• Informacje na temat:

  każdy czeka

Artykuły na temat: każdy czeka
 • Liza Minnelli czeka na śmierć

  Każdy, kto pamięta promienną Sally Bowles z filmu "Kabaret" będzie zasmucony. Słynna Liza Minnelli (71 l.) jest w depresji i obsesyjnie myśli o śmierci.

 • Jack White czeka na tramwaj pod Teatrem Bagatela

  Frapujące zdjęcie z Krakowa ukazało się na profilu wytwórni Jacka White'a.

 • "Czarne lustro": Co czeka nas w piątym sezonie?

  ...; uzależnienia od technologii; związków; zdrady; wierności w małżeństwie. "Czarne lustro" to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć...

 • "Celebrity Splash!": Co nas czeka w finale?

  Już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia, finał "Celebrity Splash!" Z 24 gwiazd, które zobaczyliśmy w programie w finale powalczą cztery najlepsze: wokalistka Saszan, paraolimpijczyk Andrzej Szczęsny i aktorki Julia Wróblewska oraz Misheel Jargalsaikhan.

 • Mocna wiosna w TVN: Co czeka widzów?

  ...w sytuacji krytycznej. Każdy z bohaterów jest miotany wątpliwościami, bo tu nie ma łatwego rozwiązania. To serial o tym, co lubię najbardziej, czyli emocje w sytuacjach ekstremalnych." - mówi reżyser...

 • Sylwester w Krakowie: Miasto królów z gwiazdami

  Co nas czeka podczas ostatniej nocy 2014 roku na Rynku w Krakowie? Sprawdźcie szczegóły!

 • Anna Bosak: Jesienią czeka mnie moje własne wesele!

  Tancerka podkreśla, że przygotowania do tego wyjątkowego dnia w jej życiu już się rozpoczęły i jednym z kluczowych momentów wesela będzie pierwszy taniec. Prawdopodobnie będzie to rock’and’roll albo swing. Przyszli państwo młodzi chcą, żeby choreografia była dopracowana w każdym szczególe, dlatego już pilnie ćwiczą.

 • Rok 2015 w kinie

  Każdy z nas lubi czasem uciec do świata fantazji. Na szczęście w tym roku czeka nas kilka fascynujących podróży: odwiedzimy kosmos, park jurajski, przyszłość i daleką przeszłość, spotykając roboty, księżniczki oraz dinozaury.

 • "Belfer": Śmierć nie czeka na przerwę

  ..., dlaczego grana przeze mnie postać angażuje się w śledztwo. Nie wiadomo, komu mogłoby zależeć na śmierci licealistki. Każdy skrywa tajemnicę. Każdy jest podejrzany, a tropy urywają się jeden po drugim - mówi Maciej Stuhr. Autorzy oryginalnego scenariusza to dramatopisarka Monika Powalisz oraz pisarz Jakub Żulczyk. - Liczba odcinków nie jest przypadkowa i ma związek z fabułą. Każdy...

 • Marta Ścisłowicz czasu nie marnuje

  Zasługuje na miano pierwszej damy seriali. Bo Martę Ścisłowicz oglądamy w czterech produkcjach, a za progiem czeka piąta.

Zdjęcia na temat: każdy czeka
Wideo na temat: każdy czeka
 • "Oko za oko": Maciej Wysocki – prokurator (Łukasz Konopka)

  W pracy błyskotliwy, odważny – Wysocki bez wahania dowodzi zespołem i ściga kolejnych przestępców. W domu był za to dotąd kochającym ojcem… i kiepskim mężem. Przez lata żył wygodnie, wspierany przez oddaną żonę - przekonany, że każdy „grzeszek” ujdzie mu na sucho. Anna w końcu jednak się zbuntowała i odeszła. A Macieja na rozprawie rozwodowej czeka spory szok... Wysocki jest gotów na wszystko, by

 • "Zawsze warto": Co wydarzy się w 1. odcinku?

