• Informacje na temat:

  każdego polskiego

Artykuły na temat: każdego polskiego
 • "Wikingowie": Każdy pragnie władzy

  Wikingowie dwukrotnie najeżdżali Polskę i już kilkaset tysięcy polskich widzów kanału HISTORY uległo wojownikom z Północy. Choć wikingowie uznają to za wielki sukces, to zgodnie przyznają, że to dopiero początek, a kolejna wyprawa na Polskę przyniesie im jeszcze większe zwycięstwo. Jej początek zaplanowany jest na niedzielę, 30 sierpnia na godz. 22:00 na kanale HISTORY.

 • CeZik i Sting razem: Dla każdego to jest na wyciągnięcie ręki

  1,3 mln odtworzeń w niespełna dwa tygodnie zanotował teledysk "Wóda to śmierć", w którym razem występują CeZik i Sting.

 • Agnieszka Dygant: U mnie każdy rok zaczyna się tak samo!

  Agnieszka Dygant (45 l.) z dużą ostrożnością mówi o swoich planach zawodowych na 2019 rok. Nie lubi bowiem rzucać słów na wiatr ani też zbytnio nastawiać się na to, co po prostu może nie wypalić. Jako że nie jest nigdzie zatrudniona na stałe, nowy rok zawsze zaczyna z czystą kartą i nadziejami na owocne projekty.

 • "Doonby. Każdy jest Kimś": Głos za życiem

  Film "Doonby. Każdy jest Kimś" trafi 27 marca na ekrany polskich kin. To produkcja, która jest głosem środowisk pro-life, wprowadzających do publicznej dyskusji kwestię prawa człowieka do życia.

 • "Daleko od noszy": Doda w każdym odcinku!

  Doda dołączyła do obsady nowej serii serialu „Daleko od noszy”. Wciela się w postać zwariowanej Anielki, która pracuje społecznie jako kierowca karetki. Wokalistka twierdzi, że jej postać zagości w serialu Polsatu na stałe.

 • Tomasz Kot: Bałem się każdej chwili

  - "Bogowie" to dla mnie historia niezwykle charyzmatycznego mężczyzny, który żyjąc w Polsce PRL-u, za sprawą swojej olbrzymiej determinacji, dokonał rzeczy niemal niemożliwej - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w Zbigniewa Religę w filmie Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • „Korona królów”: Halina Łabonarska chce dobrze przeżyć każdy dzień

  ...- Każdego dnia, kiedy się budzę, mówię sobie, że mam jeszcze jeden dzień dany mi i chcę go dobrze przeżyć. Nie wyznaczam sobie spektakularnych celów, niczego nie planuję  - wyznała Halina Łabonarska w wywiadzie, pytana, czy myśli o przyszłości. - Życzyłabym sobie, żeby w mojej rodzinie zawsze panował spokój i żebyśmy się kochali. Mam też marzenie, żeby najbliższy czas w teatrze i we wszystkich...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Każdy film to ryzyko

  Marta Żmuda Trzebiatowska uważa, że nigdy nie wiadomo, czy film, w którym weźmie się udział, będzie doceniony przez krytyków i obsypany nagrodami, czy okaże się klapą. Aktorka obecnie pracuje na planie drugiej części komedii "Listy do M". Innych planów filmowych nie zdradza, bo ma podpisane klauzule poufności, które zobowiązują ją do milczenia.

 • Operacje plastyczne polskich gwiazd. Zobacz jakie to koszty!

  Jaka jest cena piękna? Kto poddaje się zabiegom poprawiającym urodę? Czy każdy może sobie pozwolić na operację plastyczną czy tylko osoby z pierwszych stron gazet? Sprawdziliśmy ceny renomowanych klinik medycyny estetycznej.

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

Zdjęcia na temat: każdego polskiego
Wideo na temat: każdego polskiego
 • Beata Tyszkiewicz: każda dama pije, pali i przeklina

  się w postacie arystokratek, m.in. w filmie „Popioły”, „Lalka”, „Luizjana” i „Vabank II”. Zyskała przydomek pierwszej damy polskiego kina, a media wielokrotnie zachwycały się jej arystokratycznym

 • Paweł Rurak-Sokal o popularności: Artysta nie jest na każde wysranie!

