• Informacje na temat:

  kayah spotyka się z

Artykuły na temat: kayah spotyka się z
 • Kayah szczęśliwa w nowym związku!

  Miłość Kayah (50 l.) i jej partnera Jarosława (42 l.) kwitnie! Gwiazda w końcu wypowiedziała się na temat tej relacji.

 • Kayah: Nowy ukochany!

  Kayah ma nowego narzeczonego! 37-letnia wokalistka od kilku miesięcy spotyka się z młodszym o 9 lat Łukaszem Karpielem, pochodzącym ze słynnej muzycznej rodziny Karpielów-Bułecków z Podhala.

 • Joanna Przetakiewicz spotyka się z Rinke Rooyensem?

  Joanna Przetakiewicz (50 l.) na temat swojego nowego faceta wypowiada się bardzo enigmatycznie. Jeden z serwisów zdradza tożsamość mężczyzny.

 • Goran Bregovic: Dwie różne płyty

  Płyty Gorana Bregovica nagrane z Kayah i Krzysztofem Krawczykiem cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Jugosłowiański muzyk i kompozytor nie ukrywa, że oba wydawnictwa mocno się różnią, a jest to wynikiem przede wszystkim tego, że Kayah i Krzysztof Krawczyk to dwie zupełnie odmienne osobowości.

 • Kayah: Czy zabolały ją słowa byłego męża?

  Kayah (50 l.) miała prawo poczuć się urażona niedawnym wyznaniem Rinke Rooyensa (48 l.).

 • "Nie chcę robić wciąż tego samego"

  i wokalistek popularnych w poszczególnych krajach, m.in. w Grecji i Turcji. Na fali tych sukcesów, w Polsce powstał album zrealizowany w duecie z Kayah, cieszący się ogromnym powodzeniem. Zachęcony tym, w 2001 roku Bregovic zaszył się w studiu wspólnie z Krzysztofem Krawczykiem, z którym przygotował album "Daj mi drugie życie". Z tej okazji z Goranem Bregovicem spotkał się Adam Czerwiński z radia RMF FM

 • Kayah na dobre rozstała się z ukochanym!

  Kayah (48 l.) nie ma szczęścia w miłości. Od jakiegoś czasu znów jest samotna!

 • "Czułam się dotknięta przez te wszystkie lata"

  Maryla Rodowicz wraca do korzeni. To pomysł Andrzeja Smolika, producenta jej albumu "Jest cudnie" (premiera - maj 2008 rok). Smolik to jeden z najbardziej cenionych kompozytorów i realizatorów muzyki w Polsce - współpracował m.in. z Myslovitz, Hey, Justyną Steczkowską, T.Love, Krzysztofem Krawczykiem czy Michałem Żebrowskim, a na codzień gra w zespole Wilki, ma również na koncie trzy solowe albumy.

 • Kayah i Rinke Rooyens byli parą doskonałą! Dlaczego im nie wyszło?

  Choć się rozwiedli, Kayah (50 l.) i Rinke Rooyens (48 l.) pozostają w przyjacielskich relacjach. Każde chce, by były partner ułożył sobie życie. I mocno trzyma kciuki za jego nowy związek.

 • Białystok: Pozytywnie i po polsku

  Poluzjanci, Mika Urbaniak, FOX i specjalny projekt Fortepian Szopena to polscy wykonawcy, którzy pojawią się na Pozytywne Wibracje Festival (Białystok, 23-24 lipca).

Wideo na temat: kayah spotyka się z
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

 • Zrywa się wiatr

  Historia Jirô Horikoshiego, który projektował japońskie myśliwce podczas II wojny światowej.