• Informacje na temat:

  kazadi ojciec patrycji

Artykuły na temat: kazadi ojciec patrycji
 • Ojciec chce wydać Kazadi za mąż

  Po zakończeniu ostatniego związku Patrycja Kazadi nie chce szukać miłości na siłę. Ale ojciec, który nadal ma na nią duży wpływ, marzy o tym, by wyszła za mąż i była szczęśliwa.

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • Kazadi czy Szwed?

  Choć są jeszcze młode - Patricia Kazadi ma 22, Ola Szwed 20 lat - z niejednego pieca chleb już jadły. Zaliczają wszystkie show w polskiej telewizji.

 • Nowe "Ranczo" już gotowe!

  Zakończyły się zdjęcia do nowej serii popularnego serialu TVP1 - "Ranczo", która na telewizyjnej antenie zadebiutuje wiosną 2011 roku. W produkcji pojawi się sporo nowych bohaterów, w których wcielą się m.in.: Tomasz Sapryk, Dorota Segda, Leon Charewicz, Patrycja Kazadi i Jakub Tolak. Co jeszcze czeka widzów?

 • Kazadi: Poznałam swojego dziadka

  Wiosną Patrycję Kazadi czekają nowe wyzwania - celebrytka poprowadzi szóstą już edycję "You Can Dance...". Zanim to jednak nastąpi, gwiazdka odda się lenistwu i spędzi trochę czasu z daleką rodziną.

 • Kto się boi Angeliny Jolie?

  Niewielu dystrybutorów zaryzykowało konfrontację z najnowszym filmem Angeliny Jolie - szpiegowskim thrillerem "Salt". W bieżącym repertuarze, oprócz obrazu Philipa Noyce'a, znalazły się tylko trzy.... hmmm, dwa nowe tytuły.

 • Korolyov: "Ojciec powiedział, że nie potrzebuje w domu geja"

  ...już nawet po pocałunku z Patrycją Kazadi". Żora miał nawet możliwość zagrać z samą Paris Hilton - rolę zaproponował mu Wiktor Grodecki, który pracuje nad amerykańsko-polską produkcją. Paris miałaby(...) lubi wspominać, że jej początki były bardzo ciężkie. Nie inaczej jest z Korolyovem - jego ojciec nie zgadzał się, by syn trenował taniec. "Powiedział, że nie potrzebuje w domu geja i żebym lepiej pokopał...

 • .... Patrycja Kazadi ma dużo młodsze rodzeństwo - siostrę Victorię i brata Williama. "Bardzo lubimy spędzać ze sobą czas" - mówi Viki. "Kiedy jesteśmy razem, Patrycja gra na pianinie, śpiewa, rozmawia z nami...

 • Polskie hity na wiosnę 2014

  ...ojciec z synem poznali się i polubili. Aby tak się stało, muszą ze sobą zamieszkać. Trudna miłość Problem w tym, że obaj nie kryją do siebie niechęci. Poza tym Fryderyk nigdy nie wybaczył(...) Staszek Rybski (Wojciech Mecwaldowski) - były narzeczony Sylwii. Zjawi się w firmie Barona, by odzyskać względy byłej narzeczonej i przejąć stację. Nieoczekiwanie z pomocą w walce z przeciwnościami...

 • ...spotyka się z Janem Holoubkiem. Patrycja Kazadi nie ma szczęścia w miłości. W tym roku celebrytka zaliczyła aż dwa rozstania - z tajemniczym Amerykaninem i Christianem Eyenga, czarnoskórym(...) związku modelka Magda Frąckowiak zerwała ze swoim narzeczonym Wojciechem Pastorem, by związać się z poznanym w jednej z restauracji kelnerem. Obecnie u jej boku spotkać można syna znanego projektanta...

Zdjęcia na temat: kazadi ojciec patrycji