• Informacje na temat:

  keanu reeves i kobiety

Artykuły na temat: keanu reeves i kobiety
 • Keanu Reeves: To był koszmar

  Keanu Reeves wypowiedział się na temat tego, przez co przeszedł, gdy jego obsesyjna wielbicielka utrzymywała, że jest ojcem jej dzieci.

 • David Hasselhoff: Najdziwniejsze teledyski gwiazdy "Słonecznego patrolu"

  David Hasselhoff to aktor ponadczasowy i międzypokoleniowy. Każdy zna go z jakiegoś innego epizodu kariery aktorskiej, a popisy w serialach "Słoneczny patrol" czy "Nieustraszony" kojarzy niemal każdy. Ale czy ktoś pamięta jego teledyski?

 • Anna Popek: Sukcesy opijam, a porażki staram się jakoś znieść!

  ...zmienia świat. Wiem, że brzmi to trochę górnolotnie, ale tak jest. Dokonujemy tego w sposób niezauważalny, ale systematyczny. Jaki jest pani ideał mężczyzny? - Keanu Reeves z "Matrixa(...), traktowaniem kobiety, a nie tylko z fizycznością. Dobrze jest, kiedy mężczyzna wie, jak postąpić, jak rozwiązać problem, rozwiać kobiece obawy. Nie byłoby źle spotkać kogoś takiego na swojej drodze...

 • Zajęty Keanu Reeves

  Po wyczerpującej pracy na planie sequeli kultowego "Matrixa" , filmów "Matrix - Reaktywacje" oraz "Matrix - Rewolucje" , Keanu Reeves wcale nie zamierza długo odpoczywać. Aktor przygotowuje się bowiem do występu w aż trzech projektach, do których zdjęcia realizowane będą w przyszłym roku.

 • Keanu Reeves o polskiej kulturze

  Amerykański gwiazdor Keanu Reeves, bohater kultowego "Matrixa" , wyznał, że Polska kojarzy mu się z przyziemną kulturą. W wywiadzie dla Super Expressu Reeves opowiedział o swym najnowszym filmie "Lepiej późno niż później: Something's Gotta Give" , w którym wystąpił u boku Jacka Nicholsona i o Neo, bohaterze produkcji braci Wachowskich. Dopiero w czasie rozmowy aktor dowiedział się, że Chopin

 • Chciała wrobić gwiazdora w ojcostwo

  Keanu Reeves postanowił wypowiedzieć się o tym, przez co przeszedł, gdy jego obsesyjna wielbicielka utrzymywała, że jest ojcem jej dzieci. "To był koszmar" - powiedział gwiazdor o bezpodstawnych zarzutach kobiety.

 • Niezatytułowane gwiazdy

  Gwiazdorską obsadę będzie mieć niezatytułowany wciąż projekt, nad którym pracuje Nancy Meyers ( "Czego pragną kobiety" ). Według najnowszych doniesień z planu realizacji komedii do Jacka Nicholsona, Diane Keaton, Amandy Peet i Keanu Reevesa dołączy Frances McDormand ( "Fargo" , "U progu sławy" ). Obraz powstanie dla wytwórni Columbia Pictures.

 • Gwiazdorzy przyczyną męskich kompleksów

  Według opinii amerykańskich psychologów, umięśnione, opalone ciała takich gwiazdorów jak Brad Pitt czy Keanu Reeves, wywołują ogromne kompleksy u amerykańskich mężczyzn. Badania dowodzą, że większość z nich zaczyna trenować tylko po to, aby dorównać bohaterom kinowych hitów.

 • Napompuj Black Eyed Peas!

  "Pump It" to tytuł najnowszego przeboju grupy Black Eyed Peas. Reżyserem teledysku do tej piosenki jest słynny Francis Lawrence, który ma na koncie produkcję klipów największych gwiazd muzyki pop, a także film "Constantine", w którym główną rolę gra Keanu Reeves.

 • Peter Stormare zagra Szatana

  Peter Stormare ( "Fargo" , "Armageddon" , "Szyfry wojny" , "Bad Boys 2" ) wcieli się w postać Lucyfera, Władcy Ciemności, w filmie "Constantine" . Szwedzki aktor pojawi się na planie tego obrazu u boku Keanu Reevesa ( "Matrix Rewolucje" ) i Rachel Weisz ( "Mumia powraca" ). Zdjęcia do projektu, opartego na komiksie "Hellblazer", trwają obecnie w Los Angeles.