• Informacje na temat:

  kayah senegalczyk

Artykuły na temat: kayah senegalczyk
 • Kayah wróci do byłego partnera?!

  Kayah (47 l.) i Pako Sarr (43 l.) byli parą przez długi czas. Jednak Senegalczyk i nie mógł powstrzymać się od całonocnych imprez oraz flirtowania z kobietami, przez co artystka zakończyła bliższą znajomość z mężczyzną. Czy teraz dostanie od niej drugą szansę?

 • Kayah wściekła na żonę ukochanego!

  Jak informuje jeden z tabloidów, żona Pako Sarra (43 l.) nie chce dać mu rozwodu! Kayah (47 l.) nie jest z tego powodu zadowolona!

 • Piosenkarka przestraszona poważnymi deklaracjami ukochanego zdecydowała się rozstać z Senegalczykiem...

 • Kayah drży o przyszłość swojego związku z Pako!

  Kayah (47 l.) po dwóch latach życia ze swoim senegalskim ukochanym wciąż jest nieufna. Boi się, że podzieli los jego byłej żony!

 • Kayah ma faceta

  Po rozwodzie z Rinke Rooyensem i rozstaniu z Sebastianem Karpielem-Bułecką Kayah (44 l.) długo żyła samotnie. Ostatnio u jej boku pojawił się tajemniczy Senegalczyk.

 • Kayah chce wrócić do byłego!?

  Miesiąc temu głośno było o rozstaniu Kayah (46 l.) i jej senegalskiego chłopaka, Pako Sarra. Prasa donosiła, że para miała nieco odmienną wizję ich wspólnej przyszłości. Mężczyzna poczuł się na(...), to dodatkowo kazała mu spakować walizki i się wyprowadzić. Znajomi Kayah twierdzili, że przestraszyła się tak poważnych deklaracji. Nie chciała przeżywać jeszcze raz kolejnego rozwodu. W końcu...

 • Kayah zostawiła Pako?

  Od kilku miesięcy tabloidy donoszą o romansie Kayah z cztery lata młodszym Senegalczykiem, Pako Sarrem. Jeszcze do niedawna pisano, że na co dzień nie mogą się ze sobą rozstać, a ich związek kwitnie(...) poszedł w odstawkę? A może tych dwoje łączy tylko przyjaźń? "Fakt" twierdzi, że on i Kayah są teraz w tzw. "wolnym związku" i gwiazda spotyka się z innym za wiedzą i zgodą Senegalczyka. "Do...

 • Facet Kayah ma żonę i córkę

  Nieznane fakty z życia Pako Sarra (40 l.), nowego partnera Kayah (44 l.)...

 • Otwarcie AfryKamery z niespodziankami

  Uroczyste otwarcie AfryKamery odbędzie się w tym roku 10 kwietnia w Kinie Luna. W programie premierowy pokaz dokumentu "Madame Tyson" Edwarda Porembnego z muzyką Pako Sarra, występ najlepszego bębniarza djembe i dundun - Gwinejczyka Gaspara Condo oraz pokaz walk zapaśników.

Wideo na temat: kayah senegalczyk
 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....