• Informacje na temat:

  kazik w opolu

Artykuły na temat: kazik w opolu
 • "Na Wspólnej": Kazik Mazur żyje w zwolnionym tempie

  Kazik Mazur, czyli Kamil Hoffer z "Na Wspólnej", uciekł kilka lat temu z zatłoczonej Warszawy i razem z rodziną osiedlił się pod Opolem. - Od momentu wyprowadzki ze stolicy żyję w zwolnionym tempie - żartuje.

 • Kryzys trwa. Gościnnie Muniek Staszczyk

  Niebawem ukażą się dwa nowe wydawnictwa płytowe legendy polskiej nowej fali, grupy Kryzys z Warszawy: zbiór nagrań archiwalnych oraz nowa EP-ka z Muńkiem na wokalu.

 • Kazimierz Mazur wyprowadził się z Warszawy. Gdzie teraz mieszka?

  Marilyn Monroe? Karin Stanek? A może Kamil Hoffer? Niczym kameleon ma łatwość przeistaczania się. W prywatnym życiu zakochany i oddany żonie i dzieciom. Rozmawiamy o tym wszystkim, a także o więzi z ojcem, aktorem Kazimierzem Mazurem (70). Uprzejmy i bezpośredni, rozmowę zaczyna po prostu: - Jestem Kazik.

 • Atrakcyjny Kazimierz: Jako mąż i nie mąż...

  "On wciąż / Jest sprawcą wielu ciąż / Jako mąż i nie mąż" - w 1992 roku te słowa z Atrakcyjnym Kazimierzem śpiewało pół Polski. Drugie pół trzęsło się z oburzenia.

 • Zenon Martyniuk chce nagrywać z Górniak! "Cyganie to dla mnie druga rodzina"

  ...drodze. Z Edytą Górniak wiąże go podobna romska przeszłość. - Byli dla mnie jak druga rodzina, zawsze serdeczni, otwarci. Jako nastolatek właśnie z Kazikiem współtworzyłem zespoły Akord i Centrum(...), gdyż opuścił rodzinę. Ciepłe relacje, podobnie jak Zenon, ma z Don Vasylem. Kilka lat temu Górniak zaśpiewała z nim w Opolu. I choć dziś nie mają w planach wspólnych występów, kto wie, może...

 • Kult w Opolu. Zaskoczenie i przełom

  Stało się. Kult wystąpił na festiwalu polskiej piosenki w Opolu. Pierwszy raz od dawna. Nic już nie będzie takie samo - zażartowaliśmy na Facebooku. A na serio: jeśli tak ma wyglądać naprawianie opolskiego festiwalu, to jesteśmy całym sercem za!

 • "Mini Party" kontra Kazik

  Na pierwsze miejsce najpopularniejszych płyt w Polsce awansowała składanka "Mini Mini Party", zawierająca dyskotekowe przeboje przygotowane do śpiewania dla najmłodszych. Najbardziej znanym utworem jest na niej przebój "Das Kleine Krokodil" Schnappi'ego. Kompilacja zamieniła się miejscami z płytą "Los się musi odmienić" Kazika, który spadł w zeszłym tygodniu na 4. pozycję.

 • Kazik całkiem odmienił los

  Tydzień po sklepowym debiucie płyta "Los się musi odmienić" Kazika awansowała z 3. miejsca na sam szczyt listy najpopularniejszych płyt w Polsce. Przypomnijmy, że już tydzień wcześniej album można było kupić w naszym sklepie MELO.PL . Na najniższe miejsce podium wskoczyła grupa Coldplay z "X & Y" (awans z 20.).

 • Opole 2012: Znamy nominacje do SuperJedynek!

  Blue Cafe, Zakopower, Sylwia Grzeszczak - ci wykonawcy mają najwięcej szans na tegoroczne SuperJedynki, nagrody przyznawane na festiwalu w Opolu.

 • "Śpiewaj i walcz": Teraz Gdańsk

  Dziś (5 marca) w TVP1 zobaczycie relację z pierwszego castingu do nowego muzycznego show "Śpiewaj i walcz". O tym, kto ostatecznie przejdzie do kolejnego odcinka zadecydują widzowie. Na mecie programu czeka występ na festiwalu w Opolu.

Wideo na temat: kazik w opolu
 • Kult w Opolu

  Kazik Staszewski z zespołem Kult przygotowuje się do występu na festiwalu w Opolu.

 • Być jak Kazimierz Deyna

  Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera - miejscowego rolnika zdradza, że futbol nie jest powołaniem chłopaka. Kazik dorasta i coraz lepiej rozumie, że musi...

 • Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł

  Jedna z największych i najbardziej oczekiwanych polskich produkcji od czasu filmu "Popiełuszko. Wolność jest w nas". W przejmującym obrazie, porównywanym do nagrodzonej Złotym Niedźwiedziem "Krwawej niedzieli" Paula Greengrassa, Antoni Krauze przypomina jedną z najmroczniejszych kart z historii PRL-u. Widowiskową rekonstrukcję dramatycznych wydarzeń w Gdyni, zakończonych brutalną pacyfikacją manifestantów przez oddziały wojska i milicji w 1970 roku, wyróżniają nie tylko rozmach inscenizacyjny...