• Informacje na temat:

  każdy popełnia

Artykuły na temat: każdy popełnia
 • Każdy popełnia błędy

  ...- Przychodzi taki moment w życiu każdego człowieka, w którym podsumowuje się swoje dotychczasowe dokonania. Najczęściej jest to połączone z chęcią jakiejś zmiany mającej być sposobem na przedłużenie młodości. Co ja bym zmienił w swoim życiu? Uważam, że nie ma powrotu do przeszłości. Każdy z nas popełnił wiele błędów i gdybyśmy mogli cofnąć czas, nasze życie wyglądałoby zupełnie inaczej, więc...

 • Jacek Cygan o Edycie Górniak: Wciąż genialnie śpiewa

  Jacek Cygan zaapelował, by nie popełniać błędu i nie przekreślać przedwcześnie dalszej kariery Edyty Górniak.

 • Małgorzata Kostrzewska-Rozenek-Majdan: Każda dama pali i przeklina!

  .... To pewnie czas dla siebie ma pani dopiero wieczorami? Jak je pani spędza? - Przeważnie przy Radosławie i dzieciach, bo wtedy panuje luz. A noce spędzam przy książkach i Radosławie. Popełnia pani gafy? - Mam ich wiele na koncie i pewnie jeszcze więcej przede mną. Zdarza mi się popełniać gafy z powodu roztrzepania i energiczności. Nie udaję wtedy, że nic się nie stało, tylko uśmiecham się...

 • "Gra o tron": Alfie Allen, czyli Theon Greyjoy, o 5. sezonie kultowego serialu

  - Jestem fanem serialu i oglądam każdy odcinek - mówi Alfie Allen, który w kultowej produkcji "Gra o tron" wciela się w Theona Greyjoy'a. Pierwszy odcinek piątego sezonu widzowie będą mogli obejrzeć w nocy z 12 na 13 kwietnia o godz. 3:00 nad ranem, w HBO.

 • Katarzyna Dowbor: Cieszę się każdym dniem

  Ma nie tylko ogniste włosy, ale i ognisty temperament. Czasem w życiu popełniała błędy, lecz dziś jest dobrą mamą, teściową i babcią.

 • - Modą należy się bawić, nawet jeśli czasami skutek tej zabawy nie będzie najlepszy - twierdzi Ada Fijał. Jej zdaniem moda w Polsce traktowana jest zbyt poważnie, co przejawia się m.in. w bezlitosnej krytyce stylizacyjnych wpadek gwiazd.

 • Czy miłość ma swoje miejsce w każdym serialu?

  ..., a na pieniądzach, co możemy zauważyć w dzisiejszych czasach.  Warto uczyć się na błędach i już więcej ich nie popełniać! Miłość zwycięży wszystko, trzeba tylko trochę wiary i szczyptę szczęścia. 

 • Zwykła niezwykła Jennifer Lawrence

  Ma zaledwie 24 lata, ale narobiła już sporo szumu. Jennifer Lawrence znają nawet ci, którzy nie widzieli żadnego z jej filmów.

 • Farna: Mój wypadek mógł się zdarzyć każdemu innemu maturzyście

  Ewa Farna (19 l.) nie rozumie, jak można wymagać od niej więcej niż od jej rówieśników tylko dlatego, że jest sławna. "Wciąż jestem nastolatką, która będzie popełniała błędy. Nie jestem jakimś chodzącym ideałem!" - broni się.

 • Sąd Najwyższy: Nergal niewinny!

  Sąd Najwyższych oddalił w czwartek (5 marca) - jako bezzasadną - kasację prokuratora i oskarżyciela posiłkowego od wyroku uniewinniającego Adama Darskiego "Nergala" od zarzutu obrazy uczuć religijnych. Muzyk podczas jednego ze swoich koncertów podarł Biblię.

Wideo na temat: każdy popełnia
 • Małgorzata Ohme o późnym rodzicielstwie

  stabilności. Zbyt mocno zawierzają ekspertom, zamiast zaufać własnej intuicji. Ohme uważa, że niemal każdy podświadomie wie, jak być rodzicem, co nie oznacza, że nie popełnia błędów. Te zdarzają się jednak nawet psychologom i pedagogom. – Każdy ma prawo decydować o tym, czy chce być rodzicem, czy nie chce – mówi Małgorzata Ohme.

 • Doonby. Każdy jest kimś

  Sam Doonby, tajemniczy i przystojny włóczęga, pojawia się znikąd w małym miasteczku w Teksasie. Jego nagłe przybycie wywołuje falę niezwykłych zdarzeń i zmienia życie wielu ludzi. Kiedy równie niespodziewanie jak się pojawił, nagle znika, mieszkańcy miasteczka zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie może mieć obecność, lub brak jednej osoby. Współczesna historia Sama Doonby'ego przeplata się z opowieścią sprzed 40 lat o jego matce, która zachodzi w niechcianą ciążę. W...

