• Informacje na temat:

  każdy anioł

Artykuły na temat: każdy anioł
 • "Zbuntowany anioł" i inne anielskie seriale

  Aniołowie od zawsze inspirowali twórców filmów seriali czy gier. Dziś przypominamy wam kilka anielskich historii. Macie wśród nich swoją ulubioną?

 • "Twarz anioła": Morderstwo z pierwszych stron gazet

  Sensacyjna historia brutalnego morderstwa młodej studentki, pokazana z perspektywy dziennikarskiego śledztwa i procesu, w którym media wydały wyrok na długo przed sądem. Cara Delevingne, Daniel Brühl i Kate Beckinsale grają główne role w filmie "Twarz anioła".

 • "Zbuntowany Anioł": Natalia Oreiro kończy 40 lat!

  ...sławę przyniósł jej serial "Zbuntowany Anioł". Telenowela biła rekordy popularności w ponad 70 krajach i okazała się najlepiej sprzedającą się produkcją w historii telewizji Telefe. Serialowa(...) emisji "Zbuntowanego Anioła" kariera Oreiro nie osłabła. W kolejnych latach zagrała w kilkunastu filmach, telenowelach i serialach. Nieco gorzej wyglądała jej kariera muzyczna, ale jak sama Latynoska...

 • Anna Dymna: Anioł z Krakowa

  Anna Dymna od 12 lat poświęca czas i siły ludziom niepełnosprawnym i chorym. Teraz jednym z nich stał się jej bliski przyjaciel Krzysztof Globisz. Aktorka organizuje koncert i aukcję w krakowskiej filharmonii, by mu pomóc.

 • "Dotyk anioła": Ku pokrzepieniu serc

  Początkowo serial planowany był tylko na jeden sezon. Jednak po wyemitowaniu 11 odcinków wytwórnia została zasypana listami. A w każdym z nich były błagania i prośby aby kontynuować opowieść o aniołach, które przemierzają Stany Zjednoczone i przystają wszędzie tam, gdzie ich ktoś potrzebuje. Szefostwu CBS nie pozostało więc nic innego, jak zlecić nakręcenie kolejnego sezonu "Dotyku anioła...

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • ...- Ala Kalinowska i Wiktor Micherdziński - Korczyk. Każdy odcinek oparty jest na autentycznych wydarzeniach.

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • Tomasz Kot: Żona jest jego prawdziwym Aniołem Stróżem

  Rzucić jej świat do stóp, przychylić nieba... Do tego Tomasz Kot (41 l.) gotów jest w każdej chwili. A kim jest ta szczęśliwa wybranka? To jego żona Agnieszka. To ona 13 lat temu wzięła go za rękę i przeprowadziła przez największe życiowe rafy.

 • Gdynia 2014: Bóg, honor, ojczyzna?

  Dosyć niespodziewanie to "Bogowie" Łukasza Palkowskiego urośli do rangi faworyta do zdobycia tegorocznych Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni, usuwając w cień "Miasto 44" Jana Komasy, "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego i "Obywatela" Jerzego Stuhra.

Zdjęcia na temat: każdy anioł
Dyskusje na temat: każdy anioł