  Mimo że zespół Blue Cafe od kilku lat nie schodzi z czołówki polskich list przebojów, członków grupy nie zobaczymy na czerwonych dywanach czy ściankach. Dlaczego tak się dzieje? Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal opowiedzieli o swoim stosunku do publicznego obnażania się z prywatnego życia. - Nie wyobrażam sobie sprzedawać swojej miłości czy przyjaźni. Wiem, jak działa ten marketing ale czy zdzieranie z siebie ubrania to jest to, o co chodzi w życiu? - pyta wokalistka. - Artysta nie jest na...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Każdy film to ryzyko

  Marta Żmuda Trzebiatowska uważa, że nigdy nie wiadomo, czy film, w którym weźmie się udział, będzie doceniony przez krytyków i obsypany nagrodami, czy okaże się klapą. Aktorka obecnie pracuje na planie drugiej części komedii „Listy do M”. Innych planów filmowych nie zdradza, bo ma podpisane klauzule poufności, które zobowiązują ją do milczenia. Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się niedawno na uroczystości rozdania Polskich Nagród Filmowych „Orły 2015”. Dzięki udanej stylizacji media...

Dyskusje na temat: każdego polskiego
 • Re: "Milionerzy": Pytanie za 10 tys. sprawiło nie lada kłopot!

  z Polskiego pewnie dwója nie? każdego......

 • Re: "Klan": Maciek pożałuje, że zwolnił Kasię

  Jak widzę tego ''dałna'' to tak jak bym widział każdego polskiego pracodawcę.

 • Re: Mocna wiosna w TVN: Co czeka widzów?

  Gural to pan każdego polskiego faceta ! Teraz wychodzimy posłusznie na ulicę i skandujmy imię i nazwisko naszego yotubowego króla ! Grzegorz Górny

 • Re: "Barwy szczęścia": Iwona spędzi noc z ojczymem!?

  Kocham... I seans każdego Polskiego filmu jest dla mnie ciekawszym doświadczeniem niż oglądanie kolejnego Amerykańskiego "hiciora" z zarąbistymi FX!

 • Re: "Barwy szczęścia": Odcinek 1503.

  sztuczny i dziwny wątek ni z gruszki ni z pietruszki. won z prostytucją, już się uszami wylewa z każdego polskiego "dzieła" filmowego

 • Re: "Korona królów": Ilona Łepkowska odniosła się do plotek

  Jedno mi sie w tym serialu juz podoba: nie ma TYCH SAMYCH aktorów, co ,,obstawiają'' wszystkie polskie seriale. Nie można już patrzeć ciągle na tych samych. A jest paru takich, co do każdego polskiego serialu sie wkręcą. Miło bedzie popatrzec na inne twarze,choć ze czterech znam.

 • Re: "M jak miłość": Wakacyjne odmeldowanie!

  Aj waj! Goju, "Dick"! Jak śmiesz zamieszczać antysemickie treści w portalu "Interia". Nasza koszerna "Gazeta Wyborcza" jest świętością dla każdego polskiego szabesgoja, którego przeznaczeniem jest praca za 2 000 zł brutto, spłacanie kredytu na m2 40m2 przez całe życie, głosowanie na PO lub Nowoczesną i chodzenie na marsze KODu!

 • Re: Czekamy na nowe "Ranczo"

  Tylko skrajny idiota nie dostrzeże w "Ranczu" istoty tego serialu czyli niezwykle mądrych spostrzeżeń zachowań polskiego społeczeństwa, władzy każdego szczebla. Jest to najlepszy serial. A idiotów, jak widać na interii całe morze.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Pomóżmy Panu Bohdanowi!

  co każdego z Was ( nas ) może spotkać...Wiec odrobine kultury i pokory...przy ocenianiu innych. Poza tym zauważyłem, że wielu osobom z piszących tutaj nie zaszkodziło by kilka lekcji z podstaw gramatyki i jęz. polskiego ł

 • Re: "Barwy szczęścia": Odcinek 1512.

  TELEWIZJA seksualna! (v4.1k) Czytaj do konca. Od 5 lat hit polskiego internetu. Docelowy adres (jest zakodowany, aby nie mogły zablokowac tekstu auto filtry), w tym samym tekscie, bywa tu i tam na(...)!! Ps. Nie radzę tam nikogo krytykować, bo społeczność każdego głupka, niewyedukowanych erotycznie pacjentów, szybko zrówna z glebą. Było takich trochę, ale tak samo marnie kończyli. Nie działa u Ciebie