• Informacje na temat:

  każdej kobiecie

Artykuły na temat: każdej kobiecie
 • ...atrakcyjną i ambitną. To prawda, że mężczyźni boją się takich kobiet? - Mężczyzna, który się mnie boi, jest dedykowany innej kobiecie. W miłości nie ma miejsca na obawy. Wierzę, że jest tak, że się...

 • "Serena": Kobieta inna niż wszystkie

  Laureatka Oscara Jennifer Lawrence i bożyszcze kobiet Bradley Cooper zagrali główne role w "Serenie" - zrealizowanej z wielkim rozmachem epickiej sadze Susanne Bier.

 • Dominika Gwit (29 l.) szykuje się do ślubu. Aktorka nie kryje, że chciałaby jak najszybciej zostać matką, gdyż "zegar biologiczny bije".

 • Iwona Pavlović: Tańczyć każdy może

  Moda na taniec trwa w najlepsze. "Młodzież i dzieci bardzo garną się do tańca" - mówi Iwona Pavlović. Jurorka programu "Dancing with the Stars" dodaje, że tańczy także coraz więcej mężczyzn. "Robią to nie tylko dla swoich kobiet, ale i dla siebie" - przekonuje "Czarna Mamba".

 • Alicja Bachleda-Curuś: Takiego prezentu od Marcina Gortata może pozazdrościć jej każda kobieta!

  Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) otrzymała od Marcina Gortata (34 l.) niezwykły prezent urodzinowy. Jego wartość zwala z nóg!

 • "Taniec z Gwiazdami" jest kobietą

  Przed dzisiejszym półfinałem programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wiemy tylko jedno: z show Polsatu na pewno pożegna się kobieta. Po raz pierwszy w historii "TzG" będziemy również świadkiem dogrywki.

 • "Wiedźmin": To ona zagra "najpiękniejszą kobietę świata"

  ...​Od grudniowej premiery fani niecierpliwie wyczekują każdej informacji dotyczącej drugiego sezonu "Wiedźmina". Produkcja serialu powoli odsłania swoje karty i poznajemy nowe twarze w obsadzie. Kilka dni temu zdradzono, kto wcieli się w potężną czarodziejkę.

 • Monika Zamachowska: Kuchnia kobiet

  "Kuchnia kobiet" - nowa książka Moniki Zamachowskiej, jest swego rodzaju kulinarną biografią. Dziennikarka przywołuje przepisy znane w jej rodzinie i te opracowane przez jej przyjaciółki. Jak przyznaje, kulinarną "księgą mądrością" jest dla niej wiekowy notatnik babci.

 • Karolina Hamer: Kocham się w kobiecie, biorę rybki z obu stawów

  ...i zaakceptowałam, że jestem w stanie zakochać się również w kobiecie. I nie mam z tym żadnego problemu. Zawsze wypadałam z szuflad i to mi pomogło. A reakcja koleżanek była taka, że to super, teraz(...), paraolimpijka, osoba biseksualna i osoba świadoma swojej wartości. Warto na każdej płaszczyźnie walczyć z ograniczeniami. Jak byłam w Meksyku, to moje posty miały hashtag 'życie bez ograniczeń...

 • "Randka z Maślakiem": Spełnieć marzenia kobiet

  We wtorek, 24 marca, zaplanowano emisje premierowego odcinka nowego programu Polsat Cafe "Randka z Maślakiem". Mister Polski będzie spełniał w nim marzenia kobiet.

Zdjęcia na temat: każdej kobiecie
Wideo na temat: każdej kobiecie
 • Gojdź zdradził, co myśli o kobietach ze wsi! "Z każdej wiejskiej dziewczyny można..."

  . Absolutnie nie. Te dziewczyny są na poziomie, są inteligentne, są bardzo ładne. Z każdej dziewczyny ze wsi można zrobić gwiazdę" - ocenił chirurga celebrytek. (Videoportal/x-news)

 • Jeżowska: Związek z młodym mężczyzną uskrzydla dojrzałą kobietę. Moi rówieśnicy są zaniedbani i zakompleksieni

  Majka Jeżowska (58 l.) poparła Ewę Kasprzyk, która uważa, że młodzi mężczyźni są zdecydowanie atrakcyjniejsi od dojrzałych panów. Wokalistka stwierdziła w rozmowie z Wideoportalem, że mężczyźni po pięćdziesiątce są zazwyczaj zaniedbani, przemęczeni i nie chce im się dbać o swoją partnerkę. Natomiast związek z młodym mężczyzną uskrzydla i dodaje kobiecie energii. Uważa, że młodzieńcy często

 • Joanna Przetakiewicz: Kobietom w życiu jest łatwiej. My wzbudzamy zaufanie

  Joanna Przetakiewicz nie żałuje swojego udziału w programie "Azja Express". – Czasami nie ma nic lepszego, niż opuścić swoją strefę komfortu i stanąć twarzą w twarz z tak ogromnym wyzwaniem, jakim był ten program. Tu wszystko było wyzwaniem: brud, głód, ogromny wysiłek, to, że miało się kamerę wycelowaną w twarz przez 12 czy 14 godzin dziennie. Trzeba było dać z siebie wszystko – mówi Joanna Przetakiewicz. W drugiej edycji „Azja Express” uczestnicy podróżowali po Sri Lance oraz czterech...

Dyskusje na temat: każdej kobiecie