• Informacje na temat:

  każdy poziom

Artykuły na temat: każdy poziom
 • "Beverly Hills, 90210": Każdy sypiał z każdym! - zdradziła gwiazda

  ..., że całowała się z Lukiem Perrym, tak jak każda dziewczyna na planie. Po rewelacjach Tori fani na Twitterze poprosili Jasona Priestleya o komentarz. Jason zachował się na poziomie i napisał: - Nie będę...

 • Iwona Pavlović: Tańczyć każdy może

  Moda na taniec trwa w najlepsze. "Młodzież i dzieci bardzo garną się do tańca" - mówi Iwona Pavlović. Jurorka programu "Dancing with the Stars" dodaje, że tańczy także coraz więcej mężczyzn. "Robią to nie tylko dla swoich kobiet, ale i dla siebie" - przekonuje "Czarna Mamba".

 • Doskakujemy do zagranicznego poziomu

  Aktor Marcin Perchuć od września zawita na ekranach telewizorów w dwóch serialach - "Siła wyższa" oraz "Lekarze". Nam opowiedział o swoich nowych rolach i światowym poziomie produkcji, w których bierze udział.

 • "Mali Giganci": Piotr Rubik zaskoczony poziomem

  Już w sobotę, 7 marca, na antenie telewizji TVN startuje nowy talent show "Mali Giganci". Uczestnikami programu będą dzieci uzdolnione aktorsko, wokalnie, recytatorsko lub tanecznie. Zostaną one podzielone na sześć drużyn, a każdą z nich opiekować się będzie inna gwiazda polskiego show-biznesu. Program poprowadzi Filip Chajzer.

 • Bullock: Jestem trudna na każdym poziomie

  Sandra Bullock , znana z ekranów jako sympatyczna i bezkonfliktowa dziewczyna z sąsiedztwa, w rzeczywistości - jak sama przyznaje - jest "trudna na każdym poziomie".

 • Agnieszka Grochowska u boku Toma Hardy'ego w filmie "System"

  Kariera w Hollywood to marzenie każdego aktora. Już 24 kwietnia na ekrany kin wejdzie amerykańska produkcja "System". Obok takich gwiazd jak Tom Hardy czy Gary Oldman zobaczymy na ekranie Agnieszkę Grochowską. Producentem filmu jest Ridley Scott.

 • Kret o matce swojego dziecka: Nie będę się zniżał do pewnego poziomu

  ...prywatnych spraw na forum publiczne, które kulturalni ludzie powinni wyjaśnić i załatwić między sobą. Ma pan żal do byłej partnerki? J.K.: - Każdy rozsądny człowiek wie, o co chodzi. Ja sobie nie mogę(...)? J.K.: - Nie będę się bronić, bo to jest bez sensu. Byłem i jestem otwarty na prywatne rozmowy z byłą partnerką, mamą Franka. Ale też chcę zachować klasę i nie zniżać się do pewnego poziomu i nie...

 • Michał Piróg: Juror i jego dzieci

  W "You Can Dance" często widzimy, jak roni łezkę. Wrażliwy człowiek, jakim jest Michał Piróg, nie wstydzi się okazywania emocji. Tancerz, choreograf i juror w popularnym show pragnie widzieć prawdziwe emocje każdego uczestnika.

 • Torbicka trzyma poziom

  Grażyna Torbicka konsekwentnie odmawia wystąpienia w "Tańcu z gwiazdami", mimo że przed każdą kolejną edycją producenci usiłują namówić prezenterkę do udziału w show.

 • Mateusz Damięcki: Od "50 twarzy Greya" do serialu "Na dobre i na złe"

  Mateusz Damięcki przyznaje, że uwielbia pracować i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień zdjęciowy na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie od maja wciela się w rolę doktora Radwana. Poza tym młodego aktora możemy wciąż oglądać w spektaklu "Klaps! 50 twarzy Greya", który jest pastiszem kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

Zdjęcia na temat: każdy poziom
Wideo na temat: każdy poziom
 • Gojdź zdradził, co myśli o kobietach ze wsi! "Z każdej wiejskiej dziewczyny można..."

