• Informacje na temat:

  kazik staszewski aresztowany

Artykuły na temat: kazik staszewski aresztowany
 • Kazik ofiarą "Układu zamkniętego"?

  Nie milkną spekulacje na temat zajścia, do którego doszło we wtorek w trakcie koncertu zespołu Kult w krakowskim klubie Kwadrat. Występ został przerwany przez funkcjonariuszy policji, którzy aresztowali lidera grupy - Kazika Staszewskiego. Świętujący 50. urodziny muzyk został zatrzymany w trakcie wykonywania premierowego utworu "Układ zamknięty".

 • Cała prawda o zatrzymaniu Kazika

  Przed tygodniem informowaliśmy o zajściu, do którego doszło w trakcie koncertu zespołu Kult w krakowskim klubie Kwadrat. Przypomnijmy, że występ został przerwany przez funkcjonariuszy policji, którzy aresztowali lidera grupy - Kazika Staszewskiego.

 • Zapowiedź czegoś wielkiego

  W sieci można już obejrzeć teledysk grupy Kult, nagrany do utworu "Układ zamknięty" - tytułowej piosenki promującej thriller reżysera "Przesłuchania" i scenarzystów "Czarnego Czwartku. Janek Wiśniewski padł".

 • Polski weekend w kinach

  Trzy polskie produkcje: "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego, komedia sensacyjna "Trick" z Piotrem Adamczykiem oraz dokument "Beats of Freedom - Zew wolności" wejdą w piątek do kin. Na ekrany trafi również laureat Oscara "The Hurt Locker. W pułapce wojny".

 • Uroczysta premiera "Układu zamkniętego"

  "To jest film, który powinni obejrzeć wszyscy, którzy kiedykolwiek mogą decydować o cudzym życiu" - powiedział Bronisław Komorowski. Prezydent wziął udział w czwartek, 4 kwietnia, w uroczystej premierze filmu "Układ zamknięty" Ryszarda Bugajskiego.