• Informacje na temat:

  każda kobieta powinna obejrzeć

Artykuły na temat: każda kobieta powinna obejrzeć
 • "Klan": "Czym ja epatowałam, bo już zapomniałam"?

  ...", gdzie znowu nie mówiłam własnym głosem, specjalnie poprosił aktorkę o jeszcze niższym tembrze, żeby zrobiła to za mnie. Od tego momentu polubiłam swój głos. Jest przyjęte, że młoda dziewczyna powinna...

 • "Pod ochroną" : Kiedy mężczyzna leje kobietę

  "Pod ochroną" to sztandarowy przykład na to, jak powinna wyglądać kooperacja reżysera z operatorem. Efekt pracy duetu Diego Lerman i Wojciech Staroń jest imponujący: to film, w którym operator znajduje słowa dla opowieści reżysera.

 • Znacie? To oglądajcie!

  W jesienny wieczór zasiadamy przed telewizorem, aby obejrzeć premierę nowiutkiego serialu. I nagle okazuje się, że bohaterowie jakby znajomi, miejsce akcji także, a nas zaczyna prześladować nieprzyjemne uczucie deja vu. Tak, moda na remake'ki nie ominęła telewizji.

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Alicja Bachleda-Curuś i zaskakujące kulisy rozstania. Co miała z tym wspólnego Okupnik?

  ...o problemach z kobietami i prosił o radę. Tatiana wiedziała, że marzy o własnej rodzinie. Przyjaciółką aktorki jest natomiast Zuza Grabowska (35), córka Andrzeja Grabowskiego (66).  Obie wychowywały się...

 • Oprah Winfrey: Skazana na role kobiet, które biją mężczyzn

  Chociaż zarzekała się, że rolą w "Kamerdynerze" zakończy karierę aktorską, nominowana do Oscara i Złotego Globu Oprah Winfrey powraca na duże ekrany. 10 kwietnia zobaczymy ją w "Selmie" - jednym z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku, którego (obok Brada Pitta) jest również współproducentką.

 • "M jak miłość": Były mąż znów zacznie nękać Teresę!

  ...sposobem zdobędzie jej numer telefonu i zadzwoni do niej... Przerażona kobieta zwierzy się Pawłowi, że mąż-sadysta zrujnował jej życie i teraz, gdy myślała, że na zawsze się od niego uwolniła, po raz(...) powstrzymując łzy. Paweł spojrzy na Teresę i powie jej, że nie powinna dać sobie wmówić, że jest słaba i zależna od kogokolwiek. Przypomni jej, że zrobiła pierwszy - najważniejszy według niego - krok...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: W torebce gaz pieprzowy

  Prowadzącą nowego programu "Niepokonane" na kanale ID została Marta Żmuda Trzebiatowska. Gwiazda przedstawia w nim historie kobiet, które wpadły w sidła oprawców, ale nie pozwoliły, by strach je obezwładnił. W wywiadzie zachęca kobiety, by nosiły przy sobie gaz pieprzowy.

 • "Ojciec Mateusz": Filmowcy w Sandomierzu

  ...prawdziwie, to szykuje się nam wspaniały film - pochwali księdza reżyser. - Wyszło świetnie! Nie pamiętam nagrania, po którym zapadłaby taka cisza - doda, po czym uzna, że przed kamerą powinna też(...) to gdzieś obejrzeć? - zapyta Borowikowa. - Nie bardzo... Niby się podobało, ale na montażu wszystko wyrzucili - westchnie babcia. Tymczasem filmowcy postanowią odwiedzić znanego w Sandomierzu...

 • Krzysztof Krauze: Prawdziwe historie

  "Gry uliczne", "Dług", "Mój Nikifor", "Plac Zbawiciela" - każdy film Krzysztofa Krauzego nie tylko zdobywał prestiżowe wyróżnienia, lecz także prowokował ważną społeczną debatę. Dziś, w wigilię, dotarła do nas informacja o śmierci reżysera.