  , że nie ma nic przeciwko osobom pochodzącym z prowincji. "Dziewczyny ze wsi są na tym samym poziomie, co te miastowe. My w mieście mamy takie wyobrażenie, że ta wieś to taka przysłowiowa wieś. Absolutnie nie. Te dziewczyny są na poziomie, są inteligentne, są bardzo ładne. Z każdej dziewczyny ze wsi można zrobić gwiazdę" - ocenił chirurga celebrytek. (Videoportal/x-news)

 • Zarabiają bardzo duże pieniądze, a Ty mógłbyś być na ich miejscu

  , aby Ci zareklamowali ich produkt, często inkasując przy tej okazji kwoty przekraczające kilkadziesiąt tysięcy złotych. W teorii youtuberem może stać się każdy człowiek mający dostęp do internetu, w praktyce z publikowania filmików w Polsce, na przyzwoitym poziomie, utrzymuje się jedynie około stu, może stu pięćdziesięciu z nich. Poznajcie tych, którym się udało.

 • Angelika Fajcht zachwycona Wolińskim! "Jest słoneckiem"

  Angelika Fajcht z radością wspomina swój udział w programie "Top Model" i zachowanie Dawida Wolińskiego, który przed kamerą sprawdzał naturalność jej piersi. "Dawid jest takim słoneckiem, musę powiedzieć. Wspaniała osoba, nie dam złego słowa o nim powiedzieć" - mówi modelka. "To jest reality show, każde zachowanie musi się sprzedawać. Jest taki poziom wymusenia od danego zawodnika czy

Dyskusje na temat: każdy poziom
 • Re: "Belle epoque": Baloniku nasz malutki...

  Każdy daje świadectwo o sobie tym co mówi i jak mówi. Niestety twój poziom okazał się bardzo niski.

 • Re: "Na dobre i na złe": Nadciągają czarne chmury…

  Serial, w który każdy bzyka się z każdym. Pozostaje tylko niewiedza w jakiej kolejności. Poziom polskich seriali osiągnął dno. Dobrze, że pozbyłem się telewizora.

 • Re: "Klan": Biologiczny ojciec Maćka wróci do Polski...

  Jak TV publiczna za nasze podatki może przez tyle lat robić takie gnioty? Podobnie jest z poziomem programów rozrywkowych, a najgorszy poziom prezentują kabarety, a jeszcze gorszy widownia która rechocze na każde niecenzuralne słowo i każdy najgłupszy monolog i skecz. Oglądaliście ostatni kabaret na żywo na polsacie i popis Grabowskiego? tam nie było ani jednego momentu do śmiechu a widownia

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Zezowate szczęście

  jak chcecie to ogladajcie ,to nie mój poziom za niski, nie zachwalajcie mi gniota ,islamskie łajno, jak każdy serial dla ubogich rozumem , fe

 • Re: "Na Wspólnej": Zapłacą Ligockiej za spokój Uli?

  Poziom głupoty Zuzy jest porażający! Każdy normalny nagrałby rozmowy z pijaczką i byłoby po sprawie. Ale ciemni Hofferowie jakoś na to nie wpadli. A teraz będzie afera na 50 odcinków, bo Zuza znowu jest bezmyślna (który to już raz).

 • Re: "Barwy szczęścia": Filip namówi Zuzię na seks?

  Człowiek to BIOLOGICZNY ROBOT. Może nic więcej ponad to, może dużo więcej niż to. A "Barwy szczęścia" to taki sposób programowania tych biologicznych robotów..... zresztą jak każdy inny film czy serial..... boli tylko że dzisiaj taki niski poziom tych robotów.....

 • Re: "Pierwsza miłość": Wstydźmy się za te lata

  Żenujący to jest poziom tego artykulidła. Każdy człowiek o inteligencji przeyższającej inteligencję dody wstydziłby się do końca życia za popełnienie takiego sziittu i za żadne pieniądze nie podpisałby się pod tym własnym nazwiskiem, a tu proszę! lNTERIA RULEZZ!!!

 • Re: "M jak miłość": Iza - kurator z dobrym sercem

  a , właśnie każdy ma prawo pisać co uważa , a poziom wypowiedzi świadczy o tym "każdym" !

 • Re: "M jak miłość": Która z nich jest w ciąży?

  Ten serial jest teraz dnem , kiedyś trzymał poziom i chętnie sie go oglądało a teraz ,pseudo aktoreczki jak kurdej szatan itp , każdy wali sie z każdym ... kto to wymyśla?!

 • Re: "M jak miłośc": Miłość i ból…

  I Pan Kurski pozwala na tzw. " serial " typu Każdy z Każdym ??? i mohery NIE protestują ?????????? Klasa tego " serialu " to jak flegma żula po nocnym chlaniu i poziom tzw. " aktorzyn " . Za wyjątkiem W.Pyrkosza rzecz jasna .