• Informacje na temat:

  kazik staszewski zatrzymany

Artykuły na temat: kazik staszewski zatrzymany
 • Kazik ofiarą "Układu zamkniętego"?

  Nie milkną spekulacje na temat zajścia, do którego doszło we wtorek w trakcie koncertu zespołu Kult w krakowskim klubie Kwadrat. Występ został przerwany przez funkcjonariuszy policji, którzy aresztowali lidera grupy - Kazika Staszewskiego. Świętujący 50. urodziny muzyk został zatrzymany w trakcie wykonywania premierowego utworu "Układ zamknięty".

 • 7 maja odbędzie się premiera kolejnej płyty Kazika Staszewskiego, zatytułowanej "Melodie Kurta Weilla i coś ponadto", którą promuje singel "Żona żołnierza". Dzień później frontman Kultu wystąpi na specjalnym koncercie w Studiu Polskiego Radia w Warszawie.

 • Cała prawda o zatrzymaniu Kazika

  Przed tygodniem informowaliśmy o zajściu, do którego doszło w trakcie koncertu zespołu Kult w krakowskim klubie Kwadrat. Przypomnijmy, że występ został przerwany przez funkcjonariuszy policji, którzy aresztowali lidera grupy - Kazika Staszewskiego.

 • Niepokonany Kazik Na Żywo

  W pierwszej trójce najpopularniejszych płyt w Polsce zaszły tylko kosmetyczne zmiany. Koncertowy album "Występ" formacji KaEnŻet, czyli Kazik Na Żywo, obronił pierwszą pozycję na liście bestsellerów OLIS w pierwszym tygodniu października. Wyprzedził popularny rosyjski duet Tatu i ich album "200 po vstriechnoy" oraz Roberta Gawlińskiego i Grupę Wili z albumem "4", którzy jedynie zamienili się

 • Jarocin: Wspomnień czad

  Festiwal w Jarocinie należał w tym roku do tych, co zawsze - Kazika, Tiltu, Armii... Próba poszerzenia formuły imprezy o nowe gatunki muzyczne zakończyła się umiarkowanym powodzeniem. Lokalne gwiazdy - Czesława i Marię Peszek - co prawda oklaskiwano, ale gorące nazwy z importu, z Animal Collective na czele, rozpaliły nielicznych.

 • Zapowiedź czegoś wielkiego

  W sieci można już obejrzeć teledysk grupy Kult, nagrany do utworu "Układ zamknięty" - tytułowej piosenki promującej thriller reżysera "Przesłuchania" i scenarzystów "Czarnego Czwartku. Janek Wiśniewski padł".

 • Dokument o polskim rocku

  Dokumentalny film o polskim rocku - "Beats of Freedom - Zew wolności" - trafi 12 marca na ekrany kin. Legendy rockowego podziemia - m.in. Muniek Staszczyk i Tomek Lipiński - dzielą się w nim wspomnieniami o muzyce, życiu i paranoicznej cenzurze.

 • Straszydła 2008

  Straszą nie tylko swoimi piosenkami, ale także częstą, uporczywą i bolesną dla wielu obecnością w mediach. Przedstawiamy ranking najgorszych polskich wykonawców 2008 roku.

 • Gdynia: Drugi dzień festiwalu

  Wbrew zapowiedziom dyrekcji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, że tegoroczny konkurs ma wyjątkowo wysoki poziom, projekcje pierwszych dwóch dni gdyńskiej imprezy nie przyniosły niczego przełomowego. Publiczność i jurorzy obejrzeli na razie 6 z 21 tytułów konkursowych