  . Jego bohaterowie są bardzo nieoczywiści. Każdy z nas chciałby przeżywać tylko miłe chwile – tak jednak bywa tylko w filmach. Na co dzień zmagamy się z naprawdę trudnymi sytuacjami i piętrzącymi się(...) to wielu wyrzeczeń i niesie za sobą niepewny bilans zysków i strat. Jednak chwytamy za broń, bo zawsze warto walczyć o siebie! Co czeka nas w pierwszym odcinku? Zobaczcie zwiastun!

 • "Druga szansa": Będzie ślub?

  Producentka "Drugiej szansy", Dorota Kośmicka-Gacke, zdradza, że w każdym z najnowszych odcinków serialu na widzów czeka niespodzianka. A w finałowym odcinku ktoś weźmie ślub! Kto? - Konia z rzędem temu, kto zgadnie czyj to będzie ślub - stwierdza producentka.

Dyskusje na temat: każdy czeka
 • Re: Pablo Lyle: Czeka na wyrok

  Każdy POIszewick dostanie ode mnie takiego liścia. Każdy.

 • Re: Pablo Lyle: Czeka na wyrok

  Każdy kto ma jaja by tak zrobił. Miał prawo sie bronić , fxxolksxdoxjczxe .

 • Re: Pablo Lyle: Czeka na wyrok

  Aż tak nudnego życia jak ty nie mam. Każdy robi to na co ma ochotę.

 • Re: Pablo Lyle: Czeka na wyrok

  Każdy, kto pierwszy wysiada w podobnej sytuacji z auta jest atakującym. Tez bym dziada skasował.

 • Re: Pablo Lyle: Czeka na wyrok

  W SAMOCHODZIE SIEDZĄ DZIECI A TAMTEN WALI W MASKĘ SAMOCHODU I SIĘ AWANTURUJE !!!!!! KAŻDY NORMALNY WYSKOCZYŁBY Z AUTO I PRZYŁOŻYŁ TAKIEMU CH AMOWI !!!

 • Re: Pablo Lyle: Czeka na wyrok

  Cwaniaczek wysiadł, uderzył w maskę nie swojej własności, a w odpowiedzi na atak dostał w lampę zgasło światło i w czym problem. Każdy agresor na drodze powinien tak kończyć.

 • Re: Pablo Lyle: Czeka na wyrok

  Co nie tak? A tak, że każdy sądzi według siebie i ci, którzy bronią aktorskiego bandyty, postąpiliby tak samo. Niby skąd w Polsce jest tyle śmiertelnych ofiar na drogach? Co drugi polski kierowca, to potencjalny zabójca i tylko kwestią czasu jest, kiedy kogoś zamorduje.

 • Re: Pablo Lyle: Czeka na wyrok

  Co ty pleciesz to USA tam każdy może mieć giwerę. Walisz w machę i wiejesz i cieszysz się że żyjesz. Gościu wyjdzie z tego ale odda wszystko co ma na prawników i zostanie z długami. Tak działa USA. np oj simson.

 • Re: Pablo Lyle: Czeka na wyrok

  Kto zapłaci za kilka dni poszukiwań tego pseudo biznesmena? Niech go zbadają czy był trzeźwy. Bo świadkowie mówią że szalał po jeziorze. Czyli jak każdy polski ch()AM robił co chciał czy to na drodze czy w ruchu na wodzie. Bo miał kasę.... Ale na szczęście kasa nie chroni.....

 • Re: Pablo Lyle: Czeka na wyrok

  Właśnie w ten sposób NIE należy myśleć. Jeśli zostałem zaatakowany, to bronię się na miarę swoich możliwości, a nie ważąc co przeciwnik mi zrobił. Może zacząć się od oplucia, a skończyć na nożach! Dlatego KAŻDY atak należy odpierać z całą stanowczością. Tak, by "kozak" od razu wiedział że nie warto kontynuować.