• Informacje na temat:

  kazimierza marcinkiewicza

Artykuły na temat: kazimierza marcinkiewicza
 • Komornik ścigał Kazimierza Marcinkiewicza na zawodach sportowych? "Chciał zabrać mi rower"

  Były premier Kazimierz Marcinkiewicz (57 l.) wziął udział w warszawskich zawodach triathlonowych „Iron Man”. Mało brakowało, a polityk by ich nie ukończył - donosi "Super Express" i wyjaśnia: "Wszystko dlatego, że – jak twierdzi Marcinkiewicz – jego była żona Izabela Olchowicz nasłała na niego komornika". Tabloid podaje, że urzędnik chciał zabrać byłemu premierowi rower!

 • "Marcinkiewicz to mój uczeń"

  "Ja jestem dumny, że pokazałem innym światełko w tunelu. Ludzie poszli za naszym przykładem. Taki Kazimierz Marcinkiewicz to jest nasz uczeń" - śmieje się Ryszard Rynkowski, który od swojej żony jest starszy o 22 lata.

 • Izabela Marcinkiewicz i Kazimierz Marcinkiewicz: Szczegóły rozwodu!

  Jeden z tabloidów opublikował uzasadnienie wyroku rozwodowego Kazimierza Marcinkiewicz (57 l.) i Isabel (35 l.). Wynika z niego, że były premier zarabia miesięcznie krocie!

 • Krzysztof Cugowski senatorem niezależnym

  Krzysztof Cugowski, wokalista Budki Suflera, najprawdopodobniej odejdzie z klubu parlamentarnego PiS i zostanie senatorem niezrzeszonym - zapowiada "Życie Warszawy". Powodem rozstania z PiS jest obecność lidera Samoobrony Andrzeja Leppera i innych polityków tej partii w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza.

 • Kazimierz Marcinkiewicz już po rozwodzie. Ile będzie musiał płacić Izabel?

  Była żona Kazimierza Marcinkiewicza (58 l.), Izabela, dopięła swego…

 • Podczas krakowskiej premiery filmu Johna Kenta Harrisona "Jan Paweł II" można było spotkać wiele znanych osobistości ze świata sztuki i polityki. Był to więc doskonały moment do zapytania ich o pierwsze wrażenia po projekcji biografii polskiego Papieża. O swoich refleksjach opowiedzieli m.in. odtwórca głównej roli w filmie "Karol - człowiek, który został Papieżem" Piotr Adamczyk, biskup Tadeusz Pieronek oraz premier Kazimierz Marcinkiewicz.

 • Izabel Olchowicz-Marcinkiewicz wściekła! "Kazimierz udaje, że klepie biedę"

  Była żona Kazimierza Marcinkiewicza (57 l.) pożaliła się jednemu z tabloidów...

 • Kto oglądał Lisa?

  4,53 mln widzów zgromadził przed telewizorami pierwszy odcinek nowego programu Tomasz Lisa "Tomasz Lis na żywo".

 • Isabel dostała od Kazimierza Marcinkiewicza pieniądze. Zostawił je w skrzynce na listy

  Rozwodzący się z Izabelą Olchowicz (37 l.) Kazimierz Marcinkiewicz (58 l.) przekazał jej 3000 zł na poczet zaległych alimentów. Ruszyło go sumienie?

 • Europejska Akademia Filmowa Niezależnych zainaugurowała w sobotę, 11 listopada, w Warszawie swoją działalność. Akademia zrzesza przedstawicieli środowiska filmowego z 17 europejskich krajów, m.in. reżyserów, scenarzystów i organizatorów festiwali filmowych. Będzie oceniać poziom kina niezależnego w Europie i corocznie przyznawać nagrody wybranym filmom.

Zdjęcia na temat: kazimierza marcinkiewicza
Wideo na temat: kazimierza marcinkiewicza
 • Isabel Marcinkiewicz wraca do mediów

  Izabela Marcinkiewicz (32 l.) zdradziła, że zdecydowała się powrócić do Polski po ośmiu latach spędzonych w Londynie dla męża Kazimierza Marcinkiewicza (54 l.). "Czego nie robi się dla mężczyzny, którego się kocha" - powiedziała, dodając, że w kraju zajęła się sprzedażą brytyjskich kosmetyków dla kobiet. Na zakupy nadal jednak będzie latać do Wielkiej Brytanii. "Bardzo fajnie tam było i będę tam

 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz w wywiadzie. Opowiedziała o książce

  Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz (35 l.) wydała książkę o swoim życiu, w której pisze także o małżeństwie z Kazimierzem Marcinkiewiczem (57 l.). Niedawno kobieta udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała nieco więcej o publikacji i o sobie. (x-news/Dzień Dobry TVN)

 • Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz udzieliła wywiadu. Opowiedziała o swojej książce

  znaku równości, dlatego nie jesteśmy razem” – stwierdziła. Nie czuje, że przyczyniła się do rozpadu rodziny Marcinkiewicza. Dodaje, że są w życiu rzeczy, których „nie jest w stanie się kontrolować

Dyskusje na temat: kazimierza marcinkiewicza
 • Re: Jesienna rewolucja w TVN

  jak widywalem Kazimierza Marcinkiewicza zwanego w TVN ekspertem od PiS-u to przestalem ogladac TVN i wielu moich znajomych unika tej stacji tv czasami stwierdzaja ze wlasciciel obraza ich inteligencje

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  Pani Aneto, skoro pani były nie realizuje prawomocnego wyroku sądu to sprawa jest prosta. Proszę zrobić dokładnie to co była żona Kazimierza Marcinkiewicza - złożyć wniosek w prokuraturze o ściganie byłego męża za niepłacenie alimentów. Od tego momentu żarty się skończą, prokurator nie będzie się cackał i albo zaległe alimenty na dzieci wpłyną na pani konto, albo pani były będzie oglądał świat