• Informacje na temat:

  każdy dzień

Artykuły na temat: każdy dzień
 • Eleni: Każdego dnia myśli o córce

  ..., powtarzałam, że musi z każdym problemem przychodzić do mnie. Mówiłam: każdy problem, jakikolwiek on będzie, będziemy starać się rozwiązywać razem, nawet jeśli zajdziesz w ciążę, bo różnie to bywa w życiu(...) tego roku 1994 wszystko się pięknie układało, dom, rodzina. Ten dzień pamiętam do dziś, chociaż wiele rzeczy już się zatarło - wspominała piosenkarka, której w jednej chwili rozpadł się cały świat...

 • Bartek Jędrzejak: Każdy może być celebrytą

  Bartek Jędrzejak prognozuje, jaka będzie zima i czy na Boże Narodzenie sypnie śnieg. Sympatyczny pogodynek zdradza także, co lubi w swojej pracy i dlaczego unika "bywania".

 • „Korona królów”: Halina Łabonarska chce dobrze przeżyć każdy dzień

  ...- Każdego dnia, kiedy się budzę, mówię sobie, że mam jeszcze jeden dzień dany mi i chcę go dobrze przeżyć. Nie wyznaczam sobie spektakularnych celów, niczego nie planuję  - wyznała Halina Łabonarska w wywiadzie, pytana, czy myśli o przyszłości. - Życzyłabym sobie, żeby w mojej rodzinie zawsze panował spokój i żebyśmy się kochali. Mam też marzenie, żeby najbliższy czas w teatrze i we wszystkich...

 • Emilia Krakowska: Każdy wiek ma swój urok

  Artystka, matka, aktorka Wajdy. Nazywa się Krakowska, urodziła się w Poznaniu, a mieszka w Warszawie. Barwna, ciepła, kochająca życia. W piątek, 20 lutego, Emilia Krakowska obchodzi 75. urodziny.

 • "Przyjaciół" zna każdy

  Monica, Rachel, Phoebe, Joey, Chendler, Ross - ich nie trzeba przedstawiać. "Tu nie ma nic do opowiadania" - tak brzmiało pierwsze zdanie, jakie padło w pilotowym odcinku serialu. I dużo w tym prawdy. "Przyjaciół" zna każdy. To serial kultowy, ponadczasowy, który wciąga widzów zawsze tak samo.

 • Wojciech Zieliński: Każdą rolę traktuję jakby była ostatnią

  Wojciech Zieliński znany z serialu "Lekarze" oraz filmów "Chrzest" i "Kamienie na szaniec" do każdej roli długo się przygotowuje. - Najtrudniejszą rolą była moja pierwsza, kiedy grałem autystycznego chłopaka - ujawnił.

 • Każdy ma swój krzyż

  .... Nadchodzi dzień jubileuszu. Lecznicę w Majakach odwiedza trzech weteranów weterynarii, kolegów doktora ze studiów. W kulminacyjnym momencie przyjęcia dochodzi do groźnego wypadku.

 • Tomasz Kot: Bałem się każdej chwili

  - "Bogowie" to dla mnie historia niezwykle charyzmatycznego mężczyzny, który żyjąc w Polsce PRL-u, za sprawą swojej olbrzymiej determinacji, dokonał rzeczy niemal niemożliwej - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w Zbigniewa Religę w filmie Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Dzień ojca

  Choć bez pracy nie ma kołaczy, należy od czasu do czasu pozwolić sobie na relaks. Ludwik postanawia zrobić dzień wolny od pracy. Widząc jednak, ile zajęć...

 • "Dzień z życia blondynki" : Bardzo zły dzień

  Hasło na polskim plakacie filmu "Dzień z życia blondynki" brzmi: "Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii". Rzeczywiście, komedia Stevena Brilla miała być najprawdopodobniej wyjątkowo śmieszna. Niestety, wyszło wręcz odwrotnie.

Zdjęcia na temat: każdy dzień
Wideo na temat: każdy dzień
 • Kaorlina Malinowska o macierzyństwie: Każdy rodzic powie, że ma dosyć

  Karolina Malinowska (35 l.) nie kryje, że wychowywanie trójki synów to najtrudniejsze wyzwanie, z jakim przyszło jej się zmierzyć w dorosłym życiu. Samotna podróż do Azji ma ukoić jej skołatane nerwy. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Maria Pakulnis: Zawód aktora ma dziś dziwną rolę. Każdy pierwszy z ulicy może zagrać w serialu

  Zawód aktora jest dziś na wyciągnięcie ręki – uważa Maria Pakulnis. Jej zdaniem każdy, nawet osoba niemająca wykształcenia aktorskiego, może zagrać w serialu i zdobyć popularność. Aktorka podkreśla, że w czasach, gdy ona zaczynała karierę zawodową, było to znacznie trudniejsze. – Zawód aktora ma dosyć dziwną rolę obecnie, dlatego że każdy pierwszy z ulicy może zagrać w serialu, bo jest

 • Maja Hyży o swoim byłym mężu: Każdy poszedł swoją drogą

  Maja Hyży w 2013 roku wzięła udział w programie "X Factor" i od tamtej pory konsekwentnie pracuje na swoją pozycję na muzycznym rynku. Lada moment ukaże się jej kolejny singiel z debiutanckiej płyty "W chmurach". - Jest rzeczywiście dużo tych zmian - tak o swoim życiu powiedziała wokalistka w "Dzień Dobry TVN". A co zdradziła na temat miłości i swoich relacji z byłym mężem? (Dzień Dobry TVN

Dyskusje na temat: każdy dzień