• Informacje na temat:

  każdy ciepło

Artykuły na temat: każdy ciepło
 • Maria i Wiesław Gołasowie cieszą się każdą wspólną chwilą

  Maria i Wiesław (89 l.) Gołasowie tworzą udane małżeństwo już ponad 40 lat. Żona aktora dziś nie potrafi przypomnieć sobie, co ją urzekło w mężu. Wyznała kiedyś, że Wiesław Gołas, którego przecież doskonale znała z ekranu, ujął ją niezwykłym poczuciem humoru. Pomyślała, że jest... śmieszny, ale gdy go lepiej poznała, doszła do wniosku, że tak naprawdę najbardziej podobają się jej jego nienaganne maniery. Pani Maria szybko przekonała się jednak, że aktor cieszący się sławą wesołka, na co dzień...

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • Wysoko ustawiała sobie poprzeczkę. I zawodowo, i prywatnie. W najnowszym wywiadzie Marta Manowska (32 l.) nie kryje, że chciałaby jak najszybciej zostać matką. "Każda z nas pragnie dziecka" - mówi.

 • Anna Gornostaj: W teatrze jak w domu

  Anna Gornostaj dla każdego znajdzie ciepłe słowo. Aktorka zdradza, co fascynuje ją w podróżach i dlaczego jej bohaterka stanęła murem za wnukiem.

 • Kwaśniewska ciepło o Dodzie

  ...tak się nie ubiorę. Bo ja jestem z innej bajki" - zaznacza. Była prezydentowa uważa, że każdy powinien ubierać się stosownie do tego, kim jest: "Uważam, że nie każdy powinien ubierać się tak, jak ja...

 • "Paddington" : Pod futrem

  "Paddington" Paula Kinga to wzór idealnego prezentu: będącego świetnym produktem, opartym na najlepszych wzorcach i wykonanym z precyzją, a przy tym pełnego ciepła, podarowanego od serca albo chociażby z sercem.

 • Każdy zna jakąś... Anię!

  Anna to od XIII wieku najpopularniejsze w Polsce imię żeńskie. Każdy z nas zna jakąś Anię!

 • "Rolnik szuka żony": Wyznania kandydatek

  Dziewczyny wniosły w puste ściany ciepło domowego ogniska. Uczestniczki podzieliły się z nami tym, co odkryły dla siebie w programie "Rolnik szuka żony". A to, jak zakończy się ich przygoda, zobaczymy już w niedzielę, 23 listopada, w telewizyjnej Jedynce!

 • Taka naprawdę jest Agata Duda. Wspaniałe słowa!

  Agata Duda (45 l.) pomaga innym, ale nie robi tego na pokaz. Może dlatego nie każdy wie, jaka jest naprawdę. „Pani Agata jest wrażliwa, ciepła i empatyczna” – mówiła Jolanta Golianek po spotkaniu z Pierwszą Damą.

 • Shailene Woodley: Jak uratować świat i pozostać sobą

  Shailene Woodley ma 23 lata i naprawdę chce uratować świat. Nie tylko samodzielnie wyrabia własne ekologiczne mydło - regularnie przypomina też swoim fanom, by na co dzień schylali się po śmieci, które zauważą na ulicy, a dziennikarzom przy każdej możliwej okazji wyjaśnia tajniki kompostowania.

Zdjęcia na temat: każdy ciepło
Wideo na temat: każdy ciepło
 • Magda Ogórek zachwyca się Agatą Dudą! "Prezydentowa mówi i to dużo"

  Wygląda na to, że podlizywanie się prawej stronie sceny politycznej jeszcze nie znudziło się Magdzie Ogórek. Dawna kandydatka SLD na prezydenta prowadzi już program w TVP Info, co złośliwi uznali za nagrodę za wychwalanie prezesa Kaczyńskiego. Teraz Magda rozpływa się nad Beatą Szydło i Agatą Dudą. Pani prezydentowa szczególnie przypadła Magdzie do gustu! "Ogromny zachwyt nad panią Agatą Dudą. Wiele kobiet przygląda jej się z uwagą, zbiera ciepłe recenzje. Pani prezydentowa mówi i to bardzo...

 • Dorota Wellman napisała książkę „Ja nie mogę być modelką?!”

  i czuć się elegancko, modnie i seksownie. Wellman przyznaje, że pomysł na książkę narodził się spontanicznie. – Ogród, lato, ciepło, białe wino, zimne. Dużo kwiatów dookoła. Trzy kobiety rozmawiające

Dyskusje na temat: każdy ciepło
 • Re: "Miodowe lata": Mija 20 lat od premiery kultowego sitcomu

  I to był wielki błąd producentów - Alinkę Pierwszą kochamy do dziś. To mój ukochany serial, oglądam milion razy każdy odcinek - jestem nie za stara hahah, czterdziestka. I pamiętam jeszcze tamten(...) z sentymentem Wolę sobie zwiedzałam :-) A teraz - euroglobalny odczłowieczony, plastikowy, zimny kołchoz. SZKODA! W sercu robi się ciepło i normalnie, gdy widzi się NORMALNE jeszcze emocje, pokazane w tym

 • Re: "Klan": Doktor Lubicz odnowi romans z Wigą?

  Krystyna była filarem tego serialu. Choroba aktorki, to osobna sprawa, ale pisząc taki scenariusz robicie sobie żarty z nas-widzów! To była jedna z niewielu postaci, która wnosiła do serialu ciepło, ożywiała go! Przyciągała, chciało się na nią patrzeć! Naturalna babka z klasą, matka jaką każdy z nas chciałby mieć, żona, która mimo upierdliwego charakteru męża, szanowała go i kochała. Agnieszka

 • Re: Będzie romans!

  a ja lubie tego pana, nawet bardzo. Jak pojawia się na ekranie to robi się ciepło. Może być fajnie. Nie lubię długich seriali, bo wtedy każdy już spał z każdym i jak w dynastii brakuje tylko ufo. Czas honoru był fajny na początku, ale teraz nie bardzo.

 • Krakersy na wigilię

  Sympatia dla p. Teresy rozpoczęła się od filmu ' Rzeczpospolita ......." urok, wyczucie atmosfery pierwszych dni wolności, to było to !. Jako "gaździna" z Grabiny jest osobą, którą każdy chciał by mieć za nestorkę w swoim klanie. Ciepło, takt, zdecydowanie- walory tak wszystkim potrzebne w naszych rodzinnych ojczyznach. BRAWO.