• Informacje na temat:

  kazirodztwo

Artykuły na temat: kazirodztwo
 • Córka Whitney Houston: Nasz związek nie jest kazirodztwem!

  ...zaręczynowy pierścionek, który kiedyś należał do jej matki. Związek dzieci Whitney nie spotkał się z aprobatą rodziny, która twierdzi, że to kazirodztwo. Bobbi Kristina gorąco temu zaprzecza: przecież nie...

 • "Prawdziwa historia rodu Borgiów" w telewizji

  "Prawdziwa historia rodu Borgiów" to serial opowiadający o dojściu do władzy katalońskiego kardynała, który starał się założyć dynastię, aby panować nad światem. Drugi sezon serii można oglądać od piątku, 23 stycznia, w FOKUS TV.

 • ...lat. Mój partner wygląda jeszcze młodziej, ale różnica wieku to jest dwadzieścia parę lat. To już jest trochę kazirodztwo, mam syna 32-letniego - mówi Katarzyna Walter.

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • "M jak miłość": Tomek musi wybrać - Agnieszka czy Joanna?

  Maryla obserwuje kolegę w pracy, widzi, jak bardzo przeżywa każde spotkanie z Olszewską... I w końcu daje mu przyjacielską radę: - Powinieneś kogoś sobie znaleźć! Nawet przez chwilę myślałam o sobie, ale to by było kazirodztwo... Umów się z kimś. Kimkolwiek. Nie wiem...  Na przykład z... nianią? A Chodakowski parska śmiechem: - Z kim, z Joasią? Pogięło cię? A co to za chory pomysł...

 • Lewis i nieświadome kazirodztwo

  Juliette Lewis, aktorka nominowana do Oscara za "Przylądek strachu" i znana z głośnych "Urodzonych morderców", weźmie udział w najnowszym szkockim dreszczowcu.

 • "Prawdziwa historia rodu Borgiów": Nowy serial od 23 stycznia

  "Prawdziwa historia rodu Borgiów" to serial opowiadający o dojściu do władzy katalońskiego kardynała, który starał się założyć dynastię, aby panować nad światem. Drugi sezon serii można oglądać od piątku, 23 stycznia, w FOKUS TV.

 • Seryjni mordercy, kazirodztwo i kraciaste koszule: 20 lat "Ten" Pearl Jam

  Choć dziś ten album należy do absolutnego kanonu muzyki rockowej, to początkowo wzbudzał mieszane uczucia. I nawet 20 lat po premierze "Ten" zespołu Pearl Jam muzycy tej grupy nie wydają się być zadowoleni ze swojego najsłynniejszego dzieła. Fani, którzy w samych Stanach Zjednoczonych zakupili blisko 10 mln egzemplarzy płyty, są jednak innego zdania.

 • "To nie koniec świata": Darek pada na kolana

  ...! Znudziłam mu się! Nic dziwnego... Tyle lat razem, to już kazirodztwo! Na szczęście Anka zachowa jednak rozsądek... - Ty nie przesadzasz? - Wcale. Tak tylko sobie panikuję bez sensu... - To...

 • Kiedy brat zakochuje się w siostrze

  - Bardzo łatwo, mając na warsztacie taki temat jak kazirodczy związek brata i siostry, można ulec pokusie wywołania skandalu - mówi Filip Marczewski, reżyser filmu "Bez wstydu". W opowieści o rodzeństwie, które czuje do siebie więcej, niż powinno, główne role zagrali Agnieszka Grochowska i Mateusz Kościukiewicz.

Zdjęcia na temat: kazirodztwo
Wideo na temat: kazirodztwo
 • Katarzyna Walter o młodszym kochanku

  ode mnie facetem, ale nie tak jak jest teraz, o dwadzieścia parę lat. Mój partner wygląda jeszcze młodziej, ale różnica wieku to jest dwadzieścia parę lat. To już jest trochę kazirodztwo, mam syna 32

Dyskusje na temat: kazirodztwo