• Informacje na temat:

  każdy występ

Artykuły na temat: każdy występ
 • Michał Szpak nigdy wcześniej tego nie mówił. Robi to przed każdym występem!

  Michał Szpak (28 l.) nie ukrywa, że każdy publiczny występ wiąże się z tremą i dozą niepewności, czy wszystko pójdzie po naszej myśli. Przyznaje jednak, że lubi dreszczyk emocji, jaki towarzyszy występom na żywo. Gwiazdor,by nieco opanować nerwy, wyrzuca wszystkich ze swojej garderoby...

 • Katy Perry o kulisach występu na Super Bowl

  Sześć miesięcy stresu - tak Katy Perry opisuje przygotowania do 12-minutowego występu na oczach 118 milionów Amerykanów.

 • ...oceniać, gdyż uważa, że każdy może być artystą tworzącym dla własnego grona odbiorców.

 • Poruszeni występem dziecięcej gwiazdy

  "Rozdzieleni" - nowe dzieło Michela Hazanaviciusa, autora głośnego i obsypanego Oscarami "Artysty" - to kolejny po "Imperium słońca" czy polskim "W ciemności" obraz, który na grozę wojny spogląda oczami dziecka. O poszukiwaniach odtwórcy do roli czeczeńskiego chłopca i łzach na planie filmu opowiadają reżyser i gwiazdy filmu Bérénice Bejo oraz Anette Bening.

 • "Przyjaciół" zna każdy

  Monica, Rachel, Phoebe, Joey, Chendler, Ross - ich nie trzeba przedstawiać. "Tu nie ma nic do opowiadania" - tak brzmiało pierwsze zdanie, jakie padło w pilotowym odcinku serialu. I dużo w tym prawdy. "Przyjaciół" zna każdy. To serial kultowy, ponadczasowy, który wciąga widzów zawsze tak samo.

 • Tune: "Must Be The Music" polecam każdemu! (wywiad z Leszkiem Swobodą)

  Dlaczego (i na jakich warunkach) warto startować w programach typu "talent show" oraz występować w telewizjach śniadaniowych wyjaśnił nam Leszek Swoboda. Basista Tune opowiedział też o drugim albumie swojego zespołu i zdradził czemu, ceniąc Pink Floyd, nie przesłuchał ich nowej płyty.

 • Tatiana Okupnik o występie Katarzyny Skrzyneckiej

  Tatianie Okupnik (35 l.) podobał się występ Katarzyny Skrzyneckiej (43 l.) w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym wcieliła się w nią.

 • Kensington w "Must Be The Music"

  Zobaczcie przedpremierowo występ holenderskiej grupy Kensington w startującej w niedzielę (15 marca) dziewiątej edycji "Must Be The Music".

 • Mateusz Janusz stratował kobietę podczas występu! Teraz zapłakany tłumaczy się z wypadku!

  Nie cichną głosy krytyki wobec Mateusza z Fit Lovers za incydent z saltem. Celebryta podczas festiwalu See Bloggers 2019 po nieudanej akrobacji spadł na widownię. Głos w tej sprawie zabrał Qczaj, który również był obecny na gali. Okazuje się bowiem, że kobieta, na którą spadł Mateusz, doznała urazu kręgosłupa. "Jestem wkurzony. FitLoversi mówią, że nic się nie stało. Ale nikt nie skontaktował się z państwem, by się dowiedzieć, czy się faktycznie nic nie stało" - napisał na Instagramie Qczaj.

 • "Mali Giganci" w Wielką Sobotę

  - To był najlepszy występ tej edycji - oświadczył Kuba Wojewódzki, juror programu "Mali Giganci". Kto zasłużył sobie na taki komplement? W Wielką Sobotę, 4 kwietnia, widzowie TVN obejrzą kolejny odcinek show.