 • Dereszowska żałuje tych błędów z przeszłości!

  , że w początkowych latach kariery zdarzało się jej zdradzić w rozmowach z dziennikarzami zbyt wiele osobistych szczegółów. "Każdy w młodości popełnia błędy, również się ich nie ustrzegłam

 • Dobre chęci

  Trzydziestoparoletni Alex to dość neurotyczna postać. Jest mocno związany z matką i kiedy ta trafia do szpitala, jego życie nagle wymyka się spod kontroli. Szpital wydaje mu się groteskowym zoo, pełnym przedziwnych osobników i nieoczekiwanych wydarzeń. Próbując odnaleźć się w nowej sytuacji, otoczony ludźmi pełnymi dobrych rad, Alex powoli popada w paranoję. I gdy jego matka z każdą chwilą czuje się lepiej, on popełnia coraz to nowe błędy, u których podstaw leżą jak najlepsze chęci....

Dyskusje na temat: każdy popełnia
 • Re: "Złotopolscy": Nie będzie filmu o Annie Przybylskiej!

  Większość wypowiedzi charakterystyczna dla Polaków. Ale każdy popełnia błędy w ocenie. Unia Europejska też myślała, że Polacy są coś warci.

 • Re: "Klan": Agnieszka Kaczorowska zostanie mistrzynią świata?

  Brawo panie Agnieszko,każdy z nas w życiu popełnia,błędy ale mało jest takich którzy,chcą je naprawić,życzę powodzenia.

 • Re: "M jak miłość": Koroniewska chce innej Małgosi!

  lubiłam postać Gośki, powinna wrócić i nawiązać kontakt z synem, a zniknąć powinna blondyna z reklamy każdy popełnia błędy i każdy powinien dostać drugą szansą, dziwny układ w tym serialu niby "m jak miłość", wszyscy młodzi, piękni i bogaci, a nie ZNALAZŁ SIĘ NIKT, kto zaopiekowałby się chłopcem po śmierci ojca. Przecież matka Wojtka żyje i kiedyś wróci.

 • Re: "Bezwstydnice": Gaby Espino nie ma szczęścia w miłości

  każdy popełnia błędy, jedni za nie płacą a inni nie, to nie los ją ukarał- takie jest życie

 • Re: "Świat według Kiepskich": Powraca Henryk Gołębiewski

  A ty kim jesteś że możesz oceniać innych?! Każdy popełnia w życiu błędy. Poza tym p.Henryk się nad sobą nie użala!

 • Re: "Na Wspólnej": Awantura po rozwodzie

  Zgadzam się z tym komentarzem w 100% w końcu każdy popełnia błędy ale widać że Kinga chyba coś czuje do Michała nie wiem tylko co czy miłość czy może boi się być sama nie wiem :-)

 • Re: "Klan": Michał i Sandra skoczą sobie do oczu!

  Bożesz Ty mój... Toż to Michałek był takim dobrym dzieckiem a teraz ja go nie poznaję. Jeremiaszek mówi że te młode siksy teraz to są tak źle wychowane że żadna świętość się nie liczy! No ale Michałek też święty nie był... Ależ każdy popełnia błędy ...

 • Re: "Barwy szczęścia": Dwa razy "tak"

  Mam nadzieje że Amelia kiedyś odzyska syna i córkę bo każdy z nas popełnia błędy sztuką jest je zrozumieć i spróbować naprawić to co się zepsuło a Amelia jest osobą która chcę naprawić relacje ze swoimi dziećmi uważam że zasłużyła na drugą szanse a co do Iwony i Adriana Iwona popełnia błąd wiążąc się z Adrianem ale to jest jej życie chociaż z drugiej strony nie życzę Iwonie żeby się ponownie

 • Re: "M jak miłość": Będą kłopoty

  Przez takie artykuły, wątki - mamy myśleć, że zdrady, cudzołóstwa, rozwiązłość to coś normalnego. Coś co każdy robił i robi ... " nie pożądaj żony bliźniego swego " ........ " I rzekł im: Ktokolwiek by rozwiódł się z żoną swoją i poślubił inną, popełnia wobec niej cudzołóstwo " - Ewangelia Marka 10:11.... my którzy jeszcze żyjemy pamiętajmy : wspomnienia z chwilą śmierci prysną lub wcześniej np

 • Re: "Na dobre i na złe: Zostaw Adama w spokoju!

  Bambuśka. ja osobiście Wiki nie winię za seks z Adamem.Chwila zapomnienia , wizyta mamy, ślub Falka. Ona jest tylko człowiekiem i każdy z nas popełnia błędy. Oczywiście to postać fikcyjna i to(...) Consalidy strasznie mnie irytuje. Ta jego miłość jest jakaś chora. Kontrola niemal 24 godzinna. On ją chce zamknąć w klatce. W każdym związku potrzebna jest odrobina wolności inaczej człowiek się udusi.