• Informacje na temat:

  kazimierz deyna z żoną

Artykuły na temat: kazimierz deyna z żoną
 • Kazimierz Deyna to do dziś piłkarska legenda. Kulisy jego życia mogą szokować

  Kazimierz Deyna (†41 l.) na boisku walczył jak generał i zwyciężał. W życiu silniejszy był alkohol i hazard. Gubiły go też kobiety. Targany namiętnościami nie panował nad pożądaniem...

 • Przemysław Bluszcz w "M jak miłość"

  Pojawienie się w Grabinie Rafała wzbudzi popłoch wśród mieszkańców. Były kryminalista jest kolejnym niejednoznacznym charakterem w aktorskim dorobku Przemysława Bluszcza, który zagości w serialu "M jak miłość" na dłużej.

 • Matka, żona i aktorka. Nigdy gwiazda!

  ...bardzo schudła) oraz "Być jak Kazimierz Deyna". Jednak publiczność pokochała ją przede wszystkim za rolę Izy Nowak w serialu stacji TVN "Usta usta". Jesienią znowu pojawi się na małym ekranie...

 • Serialowe role mu się nie mylą!

  Przemysław Bluszcz gra obecnie w kilku produkcjach, ale nie ma mowy o tym, aby role zaczęły mu się mylić - są zbyt różnorodne. A najbardziej dumny jest ze współpracy z żoną Anną.

 • Serialowe role mu się nie mylą

  Przemysław Bluszcz gra obecnie w kilku produkcjach, ale nie ma mowy o tym, aby role zaczęły mu się mylić - są zbyt różnorodne. A najbardziej dumny jest ze współpracy z żoną Anną.

 • Matka, żona i aktorka. Nigdy gwiazda!

  Nie jest ulubienicą tabloidów, bo to nie jej poukładane życie prywatne rozpala wyobraźnię mas, lecz kolejne brawurowe kreacje filmowe i serialowe.

 • "Barwy szczęścia": Ojciec księdza

  ...miejscu) i chętnie współpracuje z żoną, reżyser Anną Wieczur-Bluszcz (obsadziła go w filmie "Być jak Kazimierz Deyna").

 • Gdynia Film Festival: Kroniki samochodowe

  Okrzyknięty 10 lat temu nadzieją polskiego kina Piotr Trzaskalski ("Edi") powrócił do reżyserii po kilkuletnim niebycie, prezentując w konkursie Gdynia Film Festival swój najnowszy obraz "Mój rower". O wiele ciekawszą propozycją była jednak pokazywana w Panoramie Polskiego Kina "Piąta pora roku" Jerzego Domaradzkiego. Akcja obydwu obrazów w znacznej mierze rozgrywa się... w samochodzie.

 • "M jak miłość": Były więzień zagrozi Annie?

  ...lata temu pracowałem jako drugi reżyser na planie "Być jak Kazimierz Deyna", reżyserowanego przez moją żonę, Annę Wieczur-Bluszcz. Teraz przymierzamy się do nowej produkcji. Jak to jest, kiedy żona(...), dziś nasi synowie - 17 i 14 lat - sami sięgają po książki i nie musimy ich z żoną do tego zmuszać, bo taki mają nawyk. No i proszę - na ekranie twardziel, którego można się bać, a w domu przykładny...

 • Adam Nawałka nie wstydzi się swojej przeszłości!

  ...października, tego samego dnia, co piłkarz wszech czasów Pele i Kazimierz Deyna. Z tym ostatnim zagrał w jednej reprezentacji podczas mistrzostw świata w 1978 roku. Miał wtedy 20 lat. Wychuchany jedynak...