowego Instytutu Audiowizualnego i TR Warszawa. Film będzie pokazywany w kinach studyjnych w całej Polsce.

Zdjęcia na temat: kawalerka
 • Poznajecie? To Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Jakóbiak!
Wideo na temat: kawalerka
 • Czesław Mozil zdemolował kawalerkę!

  W ostatnim odcinku show "20 m2 Łukasza" było gorąco. Jak myślicie, wszystko zostało wyreżyserowane czy faktycznie Czesiek się wkurzył? "Zawsze panuję nad emocjami co do pytań mi zadanych, ale tym razem nie potrafiłem zapanować nad sobą. Łukasz bardzo ciebie przepraszam...! Było bardzo miło i twoje 20m2 są po prostu mega urocze. Chyba poczułem się za bezpiecznie" - napisał wokalista na Facebooku.

 • Między nami dobrze jest

  Filmowa adaptacja wystawionej przez Grzegorza Jarzynę na scenie TR Warszawa i cieszącej się ogromnym sukcesem sztuki Doroty Masłowskiej pod tym samym tytułem. Sztuka została napisana przez Masłowską w 2008 roku na zamówienie TR Warszawa i wystawiona rok później na scenie przy Marszałkowskiej 8. Miedzy nami dobrze jest to opowieść o polskim społeczeństwie czasu transformacji - pełna groteskowych dialogów złożonych z przewrotnie potraktowanych cytatów z popkultury, szyderstw z języka reklam,...

 • Wróżbita Maciej przepowiedział swojej mamie złośliwego raka!

  W kawalerce Łukasza Jakóbiaka pojawił się Maciej Skrzątek. Wróżbita opowiedział, że nie wierzy w bioenergoterapię, gdyż jego już nieżyjąca mama korzystała z takich usług i nie przyniosły one rezultatów. "Przepowiedziałem mojej mamie złośliwego raka płuc" - zdradził ze łzami w oczach mężczyzna. (20m2 Łukasza / x-news)

Dyskusje na temat: kawalerka