Zdjęcia na temat: każdy występ
Wideo na temat: każdy występ
 • Iwona Węgrowska o występie na Eurowizji

  nie słyszała. Z drugiej strony nie chce jej oceniać, gdyż uważa, że każdy może być artystą tworzącym dla własnego grona odbiorców. O tym, czy faktycznie stanie w szranki rywalizacji, ma poinformować 18

 • Kolejny żenujący występ Nataszy Urbańskiej!

  . Komizm w występie rósł z każdym kolejnym ruchem Nataszy oraz jej tancerek. Chwilę później na scenie pojawił się piosenkarz trzymający balon z helem. Czy Natasza może zaliczyć ten występ do udanych? (TVP

 • Niesamowite! 33 pary wzięły ślub na gali Grammy!

  To był jeden z najbardziej zaskakujących momentów podczas całej uroczystości. W trakcie występu Macklemore, który śpiewał swój wielki przebój "Same love", traktującego o tym, że każdy ma prawo do miłości, niezależnie od rasy, płci, wieku czy orientacji. Na zakończenie występu na scenę wkroczyła Madonna, a wśród publiczności pojawiły się pary w ślubnych strojach. Były wśród nich pary homoseksualne

Dyskusje na temat: każdy występ
 • Re: Ostatni występ Andrzeja Kopiczyńskiego

  Aktor, który był prawdziwy nie udający aktora. Uczciwie, pracą doszedł do poziomu, który chciałby osiągnąć każdy aktor. Naturalny, prosty i uczciwy człowiek. W porównaniu do pseudo aktorów serialowych, którzy zawdzięczają karierę znanym rodzicom czy znajomościom, Andrzeja można nazwać naszym kochanym aktorem. Pozostaniesz w naszej pamięci!

 • Re: "O mnie się nie martw": Katarzyna Gniewkowska nie chce grać w tasiemcach...

  Genialna aktorka! Polecam każdy jej występ w Teatrze Narodowym. KLASA!

 • Re: Jarosław Jakimowicz świętuje 50. urodziny

  na starość mu odbiło i stał się zagorzałym pisowcem. Polacy mu tego nie wybaczą i będą bojkotować każdy jego występ na scenie. Za to performance pani Krystyny Jandy i Doroty Stalińskiej są i będą przyjmowane owacjami na stojąco!

 • Re: „Klan”: Fani „Klanu” ostro protestują przeciwko decyzji władz TVP1

  w szpitalu ale w katastrofie smoleńskiej. Z pomocą prawnika Mroczka z M jak miłość (występ gościnny) idzie do sądu celem ukarania winnych. Elżunia z mężem w aptece zbiera podpisy pod budowę pomnika(...). Okazuje się, że pisze negatywne komentarze w internecie. Za każdy dostaje 0,03 zł brutto. Wszyscy przygotowują się na przyjazd Jarosława ale nikt nie wie kiedy i dlaczego. Dr Koziełło struga z drewna

 • Re: "Świat według Kiepskich": Pomóżmy Panu Bohdanowi!

  śmiech na sali co ta tv polska robi za jeden występ 300 koła za sylwa płaci za występy to niech pomaga Smoleniowi reszta pajaców tvn itp. a do ludzi tak samo Smoleń gdzie czasy jak pił ile chciał(...) pobity itp to afera a nagle ma salon warty miliony i co będzie jak inny ekipy z tv pseudo aktorów jest hajs jest zabawa a jak jest choroba wielki problem a kogo to obchodzi ? każdy się liczyć

 • Re: "Oscara za ten dubbing!"

  Panie Jarosławie jest Pan ZNA-KO-MI-TY w dubbingu i rolach... Każdy Pana występ jest zapamiętany... Dziękuję i proszę o następne.

 • Re: "Oscara za ten dubbing!"

  Panie Jarosławie jest Pan ZNA-KO-MI-TY w dubbingu i rolach... Każdy Pana występ jest zapamiętany... Dziękuję i proszę o następne. i do tego jeszcze skromny....co ja mówie normalny człowiek..... Ja dalej kojarze go z roli posterunkowego :))))))