• Informacje na temat:

  kazik staszewski gdzie mieszka

Artykuły na temat: kazik staszewski gdzie mieszka
 • Stop grafomanii!

  "Obowiązek obowiązkiem jest, piosenka musi posiadać tekst". Co sprawia, że tekst piosenki jest wartościowy? Gdzie przebiega granica między grafomanią a poezją w muzyce rozrywkowej? Którzy autorzy najlepiej radzą sobie z "otchłanią białej kartki"? Czy mamy następców Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego?

 • Po "X Factor" znowu solo

  Marishaa to pseudonim artystyczny, znanej z programów "Fabryka gwiazd" i "X Factor", Mariny Milov. Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do pierwszego singla wokalistki zatytułowanego "Loverman".

 • "Popularność anty-idola"

  Zespół T. Love jest jednym z fenomenów polskiej muzyki rockowej. Swą karierę zaczynał jeszcze w połowie lat 80. i od tamtego czasu niezmiennie utrzymuje wysoką popularność. Kolejne płyty grupy znajdują tysiące nabywców, a co ważne, kolejne pokolenia odkrywają T. Love. O fenomenie T. Love, hip hopie, przebojach, Internecie i najbliższych planach z Muńkiem Staszczykiem, wokalistą i frontmanem grupy, przy okazji niedawnego koncertu na Inwazji Mocy 2000, rozmawiał Jarosław Szubrycht.

 • "Uchwycić emocje"

  Zespół Ocean jest zaprzeczeniem stereotypu, że nagranie i wydanie w naszym kraju dobrej, rockowej płyty, jest niemożliwe. Formacja powstała w kwietniu 2001 r., a w jej skład wchodzą: wokalista Maciek Wasio (wcześniej Rough oraz muzyczna efemeryda wrocławska o nazwie Reakcja Artystyczna Potwór), perkusista Przemek Dąbrowski (wcześniej Psyche Tonk, Second Line, zespół Maćka Balcara, Rough, Prawda, Armia Cieni i wiele wiele innych, obecnie również perkusista Hurtu), gitarzysta Daniel Antoszewski...