• Informacje na temat:

  kazik ze swoją żoną

Artykuły na temat: kazik ze swoją żoną
 • "Na Wspólnej": Kazik Mazur żyje w zwolnionym tempie

  Kazik Mazur, czyli Kamil Hoffer z "Na Wspólnej", uciekł kilka lat temu z zatłoczonej Warszawy i razem z rodziną osiedlił się pod Opolem. - Od momentu wyprowadzki ze stolicy żyję w zwolnionym tempie - żartuje.

 • Mordercy i muzyka. Niebezpieczne połączenie

  Zdarzało się, że pchała ich do najgorszych zbrodni, ale czasem łagodziła ich brutalną naturę. W skrajnych przypadkach stawała się sposobem na spędzenie życia w więzieniu. Muzyka i słynni mordercy, wbrew pozorom, mają sporo powiązań.

 • Strażacy

  .... Maciek i Dario wchodzą do wnętrza budynku. Znajdują nieprzytomną kobietę, ale nie widzą dziecka. Dario szuka dziewczynki, nie może jej jednak znaleźć. Kazik nie daje rady sprawdzić, czy wyniesiona na...

 • Kazik odpowiada fanom: Mam prawo

  Kazik Staszewski broni swojego stanowiska w sporze z fanem, który przez 10 lat prowadził jego nieoficjalną stronę internetową.

 • „39 i pół” w TVN 7

  Darek Jankowski, lat 39 i pół, wieczny chłopiec, fan punk-rocka, żużla oraz swojego Fiata 125p – Kazika. Tak w skrócie można określić głównego bohatera serialu „39 i pół”, którego losy od 20 maja będzie można śledzić w TVN 7.

 • Kazik zaśpiewał Waitsa

  W środę, 12 marca, trzeciego dnia 24. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, odbył się koncert Kazika Staszewskiego, który po raz pierwszy wykonał publicznie piosenki Toma Waitsa, znanego amerykańskiego wokalisty, poety i kompozytora.

 • Mecenas Lena Barska

  ...kwestii, mimo woli staje się Kazik. Ma orzec, czy lepsze są ciasta pieczone przez Marię czy Krystynę. Jurek niespodziewanie znajduje córkę w objęciach Maksa. Nie może pogodzić się z różnicą wieku między(...) ich córki? W kancelarii do Leny zgłasza się Zygmunt, który od czasu rozwodu z żoną Tamarą stracił kontakt z córeczką Zosią. Zygmunt przyznaje się, że wprawdzie jest winny rozpadowi małżeństwa, bo...

 • Kazik kontra fan. Awantura o stronę

  Kazik Staszewski zażądał usunięcie reklam z tworzonej przez fana strony internetowej poświęconej liderowi Kultu. Twórca witryny w ramach protestu postanowił zamknąć serwis.

 • Isabel wstydzi się Kazimierza Marcinkiewicza!?

  ...wizerunku. Świetny angielski, feministyczne poglądy, no i biznes. Gdzie tu miejsce dla Kazimierza? Polityka, o którym już nikt nie pamięta. (...) Choć bez związku z 'Kazikiem' nikt by o niej nie...

 • W poniedziałek, 7 maja na rynku ukaże się najnowszy album Kazika Staszewskiego zatytułowany "Melodie Kurta Weilla i coś ponadto". W jego nagrywaniu udział brali członkowie zarówno Kultu, jak i formacji Kazik Na Żywo. Kazik, frontman obu tych zespołów przyznał, że zanim zdecydował się nagrać tę płytę zastanawiał się długo w jakiej konwencji powinna być ona utrzymana.