• Informacje na temat:

  kazimierz mazur matka

Artykuły na temat: kazimierz mazur matka
 • ​"Na Wspólnej": Ostrowski wpadnie w oko matce swojej szefowej!

  Lekarze poznają ją podczas obchodu w 2573. odcinku "Na Wspólnej". Teresa dość obcesowo potraktuje Kamila (Kazimierz Mazur), za to ewidentnie będzie chciała przypodobać się Ostrowskiemu (Marek Kalita(...) w końcu odpuścić sobie romansowanie. Anna zażąda, żeby Ostrowski przekazał opiekę nad nową pacjentką innemu lekarzowi. Zapytana o powód, zawstydzona wyjaśni, że Teresa Boska to jej matka...

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

 • "Na Wspólnej": Nigdy nie będzie matką!

  Niestety, nie ukoi to bólu Marcinkowej po stracie upragnionego dziecka. Kobieta pogrąży się w depresji. Bezsilny Nowak zdecyduje się porozmawiać z Kamilem (Kazimierz Mazur). Powie mu o poronieniu i doda, że najprawdopodobniej nigdy nie będą mogli mieć z Elżbietą dzieci. Jeszcze tego samego dnia Elę odwiedzi Zuza (Małgorzata Socha), która powie o wizycie Igora. Zapewni Marcinkową, że...

 • "Na Wspólnej": Wszyscy przeciwko niej

  Filip bez żadnych skrupułów wykrzyczał Marcie jak bardzo żałuje, że jest matką jego syna. Dla niego nie ma już odwrotu - gardzi swoją żoną!

 • "Na Wspólnej": Hofferowie i... kolejne dziecko?

  Tosia Lipiec (Julia Lewnfisz-Górka), córka Magdy (Małgorzata Klara), ciężko chorej na serce pacjentki Kamila (Kazimierz Mazur), oczaruje młodego doktora.

 • Pełne sensacji "Na Wspólnej"

  Emocjonujące historie i zaskakujące zwroty akcji zrewolucjonizują życie mieszkańców najpopularniejszej serial owej ulicy, czyli "Na Wspólnej".

 • "Barwy szczęścia": Zostanie pan ojcem!

  Po powrocie do Polski Amelia (Stanisława Celińska) dowie się od Tomasza (Kazimierz Mazur), że Adrian (Sambor Czarnota) jest seksoholikiem i Bożena (Marieta Żukowska) definitywnie z nim zerwała.

 • Dramat "Na Wspólnej"!

  Małżeństwo Marty (Joanna Jabłczyńska) i Filipa (Marcin Chochlew) zdaje się być już historią. Zdradzony Konarski żąda rozwodu i opieki nad synem. Marta błaga go o to, żeby nie mścił się na niej kosztem dziecka. To dopiero początek kłopotów bohaterów serialu "Na Wspólnej" .

 • Zuza, jako nosicielka wirusa HIV, nie może być matką?!

  Kamil (Kazimierz Mazur) dostaje telefon ze szpitala z informacją, że dziś na ich oddział przyjeżdża słynny profesor z ważnym wykładem. Przeprasza żonę, że nie może pójść z nią do ośrodka adopcyjnego. Zuza (Małgorzata Socha) robi mu wymówki - znowu sprawy służbowe są dla niego ważniejsze niż dziecko! W końcu jednak uspokaja się i mówi mężowi, że pójdzie sama po dokumenty adopcyjne... Pracownica...

 • Same nieszczęścia w "Na Wspólnej"

  Nowy sezon serialu "Na Wspólnej" zapowiada się bardzo emocjonująco. Porzucona przez Wolskiego Marta wpadnie w alkoholizm. Sąd odbierze Zuzie i Kamilowi adoptowane dziecko. W ciąży będą aż dwie bohaterki.

Zdjęcia na temat: kazimierz mazur matka
Wideo na temat: kazimierz mazur matka
 • „Na Wspólnej”: Matka Uli zniszczy życie Hofferów?

  Nad rodziną Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur) Hofferów zbiorą się czarne chmury. Sylwia (Alicja Stasiewicz), biologiczna matka Uli (Anna Niedźwiecka), będzie chciała przejąć opiekę nad córką. Nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel. Na skutek jej intrygi Kamil zostanie oskarżony o… molestowanie seksualne, a Zuza pozbędzie się oszczędności życia! Czy na pewno chodzi