• Informacje na temat:

  kazimierz mazur żona katarzyna

Artykuły na temat: kazimierz mazur żona katarzyna
 • "Na Wspólnej": Kazimierzów Mazurów dwóch!

  Nie, to nie błąd w druku. Obaj mają na imię Kazimierz i są wziętymi aktorami. Starszy gra w „Barwach szczęścia”, młodszy związał się z „Na Wspólnej”. Nam ojciec i syn Mazurowie opowiadają o licznych podobieństwach oraz o tym, co ich różni.

 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • "Na Wspólnej": Seks z wdzięczności

  Była żona Ostrowskiego uzna, że złamał on przepisy ze względu na ich dawną miłość. Postanowi zrewanżować mu się za to...seksem!

 • Janusz Józefowicz: Szokująca propozycja

  - Z jednej strony propozycja pojawienia się w "Tańcu z gwiazdami" była dla mnie szokująca, z drugiej strony - fajnie, spodobał mi się nieszablonowy sposób myślenia tych ludzi - Janusz Józefowicz opowiada, dlaczego przyjął zaproszenie stacji TVN do zasiadania w jury tanecznego show.

 • "Barwy szczęścia": Powiedzieli sobie „tak”, czyli śluby w serialach

  Amelia (Stanisława Celińska) i Tomasz (Kazimierz Mazur) oraz Waleria (Ewa Ziętek) i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) z „Barw szczęścia”, Honorata (Aleksandra Konieczna) i Roman (Waldemar Obłoza) z „Na Wspólnej”, Wiga (Dorota Kamińska) i Paweł (Tomasz Stockinger) oraz Sandra (Magdalena Górska) i Norbert (Jakub Świderski) z „Klanu” to pary, które stanęły na ślubnym kobiercu w mijającym w 2016 r.

 • 12 produkcji, m.in. "Róża" Wojciecha Smarzowskiego, "Lęk wysokości" Bartosza Konopki i "W imieniu diabła" Barbary Sass-Zdort, zmierzy się w rywalizacji o tegoroczne Złote Lwy w Gdyni. 36. edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych rozpocznie się w poniedziałek.

 • "Na Wspólnej": Kariera czy życie dziecka?

  ...jej córka wyzdrowiała. Ostrowski dostanie wiadomość, że jest serce dla dziewczyny. Natychmiast rozpocznie przygotowania do operacji. Kiedy zadzwoni do niego Kolenda (Katarzyna Wajda), powie jej, że nie ma teraz czasu rozmawiać. Dyrektorka poprosi pielęgniarkę, by dostarczyła jej kopię karty Oliwii. Arek, nie zważając na protesty Kamila (Kazimierz Mazur), podejmie decyzję, że sam przeprowadzi...

 • Róża, czyli Smarzowski o miłości

  Goszcząca od kilku dni na kinowych ekranach "Róża" to nowy obraz Wojciecha Smarzowskiego, który - podobnie zresztą jak "Wesele" i "Dom zły" - wzbudza olbrzymie emocje wśród widzów. Czym tym razem szokuje jeden z najlepszych polskich reżyserów?

 • "Barwy szczęścia": Herman, Żukowska i Dereszowska namieszają w serialu!

  Wiosna w "Barwach szczęścia" należy do kobiet. Aleksandra Woźniak (Dominika), Katarzyna Herman (Kornelia) oraz Marieta Żukowska (Bożena) już przywitały się z widzami, w kolejnych odcinkach uczyni to również Anna Dereszowska (Agnieszka)! Ich bohaterki wywołują wiele kontrowersji i pokażą różne odlicza miłości.

 • "Na dobre i na złe": Romantyczny ślub i kłamstwo

  ...doktora Konicy. A co jeszcze wydarzy się tego dnia w Leśnej Górze? Ksiądz Piotr (Kazimierz Mazur) - który przeszedł niedawno operację mózgu i odzyskał zdrowie dzięki talentowi profesora Barta(...) sukces") i Joanna (Katarzyna Warnke - "Lekarze", "Teraz albo nigdy!"), jedna z pacjentek doktora Radwana. Falkowicz będzie za to gotów na wszystko, by znów spotkać się z Matyldą... Ale...