• Informacje na temat:

  keanu reeves z dziewczyna

Artykuły na temat: keanu reeves z dziewczyna
 • Złote Maliny 2015: Znamy nominacje

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. W tym roku statuetki zostaną wręczone już po raz 35.

 • Boaz i Noa, Jules i Jim

  Tylko dwa filmy wchodzą na ekrany polskich kin w ostatni weekend przed świętami. Wciąż granych jest w nich jednak wiele produkcji, które w ciągu tych kilku dni przerwy od pracy warto zobaczyć.

 • Keanu Reeves o bezpieczeństwie

  Keanu Reeves ( "Matrix" , "Obserwator" ) wystąpi w reklamie propagującej bezpieczną jazdę samochodem. W krótkim filmiku ma być mowa o znaczeniu używania pasów bezpieczeństwa. Na początku kwietnia w wypadku zginęła Jennifer Syme, była dziewczyna aktora.

 • Oświadczyny K. Reevesa

  Keanu Reeves, amerykański gwiazdor znany przede wszystkim z filmu "Matrix", oświadczył się swojej ostatniej dziewczynie, aktorce Autumn Macintosh. Informację tę ujawnił prasie jeden z przyjaciół aktora.

 • Keanu Reeves i Denise Richards w drodze

  Keanu Reeves ( "Dotyk przeznaczenia" , "Słodki listopad" ) i Denise Richards ( "Świat to za mało" , "Walentynki" ) zagrają główne role w szwedzkim dreszczowcu zatytułowanym "The Devil's Tears". Film opowie o dwojgu uciekinierów, próbujących ukryć się przed zemstą mafii, podróżujących po drogach Europy.

 • Zwycięstwo w sile wieku

  Komedia romantyczna "Lepiej późno niż później" , w której zagrała para ekranowych weteranów, Jack Nicholson i Diane Keaton, była podczas minionego weekendu filmem najchętniej oglądanym w amerykańskich kinach. Od piątku, 12 grudnia, do niedzieli, 14 grudnia, ta pogodna opowieść, w której wystąpili także Keanu Reeves i Frances McDormand, przyniosła około 17 milionów dolarów wpływów.

 • Dziewczyna Bonda w "Matrixie"

  Pochodząca z Malezji aktorka Michelle Yeoh zagra w przygotowywanych właśnie dwóch sequelach filmu "Matrix" braci Wachowskich. Michelle znana jest ze swego udziału w filmie o przygodach Jamesa Bonda - "Jutro nie umiera nigdy" Rogera Spottiswooda , w którym zagrała u boku Pierce Brosnana. Ostatnio wystąpiła w słynnym obrazie Anga Lee "Przyczajony tygrys, ukryty smok" ("Crouching Tiger, Hidden Dragon") .

 • Najlepsze sceny plażowe w kinie

  Sekwencja, w której Ursula Anderss, pierwsza dziewczyna Bonda, wychodzi z oceanu w filmie "Dr No" , została uznana za najlepszą kinową plażową scenę wszech czasów. Drugie miejsce w zestawieniu zajęła Halle Berry, wyłaniająca się z wody w innym filmie o przygodach agenta 007, "Śmierć nadejdzie jutro" .

 • Marilyn Manson: To nie moja wina

  Marilyn Manson, kontrowersyjny amerykański muzyk i wokalista, wciąż musi radzić sobie z pozwami sądowymi jakie kierują przeciwko niemu różni ludzie. Niedawno o odszkodowanie od artysty wystąpiła matka Jennifer Syme, byłej dziewczyny Keanu Reevesa, która zginęła ponad rok temu w wypadku samochodowym wracając z imprezy zorganizowanej przez autora przeboju "Disposable Teens". Muzyk stanowczo odrzuca

 • Niezatytułowane gwiazdy

  Gwiazdorską obsadę będzie mieć niezatytułowany wciąż projekt, nad którym pracuje Nancy Meyers ( "Czego pragną kobiety" ). Według najnowszych doniesień z planu realizacji komedii do Jacka Nicholsona, Diane Keaton, Amandy Peet i Keanu Reevesa dołączy Frances McDormand ( "Fargo" , "U progu sławy" ). Obraz powstanie dla wytwórni Columbia Pictures.

Wideo na temat: keanu reeves z dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.